Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#201 Share Rrolnik

Rrolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:MASZYNY ROLNICZE
    Modernizacja gospodarstw i rolniczych

Napisany 22 maj 2012 - 07:54

Ideał faceta farmerki Moim zadaniem przewaznie kobiety patrzą na wygląd niż na charakter i cieszko każdej podpasowac dlatego nadal szukam ;-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 00:36
  •  

#202 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 22 maj 2012 - 09:18

Ideał faceta farmerki wysiadz z BMW 7, Audi A8 Merca S-classe i wyciagnij portfel napakowany "Polskimi Królami " a nie bedzie patrzyla na Ciebie gwarantuje :D a tak serio to tyle mowi sie o tym ze liczy sie wnetrze a to jest jedna wielka lipa ( nie we wszystkich zeby nikogo nie urazic ale w wiekszosci przypadkow )

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#203 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 maj 2012 - 09:33

Ideał faceta farmerki Jaka tam lipa-liczy się wnętrze !...samochodu :D .

#204 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 22 maj 2012 - 14:02

Ideał faceta farmerki ta samochodu a szczególnie tylne siedzenia

#205 Share Rrolnik

Rrolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:MASZYNY ROLNICZE
    Modernizacja gospodarstw i rolniczych

Napisany 22 maj 2012 - 15:01

Ideał faceta farmerki Najlepiej jakis wam duzy zebyło wygodnie lub wygodna pszyczepka kepigowa jak na wyjat np jezioro i tez sie zgodze z kolega Uziu92 he he

#206 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 maj 2012 - 15:44

Ideał faceta farmerki W jednym zdaniu tyle błędów. Ktoś podniesie rzuconą rękawicę i zrobi więcej?

#207 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 22 maj 2012 - 15:55

Ideał faceta farmerki ja :D a tak to pewnie kolega jest dyslektykiem

#208 Share wojtekj1994

wojtekj1994

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:w szczególności rolnictwem i mechaniką.projektowaniem obiektów inwentarskich(obory stodoły wiaty garaże)

Napisany 22 maj 2012 - 15:58

Ideał faceta farmerki

Cóż, wojtek to lipa :wacko: ale masz jeszcze mnóstwo czasu, młody jesteś, może akurat po drodze coś się trafi ;)
Swoją drogą, tworzyć gospodarstwo od podstaw, gratuluję samozaparcia. Macie chłopaki j....a :) właśnie takich facetów potrzebują farmerki :P
Trzymam kciuki

żeby coś z tworzyć trzeba być silnym i wytrwałym w drodze do celu. ja postawiłem sobie że chce mieć gospodarstwo i pracować na nim.

#209 Share zonaRolnika

zonaRolnika

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 22 maj 2012 - 16:31

Ideał faceta farmerki zawsze liczy sie wyglad i nikt mi nie wmowi inaczej!! Prosta sytuacja idziesz ulica, mijaja Cie dwie dziewczyny.. jedna piekna Twoje marzenie... druga koszmar.. kazdy na pewno ma jakies wyobrazenie pieknej i brzydkiej dziewczyny.. za która sie obejrzysz??
I cale to "wnetrze" pryska jak banka :P

a na koniec zacytuje fragment mojej ulubionej ksiązki :)
"Nie jestem szczytem kobiecych marzeń. Nie jestem nawet takich marzeń równiną. Jestem jedną wielką depresją. Natura poskąpiła mi urody. Nie dostałem pięknej twarzy boysbandowca. Nie dostałem promiennego uśmiechu. Nie dostałem nawet normalnego głosu... Ale w naturze musi być przecież równowaga. Dostałem w zamian wielkie kochające serce. Dar tak potrzebny, jak kulawemu jedna noga dłuższa, jako zadośćuczynienie za tę drugą, krótszą. To nic, że kardiolog wykrył w tym sercu jakieś szumy. Kochać jednak potrafiło. I to jeszcze jak kochać..."
wystarczy spotkac ta wlasciwa :)

#210 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 22 maj 2012 - 16:40

Ideał faceta farmerki "Spotkać tą właściwą" może trudno ale powoli

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 22 maj 2012 - 19:57

Ideał faceta farmerki co do wnetrza samochodu to macie racje w 100 % ze ono sie faktycznie liczy :D Jak to sie mowi ... milosc sama kazdego znajdzie w najmniej spodziewanym momencie. I tego wszystkim życze :)
Pozdrawiam Uziu92 :)

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#212 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 22 maj 2012 - 20:00

Ideał faceta farmerki @Uziu92 dzięki i wzajemnie

#213 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 maj 2012 - 20:11

Ideał faceta farmerki

ja :D a tak to pewnie kolega jest dyslektykiem

Kiedyś na takich się inaczej mówiło. A teraz dyslektyk. Humanistów nazywa się osoby mające problemy z matmą a kobieta lekkich obyczajów to kobieta wyzwolona. Czym jeszcze mnie ten świat zaskoczy?

#214 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 23 maj 2012 - 04:21

Ideał faceta farmerki może ale świat też się zmienia

#215 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 maj 2012 - 09:00

Ideał faceta farmerki Wytłumacz to innym, którzy zepsucie moralne kobiet/mężczyzn zwalają na obecny świat sądząc, że kiedyś nie było materialistek, zdrad czy problemów z poznaniem kobiety.

#216 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 23 maj 2012 - 13:50

Ideał faceta farmerki No może i były ale kto pamięta tamte czasy

#217 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 23 maj 2012 - 17:40

Ideał faceta farmerki No dobrze , ale "dzisiejsze czasy" era komputerów , świata wirtualnego , świata w którym rządzi pieniądz tylko uwidacznia te negatywne cechy jak materializm , obłuda , kłamstwo itp. itd. ponadto ułatwia ich rozwój , metody chodzby podrywu są coraz bardziej prymitywne jak np. podryw na kasę ;) Chyba ludzie zaczynają się z tym oswajać i próbują kupić miłość , zaufanie , poczucie bezpieczeństwa itp. ale to wszystko "udaje się" tylko na krótką metę ...

Dwie strony temu ktoś wypominał ,że powinny tu pisać tylko panie , głownie panie ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#218 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 maj 2012 - 18:15

Ideał faceta farmerki A co kiedyś rządziło? Kiedyś nie było pieniędzy? Kto kiedyś decydował o małżeństwie? osoby nim zainteresowane czy rodzice pary młodej? Co rodzice brali pd uwagę wybierając męża dla córki albo żonę dla syna? Ich miłość czy posag? Kiedyś sposoby podrywu były jeszcze bardziej prymitywniejsze. Szlachcic mógł bez konsekwencji zgwałcić chłopkę. Więc dzisiejsze stawianie drinków można uznać za romantyczne. Pieniądze i "miłość" zawsze szły w parze i zawsze były najważniejsze dla ludzi i to obojętnie czy w XV wieku czy XXI.

Gdyby nie panowie to ten temat dawno by upadł. A tu masz przykład:
http://www.agrofoto....agrofotowiczek/

Edytowany przez StasiekS, 23 maj 2012 - 18:16.

#219 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 23 maj 2012 - 19:52

Ideał faceta farmerki StasiekS, jak widzę że to ty napisałeś ostatniego posta to boję się otwierać temat :) ale masz rację. Faktycznie, faceci zawsze znajdą sobie temat do rozmowy, jak towarzystwo jest mieszane też jakoś gadka idzie, ale jak zostają same kobitki.... nastaje cokolwiek niezręczna cisza. Dobrze że się nie widzimy, bo by było rzucanie spojrzeń spod oka i ocenianie, która ma lepszą figurę, kieckę, makijaż, itp Gdzieś już pisałam że wolę towarzystwo facetów, choć przyznam że zaczynam się czuć samotna.... :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 24 maj 2012 - 13:57

Ideał faceta farmerki Hehe ja tam lubię też mieszane towarzystwo ale najbardziej to towarzystwo chłopaków bo można sobie o laskach pogadać i wogóle