Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A może to była "lala." :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Powiem,że wyglądał jak normalny facet - ale jak się podeszło bliżej to już było widać że jest coś nie tak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

i gadał by tylko o "krowach"

 

z dwojga złego lepiej żeby interesował się "krowami" niż bykami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

A jakby gadał o ziemniakach to byłby obojniakiem - i też źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Z tym:

co tam po wyglądzie jak będzie kompletnym burakiem robiącym błędy ortograficzne w najprostszych słowach i gadał by tylko o "krowach".

to się zgodzę, ale z tym:
co tam po bogactwie, skoro każde zarobione pieniądze idą dalej w rozwijanie gospodarstwa :)

to już mniej. otóż rozwój jest potrzebny, bo kto się rozwija ten myśli przyszłościowo, a nie stoi w miejscu, a w dzisiejszych czasach stanie w miejscu oznacza byciem z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

wdaniel nie rozumiem z czym się nie zgadzasz - ate napisała że cóż jej po bogactwie partnera skoro wszystkie dochody są inwestowane. Ona tego nie neguje, że są to źle ulokowane pieniądze tylko zaznacza, że jakoś specjalnie w luksusach nie będzie się pławić nawet jeśli znajdzie bogatego rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

- ja to odebrałem jako na "nie dla rolników", bo są to "fanatycy, których interesuje tylko gospodarstwo i jego rozwój". Ale ty to odebrałaś w inny sposób i rzuciłaś inne światło na ten cytat. Być może masz i rację, ale chciałbym też posłuchać autora wypowiedzi. Po to jest forum, by można było się wypowiedzieć i wyrazić swoje zdanie, z którym nie każdy musi się zgodzić. Ja przedstawiłem mój punkt widzenia, że skoro rolnik inwestuje, to znaczy, że patrzy w przyszłość, a nie cofa się w rozwoju.

Co do majątku, który jest, ale go nie ma, a raczej nie czujemy tego - starczy przeliczyć sobie ilość posiadanej ziemi x stawka za hektar w danym rejonie. Ale proponuję zaparzyć sobie dzban melisy, bo szklanka raczej może dla niektórych nie starczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

a myślisz, że dla niefanatycznych rolników, którzy nie inwestują w gosp. tylko trwonią pieniądze na jakieś zaspakajanie swoich lub partnerki kaprysów byłoby miejsce w tym temacie? Nie doszukuj się niczego złego w tym co ETA napisała to jest bardzo proste i oczywiste.

 

Ładnie to ująłeś jest ale go nie ma :D no właśnie inaczej będzie odbierała bogactwo kobieta a inaczej mężczyzna. Bo dla faceta dobrze zmechanizowane, nowocześnie funkcjonujące gosp. to wymiar osiągnięcia sukcesu i czuje się spełniony. Natomiast taka baba przyjdzie do niego i powie "i co mi z tego i co ja z tego mam" :D Oczywiście może jej postawić dom i wszystkie nowoczesne sprzęty do kuchni ale wątpię żeby na dłuższa metę to doceniała, zazwyczaj kobiety są mało usatysfakcjonowane: bo ona by chciała częściej na wakacje, kosmetyczki, fryzjerki, piękne stroje, SPA, piękny samochód którym mogłaby jeździć wszędzie itp A taka co ma to chciałaby też czegoś innego np innego stylu życia nie pogoni za kasą a rutynę, spokój, dom z kochającą rodziną i takie tam błędne koło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

a myślisz, że dla niefanatycznych rolników, którzy nie inwestują w gosp. tylko trwonią pieniądze na jakieś zaspakajanie swoich lub partnerki kaprysów byłoby miejsce w tym temacie? Nie doszukuj się niczego złego w tym co ETA napisała to jest bardzo proste i oczywiste.

I widzisz - znowu ukazała się różnica myślenia faceta i kobiety, że kobieta patrzy bardziej na zasadzie "domyśl się", a facet konkrety. Ty to teraz tak rozpisałaś, że Mendelejew nawet w swojej tablicy tak pięknie pierwiastków nie uporządkował.

inaczej będzie odbierała bogactwo kobieta a inaczej mężczyzna.(...) zazwyczaj kobiety są mało usatysfakcjonowane: bo ona by chciała częściej na wakacje, kosmetyczki, fryzjerki, piękne stroje, SPA, piękny samochód którym mogłaby jeździć wszędzie itp A taka co ma to chciałaby też czegoś innego np innego stylu życia nie pogoni za kasą a rutynę, spokój, dom z kochającą rodziną i takie tam błędne koło :P

Masz rację - moja żona, jak rozglądałem się za kupnem kombajnu do zboża miała kategorie: z kabiną jest fajny, bez kabiny - złom :D Mnie nie tyle kabina interesowała, co stan techniczny i parametry, co dla niej to byłą czarna magia. Co do satysfakcji kobiety - nie potrzebuję takiej, która będzie bała się umyć naczynia, bo zniszczy sobie delikatne rączki, podnieść coś, bo złamie sobie paznokieć, wyjść na podwórze w deszczu, bo rozmaże jej się makijaż, wyjść na pole, bo kurz wejdzie jej w włosy, a wiatr zniszczy fryzurę... Wiem, że napiszesz, że nie o takie coś ci chodziło, ale to tak dla niektórych, którzy myślą, że jak lalkę sobie na gospodarstwo wezmą, to będą szczęśliwi. Prędzej taka doprowadzi do upadku gospodarstwa, lub do rozwodu i młody rolnik będzie musiał sprzedać połowę gospodarstwa, by ją spłacić. A co do kochającej rodziny, spokoju, wspólnych spacerów chociażby w niedzielę, bo w całym tygodniu jest praca - pole, to chyba każdy marzy... Dlatego niedziela jest u mnie zawsze dniem wolnym i poświęcony jest dla rodziny. Co do pogoni za pieniądzem: W Piśmie świętym jest fajnie opisane, jak jeden rolnik gonił, budował spichlerze, jeszcze jeden kawałek ziemi, i jeszcze jeden... a Bóg powiedział: "głupcze! po co ci to wszystko, jak jeszcze tej nocy zapragnę twej duszy!."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Jeśli chodzi o mnie i o mój wpis to chodziło mi właśnie o to, żeby gospodarstwo było dobrze prosperujące, zmechanizowane itp. A nie o to, że nie miała bym na kosmetyczkę czy spa - bo to mi nie potrzebne. Nie jestem z typu kobiet które muszą mieć co roczne 2tygodniowe wakacje, świetną kuchnię i nowoczesny samochód. Może jestem jakaś inna, ale zamiast wakacji wybrałabym żniwa i sianokosy, zamiast nowoczesnej kuchni - miejsce w którym mogłabym gotować dla zgłodniałej rodziny i zamiast nowoczesnego samochodu - normalne autko w którym nawet silnik od bizona sie przewiezie ;)

Edytowano przez Ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Ate tak piszesz ,że człowiek zastanawia się czy ty aby istniejesz naprawde czy tylko na tym portalu . To poezja dla uszu faceta ten wpis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

@Ate tak trzymaj :P sama nie jesteś (już myslałam że ze mna jest cos nie tak ;))

 

wiecie, ja to czasami czuje się samotna na wsi, nie mam do kogo gęby otworzyć, bo niby o czym mam gadać z tymi "żonami farmerów"???

Mam iśc na kawkę i zbierać ploty z całej wsi, "bo ten to, a tego widzieli tam... ?" Nie mam ochoty gadac o farbach do włosów, bo jeszcze siwa nie jestem, moze o dzieciach, ale jak słyszę wypowiedź tego typu "ACh!!! mój biedny Antoś Kubuś czy Karolinka, nie ma jeszcze tableta, bo co on nie ma! laptopa, komórkę, nawet zakupy mi robi na allegro, i ma dopiero 7 lat!!" - to mi się wymiotować chce delikatnie mówiąc. Autentycznie miałam taką rozmowę dość niedawno.

 

@wlkpmder takie dziewczyny jak @Ate istnieja naprawdę, tylko niektórzy są tak przyzwyczajeni do tego stereotypu kobiety w roli kury domowej albo paniusi że nie są w stanie takich kobiet zauważyć.

Pozdrawiam Firefox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Firefox.

Wiem że takie kobiety istnieją tylko jak na razie nie miałem tego szczęścia by na taką trafić .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

wlkp "zastanawia się czy ty aby istniejesz naprawde"

 

zawsze możesz sprawdzić i uszczypnąć Ate :) choć mam nadzieję że nik nie jest nawiązaniem do mitologii greckiej inaczej musisz uważać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

Firefox.

Wiem że takie kobiety istnieją tylko jak na razie nie miałem tego szczęścia by na taką trafić . ;)

 

 

na pewno już gdzieś taką spotkałeś :P one nie błyszczą się ani też nie wyróżniają z tłumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

kolego Wlkpmder, to może czas na chwilę refleksji nad sobą? Poczytaj co dziewczyny piszą, czego nie lubią u facetów, zrób na tym przykładzie swój rachunek sumienia, mocne postanowienie poprawy i wdróż to w życie...

Jak czytam takie fora, to widzę, że przemyślenia jednej i drugiej strony nadają się do mediacji. Faceci nie potrafiący znaleźć kobiety życia, kobiety nie potrafiące znaleźć swoich mężczyzn - jedni i drudzy się żalą, a tak naprawdę... zrobił ktoś pierwszy krok? - Heidi jest zwolniona z tej odpowiedzi, a na jej doświadczeniu niech się uczą młodzi chłopacy na temat "co robić, by nie stracić dziewczyny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

'wdaniel' mi nie trzeba mówić o pierwszym kroku po prostu działam nie żale sie tu jak ciezko jest odszukac fajną kobiete wystarczy sie rozejrzeć w okolicy mnustwo fajnych wolnych kobiet :) Heidi jesli chodzi o uszczypnięcie to jak najbardziej polecam sie :) PS.Ładne zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Ate tak piszesz ,że człowiek zastanawia się czy ty aby istniejesz naprawde czy tylko na tym portalu . To poezja dla uszu faceta ten wpis ;)

 

Istnieję ;) Mam ojca rolnika i brata rolnika więc można im dziękować ;)

 

@wlkpmder takie dziewczyny jak @Ate istnieja naprawdę, tylko niektórzy są tak przyzwyczajeni do tego stereotypu kobiety w roli kury domowej albo paniusi że nie są w stanie takich kobiet zauważyć.

Pozdrawiam Firefox.

 

Prawie kążdy facet patrzy przez pryzmat: ładna, zadbana - pewnie ma faceta, albo jest paniusią. Ale za to na zwyczaje kobiety nie zwrócą uwagi.

 

 

choć mam nadzieję że nik nie jest nawiązaniem do mitologii greckiej inaczej musisz uważać :P

 

troszkę jest ;)

 

O taką jak Ate chciałbym mieć żonę.

 

Dziękuję bardzo :)

Edytowano przez Ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Mylisz sie mnie tylko interesują te "zwyczajne" kobiety, nie szukam księzniczki a współtowarzyszki życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Nie neguję Twojej wypowiedzi, tylko mówię jak faceci "często" oceniają kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

A kobiety nie oceniają męszczyzn ?

 

Kobiety jak i męszczyźni są wzrokowcami nie oszukujmy się ale to pierwsze wrażenie ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

ale u kobiety facet zyskuje charakterem, a u faceta jak laska brzydka to od razu nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

nie ma szans u faceta, który tylko sugeruje się wyglądem - ale kochana kto chciałby być z tak płytkim facetem ? chyba żadnej kobiecie na miłości takiego faceta nie zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj