Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Rrolnik    0

Moim zadaniem przewaznie kobiety patrzą na wygląd niż na charakter i cieszko każdej podpasowac dlatego nadal szukam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

wysiadz z BMW 7, Audi A8 Merca S-classe i wyciagnij portfel napakowany "Polskimi Królami " a nie bedzie patrzyla na Ciebie gwarantuje :D a tak serio to tyle mowi sie o tym ze liczy sie wnetrze a to jest jedna wielka lipa ( nie we wszystkich zeby nikogo nie urazic ale w wiekszosci przypadkow )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jaka tam lipa-liczy się wnętrze !...samochodu :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolnik    0

Najlepiej jakis wam duzy zebyło wygodnie lub wygodna pszyczepka kepigowa jak na wyjat np jezioro i tez sie zgodze z kolega Uziu92 he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

W jednym zdaniu tyle błędów. Ktoś podniesie rzuconą rękawicę i zrobi więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekj1994    0

Cóż, wojtek to lipa :wacko: ale masz jeszcze mnóstwo czasu, młody jesteś, może akurat po drodze coś się trafi ;)

Swoją drogą, tworzyć gospodarstwo od podstaw, gratuluję samozaparcia. Macie chłopaki j....a :) właśnie takich facetów potrzebują farmerki :P

Trzymam kciuki

żeby coś z tworzyć trzeba być silnym i wytrwałym w drodze do celu. ja postawiłem sobie że chce mieć gospodarstwo i pracować na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaRolnika    1

zawsze liczy sie wyglad i nikt mi nie wmowi inaczej!! Prosta sytuacja idziesz ulica, mijaja Cie dwie dziewczyny.. jedna piekna Twoje marzenie... druga koszmar.. kazdy na pewno ma jakies wyobrazenie pieknej i brzydkiej dziewczyny.. za która sie obejrzysz??

I cale to "wnetrze" pryska jak banka :P

 

a na koniec zacytuje fragment mojej ulubionej ksiązki :)

"Nie jestem szczytem kobiecych marzeń. Nie jestem nawet takich marzeń równiną. Jestem jedną wielką depresją. Natura poskąpiła mi urody. Nie dostałem pięknej twarzy boysbandowca. Nie dostałem promiennego uśmiechu. Nie dostałem nawet normalnego głosu... Ale w naturze musi być przecież równowaga. Dostałem w zamian wielkie kochające serce. Dar tak potrzebny, jak kulawemu jedna noga dłuższa, jako zadośćuczynienie za tę drugą, krótszą. To nic, że kardiolog wykrył w tym sercu jakieś szumy. Kochać jednak potrafiło. I to jeszcze jak kochać..."

wystarczy spotkac ta wlasciwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

co do wnetrza samochodu to macie racje w 100 % ze ono sie faktycznie liczy :D Jak to sie mowi ... milosc sama kazdego znajdzie w najmniej spodziewanym momencie. I tego wszystkim życze :)

Pozdrawiam Uziu92 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

ja :D a tak to pewnie kolega jest dyslektykiem

Kiedyś na takich się inaczej mówiło. A teraz dyslektyk. Humanistów nazywa się osoby mające problemy z matmą a kobieta lekkich obyczajów to kobieta wyzwolona. Czym jeszcze mnie ten świat zaskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Wytłumacz to innym, którzy zepsucie moralne kobiet/mężczyzn zwalają na obecny świat sądząc, że kiedyś nie było materialistek, zdrad czy problemów z poznaniem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No dobrze , ale "dzisiejsze czasy" era komputerów , świata wirtualnego , świata w którym rządzi pieniądz tylko uwidacznia te negatywne cechy jak materializm , obłuda , kłamstwo itp. itd. ponadto ułatwia ich rozwój , metody chodzby podrywu są coraz bardziej prymitywne jak np. podryw na kasę ;) Chyba ludzie zaczynają się z tym oswajać i próbują kupić miłość , zaufanie , poczucie bezpieczeństwa itp. ale to wszystko "udaje się" tylko na krótką metę ...

 

Dwie strony temu ktoś wypominał ,że powinny tu pisać tylko panie , głownie panie ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Napisano (edytowany)

A co kiedyś rządziło? Kiedyś nie było pieniędzy? Kto kiedyś decydował o małżeństwie? osoby nim zainteresowane czy rodzice pary młodej? Co rodzice brali pd uwagę wybierając męża dla córki albo żonę dla syna? Ich miłość czy posag? Kiedyś sposoby podrywu były jeszcze bardziej prymitywniejsze. Szlachcic mógł bez konsekwencji zgwałcić chłopkę. Więc dzisiejsze stawianie drinków można uznać za romantyczne. Pieniądze i "miłość" zawsze szły w parze i zawsze były najważniejsze dla ludzi i to obojętnie czy w XV wieku czy XXI.

 

Gdyby nie panowie to ten temat dawno by upadł. A tu masz przykład:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/51574-internetowy-klub-agrofotowiczek/

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

StasiekS, jak widzę że to ty napisałeś ostatniego posta to boję się otwierać temat :) ale masz rację. Faktycznie, faceci zawsze znajdą sobie temat do rozmowy, jak towarzystwo jest mieszane też jakoś gadka idzie, ale jak zostają same kobitki.... nastaje cokolwiek niezręczna cisza. Dobrze że się nie widzimy, bo by było rzucanie spojrzeń spod oka i ocenianie, która ma lepszą figurę, kieckę, makijaż, itp Gdzieś już pisałam że wolę towarzystwo facetów, choć przyznam że zaczynam się czuć samotna.... :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

Hehe ja tam lubię też mieszane towarzystwo ale najbardziej to towarzystwo chłopaków bo można sobie o laskach pogadać i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara    2

zawsze liczy sie wyglad i nikt mi nie wmowi inaczej!! Prosta sytuacja idziesz ulica, mijaja Cie dwie dziewczyny.. jedna piekna Twoje marzenie... druga koszmar.. kazdy na pewno ma jakies wyobrazenie pieknej i brzydkiej dziewczyny.. za która sie obejrzysz??

I cale to "wnetrze" pryska jak banka :P

 

a na koniec zacytuje fragment mojej ulubionej ksiązki :)

"Nie jestem szczytem kobiecych marzeń. Nie jestem nawet takich marzeń równiną. Jestem jedną wielką depresją. Natura poskąpiła mi urody. Nie dostałem pięknej twarzy boysbandowca. Nie dostałem promiennego uśmiechu. Nie dostałem nawet normalnego głosu... Ale w naturze musi być przecież równowaga. Dostałem w zamian wielkie kochające serce. Dar tak potrzebny, jak kulawemu jedna noga dłuższa, jako zadośćuczynienie za tę drugą, krótszą. To nic, że kardiolog wykrył w tym sercu jakieś szumy. Kochać jednak potrafiło. I to jeszcze jak kochać..."

wystarczy spotkac ta wlasciwa :)

 

Małe Kung Fu Panda już kopie w brzuszku, a ja postanowiłam odszukać wspomnianą książkę i ją dosłownie pochłonąć....czytając zakończenie rozpłakałam jak małe dziecko, na usta cisną się tylko jedne słowa, kobitki często nie doceniamy mężczyzn i ich gestów, a to tak wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

eh co wy dziewczyny macie z tym czytaniem żebym ja miał pociąg do czytania jak wy to bym miał same 5 w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Im jestem starszy i więcej rozmawiam ze starszymi ludźmi, tym bardziej dochodzę do wniosku że "prawdziwe życie" jest takie samo jak 50 100 czy 300 lat temu, zmienia się co najwyżej otoczka i ułuda którą sobie sami tworzymy bądź ktoś nam wciska by nami kierować ;)

 

Zgadzam się w całym znaczeniu posta.

 

 

Szlachcic mógł bez konsekwencji zgwałcić chłopkę.

 

Dziś podobne sytuację dzieją się tylko Szlachcic=Pracodawca a chłopka=pracownica która nic nikomu nie powie bo boi się o stracenie pracy (nie mówię że wszędzie tak jest ale takie są przypadki w życiu BOLESNE ale PRAWDZIWE).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

eh co wy dziewczyny macie z tym czytaniem żebym ja miał pociąg do czytania jak wy to bym miał same 5 w szkole

Dlatego po skończeniu kiepskiego technikum rolniczego z marnym wynikiem na świadectwie, przejmiesz te kilka ha po ojcu/wujku/dziadku i będziesz tak sobie wegetował od wiosny do wiosny. Jeżeli nie jesteś do tego jakimś chłopcem oderwanym dopiero co od pługa(czyli jako tako wyglądasz i potrafisz się wysłowić) znajdziesz sobie jakąś Andżelikę fryzjerkę, którą pojmiesz później za żonę. Spłodzisz syna albo córkę a przy drugim dziecku wyręczy Cię kolega, bo po zbyt dużej dawce alkoholu na imprezie w remizie ty odleciałeś a twoja luba pomyliła kolegę z Tobą. I tak oto będziesz sobie egzystował na tym świecie, co chwilę wieszając psy na UE, jej polityce rolnej a kończąc na rządzie i sąsiadach.

Dlatego póki młody jesteś, czytaj książki. To nie boli a nawet pomoże.

 

Dziś podobne sytuację dzieją się tylko Szlachcic=Pracodawca a chłopka=pracownica która nic nikomu nie powie bo boi się o stracenie pracy (nie mówię że wszędzie tak jest ale takie są przypadki w życiu BOLESNE ale PRAWDZIWE).

To są pojedyncze przypadki. Do tego pracownica może dość skutecznie uprzykrzyć życie pracodawcy. Kiedyś nie mogła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj