Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Jolanta23    4

Skoro został poruszony temat taki jak: ideał dziewczyny na gospodarkę, to dlaczego by nie spróbować zastanowić się jak wygląda sytuacja z punktu widzenia dziewczyny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

W sumie w tamtym temacie były takie kwestie poruszane (sama się wypowiadałam), ale to dobry pomysł żeby taki temat założyć.

 

Dla mnie ważna jest osobowość takiego chłopaka, żeby mnie szanował i nie traktował jak kury domowej. Wygląd również się liczy, nie mówie o modelu :)

Ale ważna jest zaradność i trzeźwe myślenie. Na takim arale jak posiada moja rodzina trzeba sobie inaczej dorobić.

 

Ale chyba się mi w końcu poszczęściło i takiego znalazłam. Ale nie chwalcie dnia przed zachodem słońca :) Zobaczymy co będzie dalej :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klos49    14

Zapowiada się kolejny ciekawy temat. :) Zatem panie, piszcie co Wam leży na wątrobie. :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolko    0

Hm tez Klos49 jestem ciekawy co tam nasze panie z AF powiedza o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

każdy pisze ciekawy temat ale wypowiedzcie się na ten temat. Ja uważam że ideału nie ma ideały są nudne czasem dobrze jest się poprzekmarzać, ale idealna dziewczyna to taka która kocha za to jakim się jest a nie co się ma szanuje pracę jaką sie wkłada w ziemię bo wie że za ten tród ona się odpłaci :) no takie jest moje zdanie może znajdę swój ideał i nie chodzi o wygląd a o Ego tej drugiej osoby Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145
Napisano (edytowany)

Temat dla kobieta a już pięciu boysów się wypowiedziało. :lol:

 

Chyba że ktoś jest homo to może się wypowiadać. :D

Edytowano przez Piotruniu25
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

wlasnie to samo chcialem napisac :lol:

 

chlopaki luzujcie poślady! to ze sie odezwiecie w takim temacie naprawde nie znaczy ze wszystkie kobitki zaczną lgnąć do was :) no chyba ze sami chcecie podac wasz 'ideał faceta' :lol: :lol: :lol: to piszcie do woli

  • Like 2

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Napisano (edytowany)

Czemu nie :) My też się wypowiadamy "waszych" tematach.

 

A pytanie do dziewczyn :D

 

Czy strój jest ważny?

Tu kilka przykładów:

 

Ciekawe swetry, ale nie stare i rozwleczone jak z lumpka...

ESPRIT_meska_kolekcja_jesien_2011_zima_2012_1014_01.jpg

 

 

Stara dobra koszula + jeansy, kurtka i trampki

 

 

58792_Koszula_jeansowa_spodnie_jeansy_i_kurtka_skorzana.jpg

 

 

Dla mnie strój mężczyzny jest ważny, ale nie tylko szata zdobi człowieka. Jednak to oczy widzą i oceniają czy warto.

Edytowano przez martina

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478
Napisano (edytowany)

no to Marto nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam szczęścia... razem z...M...

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    420

Dzięki od "kartofla"...

A co do tematu to fajny tylko ze ciężko jest określić ten ideał bo każda kobieta ma zapewne inny, wiadomo tutaj macie sporo wspólnego między innymi cel i zajecie życiowe czyli praca na roli ale napewno każda będzie miałą inne wymagania i inne piorytety odnośnie tej drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12
Napisano (edytowany)

@ martina to jak ja chodzę w butach nike ,jeansach & koszuli to byś na mnie nie poleciała?

Edytowano przez mlody4564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Słuchaj to był zarys stylu jaki sie mi podoba. Musiałabym cię zobaczyć w całości bo nie tylko ubranie się liczy.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie radzę Martina bo będziesz później oskarżona o pedofilstwo. Byłabyś pewnie pierwszą w Polsce pedofilką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolko    0

TO DZIEWCZYNY NAPISZCIE TAK POKROTCE EWENTUALNIE SIE ROZPISZCIE - na co zwracacie uwage na dzien dobry, co musi miec facet abyscie sie przekonaly do niego. I mam takie pytanko - co macie z tak zwanego dluzszego zwodzenia goscia z ktorym i tak potem bedziecie. Smialo prosze pisac. Pozdroofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3

Jaki jest mój ideał?

To taki mężczyzna, który na pierwszej randce nie pyta mnie o moje zarobki, który nie jest natrętny na pierwszym spotkaniu. Ideałem dla mnie jest taki mężczyzna który pomaga mi jak niosę coś ciężkiego np zakupy,

taki który szanuje mnie i inne kobiety( w tym swoją mamę)

przepuszcza w drzwiach nie tylko mnie , ale również inne kobiety,

taki który ma swoje zdanie, umie pracować samodzielnie,

pozwala mi rozwijać się,

sam rozwija się,

szanuje starszych,

nie szydzi z innych

wspiera w trudnych chwilach życia, np śmierci bliskiej osoby

. Co do wyglądu, raczej chudszych od siebie samej nie toleruję:)pewnie jeszcze mi przyjdzie coś do głowy...to wtedy napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

@StasiekS uważaj żebyś ty nie był oskarżony :lol:

@smieszka 111chudszych nie tolerujesz to ile ty ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3

Po pierwsze kobiet o wiek się nie pyta, po drugie o wagę się nie pyta, a po 3 odpowiadając na Twoje pytanie, po prostu nie lubię takich, których wiatr zdmuchuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A najfajniejsze jest jak bierze cię na ręce i nosi jakbyś była lekka jak piórko. Jak pierwszy raz to zrobił to aż się popłakałam...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

Co do noszenia na rękach to nie dla mnie, nie lubię tracić kontaktu z podłożem :P natomiast słuszna budowa mężczyzny jak najbardziej.Wtedy wiem że mam się do czego przytulić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Napisano (edytowany)

Ale też bez przesady :)

Ja raczej gustuje w szczupłych, ale nie chudych :) Np. 190 cm wzrostu 87-90 kg wagi :) Jak dla mnie idealnie :P

I to że jednak wole wyższych, bo niższych od siebie mam dość. Moge porozmawiać, ale na coś więcej nie ma co liczyć. Ja mam sobie ubrac moje szpilki i mam się przy nim czuc dobrze :)

 

 

Np. moje ulubione

319859_377642592286184_100001213392043_1120255_442244717_n.jpg

Edytowano przez martina

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

mi też się podobały na Twoje nóżce :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Chyba nodze :P 115 cm długości i rozmiar buta 41 :D


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj