Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#181 Share wojtekj1994

wojtekj1994

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:w szczególności rolnictwem i mechaniką.projektowaniem obiektów inwentarskich(obory stodoły wiaty garaże)

Napisany 19 maj 2012 - 18:07

Ideał faceta farmerki

Dziewczyny nie są takie strachliwe :) Różnie w życiu bywa, ludzie też są różni. Wojtek jeśli uda ci się wżenić w w miarę ogarnięte gospodarstwo to musisz być przynajmniej przygotowany na to że teściowie będą ci patrzeć na ręce, a gospodarstwo przepiszą tylko na córkę. Ale oczywiście tak nie musi być.

Co do awataru to sorki, z całą sympatią na jaką mnie stać,ale.......... :(

ja to rozumiem i nawet bym nie chciał żeby na mnie przepistwali i na pewno tym coś wniósł ze sobą jak bym się ożenił z taką kobietą (jakiś nowy ciągnik jakiś sprzęt )ja bym się źle czuł jak bym tył tak bez niczego i iść do kogoś. a co do patrzenia na ręce jech patrzą ja lubię prace w gospodarstwie jeżdżę często do wujka i jak bym mógł to bym wszystko robił i cały czas to jest moja naj większe zainteresowanie i nie zamienię tego na nic innego dlatego chodzę do technikum rolniczego :) :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 18:17
  •  

#182 Share Wierzbowiak

Wierzbowiak

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 19 maj 2012 - 18:13

Ideał faceta farmerki Dziewczyny? czy ja mógłbym byc takim ideałem??? mlody przystojny (patrz zdjęcie) z własnym gospodarstwem 7 ha i hodowlą ( 2 byki , krowa , 13 kór , 7 kotów i 3 psy) , jestem trochę nieśmiały , ale umiem się odezwac i w bajere uderzyc :D:D:D

#183 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 19 maj 2012 - 20:41

Ideał faceta farmerki

Dziewczyny? czy ja mógłbym byc takim ideałem??? mlody przystojny (patrz zdjęcie) z własnym gospodarstwem 7 ha i hodowlą ( 2 byki , krowa , 13 kór , 7 kotów i 3 psy) , jestem trochę nieśmiały , ale umiem się odezwac i w bajere uderzyc :D:D:D

Haha ty i ideał wystarczy na zdjęcie popatrzeć ,lepiej lecz sie na głowe

Opanuj się człowieku !!!!!!!!! teraz to już przesadziłeś +10% za obrazę użytkownika.

Edytowany przez MAT912, 20 maj 2012 - 17:07.

#184 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 19 maj 2012 - 21:54

Ideał faceta farmerki @młody4564-czego ty od niego chcesz-przecież przystojny-a że inaczej. :wacko:

#185 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 20 maj 2012 - 13:10

Ideał faceta farmerki Chopy dajcie spokój chłopakowi :D każda stwora znajdzie swojego amatora ;)

A co do postu @wierzbowiak to przypomina mi się jak w czasach PRL-u kawalerzy pisali podobne ogłoszenia matrymonialne w gazetach , trochę to śmieszne z perspektywy naszych czasów ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#186 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 20 maj 2012 - 14:59

Ideał faceta farmerki

........

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 23:12.

#187 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 20 maj 2012 - 16:37

Ideał faceta farmerki W takim razie opuszczam to morze :) Ahoj ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#188 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 20 maj 2012 - 20:36

Ideał faceta farmerki Lepiej być piratem na morzy niż rybakiem na jeziorze. Ciekawsze życie.

#189 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 21 maj 2012 - 08:39

Ideał faceta farmerki @wojtek, technikum rolnicze dobra rzecz ( sama skończyłam liceum rolnicze :) mnie się jednak przez parę ładnych lat nie przydawało), zawsze to jakaś podstawa. Wnioskuję, że skoro lubisz pracę na gospodarstwie i często pomagasz wujkowi to widocznie wujek potrzebuje twojej pomocy, a skoro tak, to wujkowi nie bardzo ma kto pomagać. To może za parę lat przestaniesz być "gołodupcem" ;) Kto wie, jak powiedziałam różnie w życiu bywa....

#190 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 21 maj 2012 - 10:31

Ideał faceta farmerki

Lepiej być piratem na morzy niż rybakiem na jeziorze. Ciekawsze życie.

No chyba że to Jezioro Genezaret a pirat nazywałby się Davy Jones :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 maj 2012 - 10:38

Ideał faceta farmerki @mlody4564 jeszcze musisz się sporo nauczyć,co to szacunek do drugiej osoby,nie każdy się urodzi z urodą ktora powala na kolana,urody się nie wybiera,człowiek się rodzi z urodą przypisaną wlaśnie do tej jednej osoby.

#192 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 21 maj 2012 - 14:04

Ideał faceta farmerki dobra sorry poniosło mnie ale jego posty i komentarze mnie rozwalają :lol:

#193 Share wojtekj1994

wojtekj1994

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:w szczególności rolnictwem i mechaniką.projektowaniem obiektów inwentarskich(obory stodoły wiaty garaże)

Napisany 21 maj 2012 - 15:48

Ideał faceta farmerki

@wojtek, technikum rolnicze dobra rzecz ( sama skończyłam liceum rolnicze :) mnie się jednak przez parę ładnych lat nie przydawało), zawsze to jakaś podstawa. Wnioskuję, że skoro lubisz pracę na gospodarstwie i często pomagasz wujkowi to widocznie wujek potrzebuje twojej pomocy, a skoro tak, to wujkowi nie bardzo ma kto pomagać. To może za parę lat przestaniesz być "gołodupcem" ;) Kto wie, jak powiedziałam różnie w życiu bywa....

monika104 nie tak bardzo bo ma zonę i dwóch synów takich w wieku 5 i 8 lat to są już właściciele przyszli to ja nic nie dostane.
ale może kiedyś uda się ożenić z taką kobietą co będzie miała i chciała takiego chłopaka bo za taką prace to ja mógł bym się przeprowadzić na drugi knieć polski :) :) :)

#194 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 21 maj 2012 - 16:48

Ideał faceta farmerki a nie lepiej samemu zacząć kupić trochę ziemi jakiś ciągnik maszyny a potem z korzystać z prow ja mam tak zamiar zrobić

#195 Share wojtekj1994

wojtekj1994

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 21 maj 2012 - 17:36

Ideał faceta farmerki

a nie lepiej samemu zacząć kupić trochę ziemi jakiś ciągnik maszyny a potem z korzystać z prow ja mam tak zamiar zrobić

już o tym myślałem i to jest też nawet dobry pomysł ale dobrze dajny się dziewczyną wypowiedzieć o tym ideale faceta dla farmerki :) :) :)

#196 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 21 maj 2012 - 18:37

Ideał faceta farmerki

No chyba że to Jezioro Genezaret a pirat nazywałby się Davy Jones :D

No ale żyjemy w Polsce więc najwyżej możemy popływać łódką po jeziorze Śniardwym a piratować na drodze.

a nie lepiej samemu zacząć kupić trochę ziemi jakiś ciągnik maszyny a potem z korzystać z prow ja mam tak zamiar zrobić

Taniej wyjdzie znaleźć jakąś z hektarami i nawet zafundować wesele niż od nowa tworzyć gospodarstwo. Po drugie, jak się coś nie uda to szybciej będzie można uciec zwalając winę na żonę bo w końcu jej ziemia.

#197 Share Katarina

Katarina

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 21 maj 2012 - 18:43

Ideał faceta farmerki No tak, bo teraz jak coś nie wychodzi to się ucieka a nie naprawia...

#198 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 21 maj 2012 - 19:54

Ideał faceta farmerki

No ale żyjemy w Polsce więc najwyżej możemy popływać łódką po jeziorze Śniardwym a piratować na drodze.

Taniej wyjdzie znaleźć jakąś z hektarami i nawet zafundować wesele niż od nowa tworzyć gospodarstwo. Po drugie, jak się coś nie uda to szybciej będzie można uciec zwalając winę na żonę bo w końcu jej ziemia.

Stasiek i ty byś zostawił kobietę którą kochasz z długami i problemami w takich sytuacjach trzeba się wspierać a nie uciekać nawet jeśli jakaś dziewczyna ma dużo ha(sporo jest u mnie w okolicy takich) to żadna nie chce słyszeć o gospodarce

#199 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 21 maj 2012 - 21:28

Ideał faceta farmerki Chyba nie wiecie co to jest ironia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 22 maj 2012 - 07:41

Ideał faceta farmerki Cóż, wojtek to lipa :wacko: ale masz jeszcze mnóstwo czasu, młody jesteś, może akurat po drodze coś się trafi ;)
Swoją drogą, tworzyć gospodarstwo od podstaw, gratuluję samozaparcia. Macie chłopaki j....a :) właśnie takich facetów potrzebują farmerki :P
Trzymam kciuki