Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#801 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:04

Ideał faceta farmerki Wybaczam, wykapany ja :P tylko jeśli Baziula jest naszą synową, to Koza musi być naszym drugim synem, a on jest w wieku przed emerytalnym, to w głowę zachodzę jak to się stało? :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 16:01
  •  

#802 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:10

Ideał faceta farmerki A to już mnie o to nie pytaj ,sam sobie przypomnij co i z kim '' robiłeś '' ,bo ja do starej Kozy się nie przyznaję :D Mat ,Ty mnie zdradziłeś i to musiało wyjść przy wszystkich na jawa ...? -_-

#803 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:16

Ideał faceta farmerki A gdzie bym Cię zdradził, jak samemu mi jeszcze sporo do emerytury, wiem co mówię, wtedy nie piłem tyle co teraz, :P musiał ktoś nam podrzucić kukułcze jajo. :(

#804 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:21

Ideał faceta farmerki Doprawdy w tych czasach to niczego nie można być pewnym ....Baziula ,zrób coś z tym scenariuszem ,ponieważ mój związek z Matem wisi na włosku ,bo już sama nie wiem w co wierzyć ... ^^
Haha ...ale jazda :D

Edytowany przez Meg5, 12 sierpień 2013 - 07:01.

#805 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:23

Ideał faceta farmerki No zobacz sama, czy Koza jest choć trochę podobny do mnie, gdzie u niego ten orli nos? :P

#806 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:30

Ideał faceta farmerki Dobrze ,Mat wierze Ci ...Tylko co my teraz z tą Kozą zrobimy ? Może do Pacanowa ją odesłać ? Jak sądzisz ? :P

#807 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:37

Ideał faceta farmerki Z Kozą jak z Kozą, tylko synowa rozrabia. :blink:

#808 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:47

Ideał faceta farmerki To TY jej wykład daj ,bo zemną ( złośliwą teściową ) to nie będzie rozmawiać . -_-

#809 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1440 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:48

Ideał faceta farmerki na mnie nie patrzcie... ja tylko "polecone" roznosiłem ... :P

@meg, cabrio??? eeee.... wolę combi :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#810 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 20:50

Ideał faceta farmerki Combi ? Oj mało coś masz fantazji ,jak na Casanowę? :rolleyes: :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#811 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2013 - 21:11

Ideał faceta farmerki Wystarczy, że jako mąż i nie mąż był sprawcą wielu ciąż :lol:

#812 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1440 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 21:13

Ideał faceta farmerki @meg, fantazję mam i to nie małą... ale trzeba czasami i praktycznie pomysleć... ;) jak przewiozę Ciebie w cabrio , rozwieje Tobie fryzurę i humor się Tobie popsuje i szlak trafi całą romantyczność wycieczki... ;) a w kombi rozkładasz siedzenia i masz małe M1 do dyspozycji :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#813 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2013 - 21:23

Ideał faceta farmerki To już mogłeś się przenieść do lat 70-tych, do epoki Dzieci Kwiatów i tej całej wolnej miłości wraz z ich Volkswagenem busem,
albo coś szybkiego jak Ferrari lup Porsche. Szybki wóz, szybki facet i szybki... szybkie dostarczenie przesyłki przez listonosza :lol: , w końcu t Twój rewir i to Ty domy z pięknymi Paniami odwiedzasz ;) hahaha

Edit, Gdzie jest reżyser? Fabuła się troszkę łamie. Baziula czekamy na Ciebie !

#814 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1440 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 21:33

Ideał faceta farmerki bus... hymm... ciekawa opcja... można by wtedy "hurtem" dostarczać paczki... i to wcale nie szybko... ;)

Właśnie, gdzie reżyser... ;)

#815 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2209 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 11 sierpień 2013 - 22:06

Ideał faceta farmerki Tylko mnie z baziulą zabrakło to od razu nas obgadujecie.......a my tylko byliśmy sobie na kurczaku po wietnamsku na gorącym pułmisku a na deser banan w słodkim cieście z polewą czekoladową :P

#816 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2013 - 22:12

Ideał faceta farmerki Co za obgadywanie, ponoć jesteśmy rodziną ? :P

#817 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 07:08

Ideał faceta farmerki

@meg, fantazję mam i to nie małą... ale trzeba czasami i praktycznie pomysleć... ;) jak przewiozę Ciebie w cabrio , rozwieje Tobie fryzurę i humor się Tobie popsuje i szlak trafi całą romantyczność wycieczki... ;) a w kombi rozkładasz siedzenia i masz małe M1 do dyspozycji :D

Kolego FINN ,ja do cabrio nie miałabym jakiejś ''grzecznej'' fryzury, tylko rozpuszczone włosy ,by czuć ten pęd i wiatr we włosach :rolleyes:
Ty jednak bardziej praktyczny jesteś ,co niejednej teściowej przypadnie do gustu. ;)

Edytowany przez Meg5, 12 sierpień 2013 - 08:31.

#818 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 12:38

Ideał faceta farmerki Najprzyjemniej zobaczyć, że stworzony własnoręcznie scenariusz zaczyna żyć własnym życiem. :wub:

a w kombi rozkładasz siedzenia i masz małe M1 do dyspozycji :D

Kolega wiedzę z niejednego pieca chleb jadł. Widać, że do roli listonosza_casanowy nadaje się idealnie.

Z Kozą jak z Kozą, tylko synowa rozrabia. :blink:

Czyli ja? A co ja takiego zrobiłam. Trochę pomieszał się wątek, ale w Modze na Sukces jest jeszcze bardziej zagmatwany.... :)

Szybki wóz, szybki facet i szybki... szybkie dostarczenie przesyłki przez listonosza :lol: , w końcu t Twój rewir i to Ty domy z pięknymi Paniami odwiedzasz ;) hahaha

Edit, Gdzie jest reżyser? Fabuła się troszkę łamie. Baziula czekamy na Ciebie !

Ach te Twoje subtelne niedopowiedzenia. :) Właśnie takie żarty lubię. Reżyser myślał nad rolą dla Ciebie. Co powiesz na rolę byłego policjanta, aktualnie prywatnego detektywa? Zamierzam wprowadzić wątek kryminalny...:)

Właśnie, gdzie reżyser... ;)

Miałam wczoraj masę roboty....

Co za obgadywanie, ponoć jesteśmy rodziną ? :P

Z rodzinką to podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciu.

#819 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1606 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 13:37

Ideał faceta farmerki

Miałam wczoraj masę roboty....

W niedziele miałaś masę roboty ?
No zobacz Mat z kim się ten nasz syn ożenił ? -_- Ja od samego początku wiedziałam ,że to nie jest kobieta dla niego . Tylko ,kto by tam słuchała teściowej ...

Z rodzinką to podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciu.

I jeszcze rodziny najlepiej by się wyparła i to prosto Tobie w twarz ...Ech Mat ,co z nami będzie ,jak nasz rodzina znajdzie się na ''zakręcie ''? :(
Tylko po co jej detektyw ...? Hmmmm ,Mat ja mam złe przeczucia ,ona ma nieczyste zamiary ...

:D ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#820 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 12 sierpień 2013 - 14:09

Ideał faceta farmerki

W niedziele miałaś masę roboty ?

Powinnaś się cieszyć, że trafiła się taka synowa, która: by synuś mógł się wyspać,za niego w gospodarstwie krowy wydoiła, napoiła, na pastwisko wyprowadziła, wyprasowała synowi koszulę do kościoła, by na 11 na sumie jakoś wyglądał (wcześniej przecież musiał się wyspać B) ) Później uprała mu spodnie, które zbrudził w sobotę, w między czasie obiad ugotowała, podała do stołu, by jak wróci z kościoła nie musiał długo czekać, tylko siadać i jeść... a po południu, by spokojnie obejrzał telewizorek przy piwku wzięła się do roboty i pomyła po obiedzie, ugotowała ciasto, by do kawy było po południu, poszła po krowy na pastwisko, napoiła, wydoiła, sianem żłób zaścieliła, kolację zrobiła..... wymieniać dalej?