Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#661 Share Domcia

Domcia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, eksperymenty w kuchni, zwierzęta i quady

Napisany 01 marzec 2013 - 00:15

Ideał faceta farmerki

Co to za facet który nie walczy o swoje zdanie :P

Mężczyzna musi być mężczyzną, a nie pantoflem lub jak kto woli (wersja kulinarna) -ciepłymi kluchami :)

A tak na marginesie wracając do głównego tematu: inż przed nazwiskiem mile widziany jak również umiejętność złożenia szafki z IKEI ;) Dużym plusem jest też zaradność, bo "Ciapka" to mogę mieć w garażu ale nie w domu :) Wygląd? W moim przypadku chłopak musi mieć >185cm i tyle :D No może jeszcze taki apel do Panów - noszenie grubego łańcucha na szyi pożyczonego z obory nie jest wcale sexi ;) tak samo jak litr żelu na włosach :) Pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 09:58
  •  

#662 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 05 marzec 2013 - 23:12

Ideał faceta farmerki "jesli lancuch masz na klacie kazda laska sciaga gacie" a wiec lancuch musi musi byc, bez zelu badz brylantyny tez trudno zaczesac sie do tylu, bo jakies irokieziki czy koguciki to zostawmy dla chlopcow bawiacych sie w "pociag" :lol:

#663 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1686 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 07:57

Ideał faceta farmerki

"jesli lancuch masz na klacie kazda laska sciaga gacie"

@tomek0303 te laski co na widok łańcucha na klacie ,gacie ściągają ,wierz mi one i bez niego się majteczek pozbywają ... :ph34r:

Edytowany przez Meg5, 06 marzec 2013 - 08:11.

#664 Share PREZES91WLKP

PREZES91WLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:Długo by opowiadać :)

Napisany 06 marzec 2013 - 21:18

Ideał faceta farmerki

"jesli lancuch masz na klacie kazda laska sciaga gacie" a wiec lancuch musi musi byc, bez zelu badz brylantyny tez trudno zaczesac sie do tylu, bo jakies irokieziki czy koguciki to zostawmy dla chlopcow bawiacych sie w "pociag" :lol:

Hehe dobrze powiedziane z tym łańcuchem :D Może troche zbyt dobitnie ale co racja to racja.W sumie to często w chwilach,,zabaw,,z kobietą zauważyłem że lubią strasznie bawić sie moim łańcuszkiem(tym na szyji oczywiście :D)Może i to nie jest dowód na to że łańcuch przyciąga kobiety,ale może akurat jakaś będzie chciała sie pobawić i początek gry wstępnej jak znalazł :D

Edytowany przez PREZES91WLKP, 06 marzec 2013 - 22:59.

KPK

#665 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 07 marzec 2013 - 18:00

Ideał faceta farmerki Co do tych łańcuchów to mi się zbytnio nie podobają. Zależy też w jakim celu facet poznaje kobiete i na odwrót. Dla mnie liczy się charakter i tym najbardziej mężczyzna może zaimponować. Liczy się jaki jest a nie co ma na sobie :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#666 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 18:10

Ideał faceta farmerki Jak kolesiowi nie ma co wisiec to zaklada lancuch zeby wisial. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#667 Share magdalena05

magdalena05

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 07 marzec 2013 - 18:50

Ideał faceta farmerki @banan575 Niech założy coś co będzie mu stało, a nie wisiało, jak już ma jakieś kompleksy :D

#668 Share Domcia

Domcia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, eksperymenty w kuchni, zwierzęta i quady

Napisany 07 marzec 2013 - 19:12

Ideał faceta farmerki

Co do tych łańcuchów to mi się zbytnio nie podobają. Zależy też w jakim celu facet poznaje kobiete i na odwrót. Dla mnie liczy się charakter i tym najbardziej mężczyzna może zaimponować. Liczy się jaki jest a nie co ma na sobie :)

Uwierz mi, że zwracając uwagę na pewne szczegóły ubioru idzie już wstępnie coś powiedzieć o charakterze chłopaka (przyznaje, że czasem można się pomylić ). Nie wmówisz mi, że umówisz się z panem w różowej koszulce ( najlepiej z napisem JP 100% ) oraz w leginsach w panterkę z złotym łańcuchem na szyi, pasującej do karnacji w odcieniu dojrzałej pomarańczy po solarce, tatuażem na pół twarzy i w szpilkach ( bo takie przypadki też się zdarzają -> patrz M. Szpak) :P

#669 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 19:32

Ideał faceta farmerki Ja odniosłam się do łańcuchów głównie. W ramach wyjaśnienia dodam, że nie lubię też tatuaży ani żadnych kolczyków zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Chodziło mi o normalny wygląd.
A w taki strój co opisałaś to według mnie tylko "homusie" się ubierają a ja jestem normalna i taki też nie zwróci mojej uwagi tylko wywoła negatywne nastawienie ;)

#670 Share PREZES91WLKP

PREZES91WLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 19:35

Ideał faceta farmerki Oj widze że nam sie kobiety rozpisały na temat łańcuchów,na następną impreze założe sobie żłobowy w ocynku może prędzej jakąś,,rolniczke,,znajde :P
banan575 czyli wg.Ciebie w dzisiejszych czasach sami panowie z małym przyrodzeniem,bo 3/4 panów z łańcuchami lata :)

KPK

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#671 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 19:58

Ideał faceta farmerki No taki łańcuch od żłoba to już coś. Jak Cię taka farmerka dopadnie, zdejmie go i Cię obezwładni to nie wiadomo co z Tobą zrobi :P
Raczej chyba liczy się jakość a nie wielkość lub ilość ;)

#672 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 07 marzec 2013 - 20:01

Ideał faceta farmerki kobiety jak i faceci sa wzrokowcami wiec nie ma co sie oszukiwac i twierdzic ze wyglad nie ma znaczenia. na poczatku zawsze zwracamy uwage na wyglad, bo charakteru nie ma sie wypisanego na czole. w tych czasach nawet z najgorszego paszteta da sie zrobic obiekt ktory nie bedzie wystraszal potencjalnych adoratorow badz adoratorki, trzeba wykazac sie tylko minimum zaangazowania i oglady. wisiec zawsze ma co choc lepiej aby stalo w odpowiednich sytuacjach, wiec watpie aby lancuch traktowac tu jako zamiennik. @PREZES91WLKP z moich informacji wynika ze nie moze byc za duzy, ma byc pracowity i cierpliwy bo podobno lepszy maly wariat niz duzy ale len hehe

#673 Share PREZES91WLKP

PREZES91WLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 20:13

Ideał faceta farmerki Hmm chyba coś w tym jest,wydaje mi sie że to im większy tym lepszy to tylko teoria,w praktyce to troszke inaczej wygląda :)
Karolcia-czyli Ci taki żłoboy przypadł by do gustu? :D

KPK

#674 Share magdalena05

magdalena05

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 20:34

Ideał faceta farmerki Jak tatuaże u chłopaków lubię (w umiarze oczywiście) tak kolczyków, łańcuchów itp. nie znoszę.

#675 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 07 marzec 2013 - 21:01

Ideał faceta farmerki To już nie te czasy gdzie tatuaże kojarzyły się z pobytem "na wczasach", chociaż niestety niektórym dalej ciężko się do nich przekonać :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#676 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 marzec 2013 - 21:13

Ideał faceta farmerki Zwłaszcza jak są wytatuowane na ramionach dwie belki i trzy gwiazdki. :P

#677 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 07 marzec 2013 - 21:18

Ideał faceta farmerki To już prawie generał :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#678 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 marzec 2013 - 21:27

Ideał faceta farmerki No na " wczasach" to pułkownik jest modny. :P

#679 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 07 marzec 2013 - 21:29

Ideał faceta farmerki wtedy przynajmniej wiedzialo sie z kim ma sie do czynienia a nie jak teraz co trzeci 14 letni gowniarz lata z pomazana reka a na niej zlote sentencje typu HWDP i inne zalosne pierdy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#680 Share magdalena05

magdalena05

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 08 marzec 2013 - 09:48

Ideał faceta farmerki Żałosne jest to jak ktoś wytatuuję sobie imię swojej drugiej połówki na przedramieniu lub innym widocznym miejscu, a po jakimś czasie związek się rozpadnie.