Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#281 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 maj 2012 - 17:58

Ideał faceta farmerki Do sianokosow predzej zglosi sie dziewczyna. Nietrzeba solarium wtedy , bo opalanie ma gratis
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 16:39
  •  

#282 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 maj 2012 - 18:00

Ideał faceta farmerki A to Ty w ogóle chciałaś zapłacić? U mnie jak ktoś potrzebuje pomocy, a jest chętny to nie za kasę, chyba że wymaga to zaangażowania maszyn to już inaczej. Fakt liczą się czyny ale czasem ciężko coś zrobić, przemóc się w działaniu, a słowa są słowami i można mówić pięknie. Jednak na wszystko trzeba spoglądać ze zrozumieniem bo nigdy nie wiadomo kiedy samemu będzie się go potrzebowało:)

#283 Share magnat

magnat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:książki, konie, film, muzyka, kozy

Napisany 30 maj 2012 - 18:08

Ideał faceta farmerki Do sianokosów, do gnoju, do rozsiewania nawozu.... mogłabym wyliczać bez końca. Czasami czuję się jakby wszystkich facetów wysłano na księżyc :) Jest tylko jedno miejsce gdzie można ich spotkać- sklep monopolowy (to nie ironia, ale fakty). Przerażające jest to, że niektórzy są młodsi ode mnie.

A to Ty w ogóle chciałaś zapłacić? U mnie jak ktoś potrzebuje pomocy, a jest chętny to nie za kasę, chyba że wymaga to zaangażowania maszyn to już inaczej.

Bez zapłaty to się tutaj nie pojedzie, pierwsza zasada: nie ma nic za darmo. Jedynie można cenę negocjować- wystarczy większy dekolt, 50% w dół :D

#284 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3236 postów

Napisany 30 maj 2012 - 18:11

Ideał faceta farmerki trochę przesadzasz nas jest w domu 4 braci i jak nie mamy u siebie roboty to chętnie pomagamy sąsiadom głównie na maszynach ale jak trzeba to i do siana czy rozwalania kiszonki się pójdzie. Nie szukaj nigdy pomocników tam gdzie wszystko co było przepito bo oni i tak nie przyjdą.

#285 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 552 postów

Napisany 30 maj 2012 - 18:45

Ideał faceta farmerki No właśnie ja nie wierze że w Twojej miejscowości wszyscy panowie siedzą pod sklepem. Teraz jest dość duże bezrobocie i tak jak u mnie to kilka osób by się na pewno znalazło w moim wieku chętnych pomóc tym bardziej jeśli jest to praca za pieniądze :)

#286 Share Szczesciara

Szczesciara

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 30 maj 2012 - 19:01

Ideał faceta farmerki Właśnie zdarza się tak, że nie trzeba płacić za pracę komuś bo można i jemu pomóc przy np pieleniu buraku, na wsi ludzie nawet wolą taką uczynność za uczynność bo mają dodatkowe ręce do pracy i nawet obrażają się gdyby chciało im się zapłacić. Fakt z tego co zauważyłam za usługi sąsiedzkie to cenią się pieniężnie zwłaszcza Ci co mają i tak już duże gospodarstwa i super maszyny. Oni to już raczej nie robią czegoś jako pomocy a pójścia na chwilowy zarobek.
Co do picia, fakt mnie też to drażni ale gdy jest przesadne. Mężczyźni tak lubią zwyczajnie: pifko, kumple bo to ich świat i nie można im tego zabierać. Tyle że też Oni niech wiedzą, byle nie codziennie:D :)

#287 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 maj 2012 - 19:21

Ideał faceta farmerki

co do wyksztalcenia, pochodzenie powiem jedno "je***"to". Mam skonczone 3 kierunki i czy to czyni mnie madrzejszym? o nie!

Ciekawe jak je skończyłeś skoro niczego się nie nauczyłeś?

Co do wypowiedzi w kontekście wykształcenia i poziomu rozmów z partnerem/ką...czy na serio warto wymagać od kogoś znajomości pewnych zagadnień "z wyższej półki", filozofii czy czegoś innego co możecie mieć na myśli, a czy nie ważniejsze aby z tym kimś potrafić dogadać się w życiu codziennym będąc razem, wspólnie przechodząc przez problemy, kłopoty i radości czyli wspierać się, a jak ludzie będą się akceptować to poziom edukacji nie będzie stanowił bariery. Co z tego, że dwoje może mieć piękne tytuły przed nazwiskiem i potrafić rozmawiać o Sokratesie jak nie dojdą do porozumienia w szarości dnia ;)

Nie chodzi nam o to, żeby nasza polówka znała zagadnienia z prawa, medycyny czy filozofii. Nie wymagam tego, aby jednym tchem wymieniła mi wszystkie prawa rzeczowe, filozofów starożytności czy rodzaje wytrzymałości materiałów. Ale chciałbym aby logicznie myślała i jakieś podstawy wiedzy miała. Żeby posiadała jakieś pasje czy zainteresowania. Bo nie ma nic gorszego niż człowiek bez pasji czy zainteresowań. Bo co z tego, że w życiu codziennym będziemy się dobrze dogadywać skoro nasze rozmowy na tym się skończą. A co później? Wspólnie oglądać TV?

#288 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 maj 2012 - 19:41

Ideał faceta farmerki "Ale chciałbym aby logicznie myślała i jakieś podstawy wiedzy miała"-no ale czy wtedy Ciebie by chciała ? :D

#289 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 774 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 30 maj 2012 - 19:52

Ideał faceta farmerki ja właśnie poszukuje farmerki u nas jest pare stałych bywalców pod sklepem ale co za robią to zaraz przepuszczą przez sklep sam i nie raz zatrudnia do kostek w żniwa

#290 Share magnat

magnat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 30 maj 2012 - 20:02

Ideał faceta farmerki

No właśnie ja nie wierze że w Twojej miejscowości wszyscy panowie siedzą pod sklepem. Teraz jest dość duże bezrobocie i tak jak u mnie to kilka osób by się na pewno znalazło w moim wieku chętnych pomóc tym bardziej jeśli jest to praca za pieniądze :)

Owszem przychodzą się nawet pytać o robotę, ale jak słyszą że 10zł/h to mówią, że im się nie opłaca. Nawet jeżeli się zgodzą wstępnie, to nie każdej pracy się podejmą. Nie wyrzucą gnoju- bo ludzie będą się śmiali, bo to za ciężko, itp. Nawet do skopania ogródka nie można znaleźć faceta (jak strzelił mi kręgosłup po raz któryś z koleji, to zatrudniłam do cięższych prac.... dziewczynę). A miałabym z takim dzielić życie? Nie, dziękuję.... raz próbowałam. Nawet siedem lat nie pomogło, żeby go nastawić odpowiednio do pracy (jakiejkolwiek).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share Mazur87

Mazur87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:konflikty zbrojne i uzbrojenie, maszyny rolnicze, atronomia

Napisany 30 maj 2012 - 20:30

Ideał faceta farmerki

"Ale chciałbym aby logicznie myślała i jakieś podstawy wiedzy miała"-no ale czy wtedy Ciebie by chciała ? :D

Jaro weź nie dołuj człowieka, każda potwora znajdzie swego amatora :P . Przecież to działa w obie strony. Moim skromnym zdaniem każdy/każda wcześniej czy później spotka swoją drugą połowę. Najważniejsze to "tylko" jej nie przegapić.
Jak to leciało w Epoce lodowcowej: " Co lepsi samcy są dawno zajęci lub wyginęli" :D . Cóż, konkurencja jest duża i trzeba walczyć o swoje Szczęście zatem drogie Panie, do boju!!!

#292 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 30 maj 2012 - 20:39

Ideał faceta farmerki robota to głupota-picie to jest życie :D

i skończcie z tymi pierdołami co do roboty lub wykształcenia-bo dziś jest dzień uwolnienia piersi ze staników-farmerki zdejmują a my będziemy je pieścić :P

#293 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1439 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 maj 2012 - 22:56

Ideał faceta farmerki hymmm... to na prawdę nie ciekawie, macie Koleżanki Farmerki , że nawed do was jako Kobiet nawet za 10 zł/h . nie chcą faceci przyjść do roboty... może w złej formie im płacicie.... może trzeba takim płacić tzw: "przelewem" ;)

ja ostatni tydzień i kawałek tego pomagałem przy sianokosach dla sąsiada, kosiłem trawę jego sprzętem bo po prostu nie miał kogo wsadzić na taki sprzęt, a sam nie mógł, bo uruchamiał nową oborę , a termin gonił... wystarczył jeden telefon i za pół godziny byłem u niego... i nikt nie pytał się za ile i kiedy płacisz... z resztą do dziś jeszcze o tym nie gadaliśmy, bo było trzeba robote zrobić.... A że kosiłem całą noc od 21 do 5 rano i spałem 3 godziny i potem dalej kosić to nic... Zobaczyć Mazurski wschód słońca o świcie , to od razu mija całe zmęczenie... :D
Czasami nie rozumiem tego, że nie ma ludzi do pomocy... a w szczególności do pomocy sąsiedzkiej... :huh: Przecież jak się pomaga sąsiadom to albo tylko za same paliwo albo i nawet się dołoży trochę , aby nie wyjść na liczy grosza... ale znam też takich ludzi co by burą sukę za 1zł gnali do warszawy i z powrotem, mówiąc łagodnie... <_<
jeśli nie pracuje na swoim paliwie i sprzęcie to dla mnie wystarczy sama satysfakcja,że komuś pomogłem i ,ze ja miałem w to swój wkład, a wiadomo, że przez pomoc innym zdobywa się znacznie coś cenniejszego niż jaki kolwiek majątek... Szacunek i sympatię ludzi... a dla mnie to jest najważniejsze w życiu :)

Edytowany przez FINN, 30 maj 2012 - 23:00.

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#294 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 31 maj 2012 - 00:15

Ideał faceta farmerki Doskonale wiem, co Stasiek ma na myśli i mam tak samo. Co mi po osobie "na życie", że tak powiem, z którą o niczym konkretnym nawet porozmawiać nie można. Zapytasz - jakie filmy lubisz? A usłyszysz: "yyy, to co w telewizji leci". A jakie książki lubisz czytać? "książki?! zwariowałaś?! kiedy to ja ostatnio miałem w ręku, w podstawówce?" O takie osoby nam mniej więcej chodzi.

@magnat - Aż mi się wierzyć nie chce, że z ludźmi do pomocy jest aż tak źle u Ciebie... Jeśli faktycznie jest tak jak mówisz, to bardzo nieciekawie sytuacja u Ciebie wygląda. Niestety tak bywa, że niektórzy ludzie wolą za pieniądze z zasiłku pić tanie wina, niż uczciwie zarobić. A 10 złotych za godzinę to nie jest wcale mało.
Co do poglądu, że na świecie już nie ma wspaniałych mężczyzn, to z tym się zdecydowanie nie zgadzam :)

robota to głupota-picie to jest życie :D

i skończcie z tymi pierdołami co do roboty lub wykształcenia-bo dziś jest dzień uwolnienia piersi ze staników-farmerki zdejmują a my będziemy je pieścić :P

hahaha :D normalnie post dnia :D wiesmag, ale mnie rozbawiłeś :D

#295 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 31 maj 2012 - 07:36

Ideał faceta farmerki Oj ludki czemu wy się dziwicie? Magnat mieszka w na pograniczu trzech województw, w których jest jedna z najwyższych średnich powierzchni gospodarstw. Co oznacza, że było tam bardzo dużo PGRów czyli mentalność ludzi mieszkających na wsi w takich rejonach jest jaka jest - mowa oczywiście o stereotypie pracownika PGRu.
Poza tym magnat vel Natalia jest wodnikiem, czyli jest mniej więcej taką samą cholerą jak ja ;) - no offence ;)
PS. Ale czasem wam kobietom zazdroszczę "argumentów" umożliwiających zbicie ceny :):)

PS2. Wiesmag pisz czytelnie: Dziś jest dzień bez stanika B)
Edit: wczoraj dzień bez stanika

Edytowany przez rogas, 31 maj 2012 - 07:38.

#296 Share magnat

magnat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 31 maj 2012 - 11:54

Ideał faceta farmerki

Poza tym magnat vel Natalia jest wodnikiem, czyli jest mniej więcej taką samą cholerą jak ja ;) - no offence ;)
PS. Ale czasem wam kobietom zazdroszczę "argumentów" umożliwiających zbicie ceny :):)

Dzięki rogas za wsparcie :) A co do tej "cholery" to ja spokojny człowiek jestem. ;) (na ogół), a kiedy nie jestem spokojna to .... no cóż, każdy w życiu potrzebuje rozrywki :P

#297 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 maj 2012 - 16:45

Ideał faceta farmerki @magnat po co taki jeden z drugim ma przyjć do belek za 10zł,jak pojdzie do Opieki Społecznej dostanie zasiłek bez smażenia się w słońcu,i odcisków na dłoniach od wideł, bez wysiłku, nam może tylko pokibicowac popijając zimne piwo na ławce pod sklepem.To są ludzie co chcą zarobic,nieprzepracowując się :P

#298 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1672 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 31 maj 2012 - 21:42

Ideał faceta farmerki u mnie jest podobnie. Ci bardziej ogranieci albo pracuja gdzies dorywczo, maja rodziny i sobie radza albo wyjechali za "chlebem".

Jesli chodzi o opieke, wystarczyłoby zmodyfikować system przyznawania tej pomocy. 70% Nie powinna jej dostac.

To kobitki macie problem podobny jak faceci, brak kandydatów na takie kryteria:D

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#299 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 31 maj 2012 - 22:36

Ideał faceta farmerki

Doskonale wiem, co Stasiek ma na myśli i mam tak samo. Co mi po osobie "na życie", że tak powiem, z którą o niczym konkretnym nawet porozmawiać nie można. Zapytasz - jakie filmy lubisz? A usłyszysz: "yyy, to co w telewizji leci". A jakie książki lubisz czytać? "książki?! zwariowałaś?! kiedy to ja ostatnio miałem w ręku, w podstawówce?" O takie osoby nam mniej więcej chodzi.

A już myślałem, że jakiś inny jestem... Ale jednak inteligentny z inteligentną zawsze się dogada.

"Ale chciałbym aby logicznie myślała i jakieś podstawy wiedzy miała"-no ale czy wtedy Ciebie by chciała ? :D

Pocieszam się tym, że jak Tobie się udało to ja jestem skazany na sukces.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 czerwiec 2012 - 03:06

Ideał faceta farmerki Wyrażenie-"udało się " sugeruje że ma też jakiś antonim w rodzaju "nie udało się " więc pocieszasz się tym iż jeżeli @jarowi udało się to i Tobie powinno się udać.Wiedz jednak że z kol.jarem jest jak z Chuckiem Norrisem -nie ma że "udaje mu się" ,że to czy tamto-jaro bierze wszystko "jak swoje" :D ...
PS.Jak zapewne wiesz "sukces" ma wielu ojców... rozumiem że mama nie miała wielu obiekcji bylebyś tylko nie został sierotą ? :D