Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość   
Gość
No widać Meg jeszcze pokątnie z Kristornskim miała do czynienia.

Takie oskarżenia ? :blink: Ty nie moja synowo (chyba nigdy nie przestanę Niebiosom za to dziękować :P ) ) TY to nie szukaj dziury w całym ^^ Niech się Mat z Tobą użera i Koza jednocześnie,mnie ten burdel nie dotyczy ....na szczęście ;)

Miłości tu u nas dostatek. Np. KOZA kocha Meg , :D ale jej podoba się Razor.

Oczywiście ,że Razor mi się podoba ,moja krew i moja uroda ...On jest jedyny taki,w mamusie wspaniały :rolleyes: A Ty ,nie moja synowo ,wara od niego ,bo stanę się jeszcze gorszą nie Twoją teściową ;[

Koza mnie Kocha ojej co za radocha ,tylko wyobraź sobie ja się z Mata dziećmi z nieprawego łoża nie sposobie -_-

I jeszcze ten detektyw coś tam do mnie czuje ? :huh: Oszaleć idzie ,to nie na moje nerwy ,waleriana pije bez przerwy :wacko:

Edit:

A kasa////...... zawsze możemy ją sobie wyobrazić... :)

Tak ,oczywiście ,jak Ty pewnie tą swoją ,co ponoć Ci zginęła ...Detektywa tu ściągnęłaś ,by tylko mnie oskarżyć razem z Matem ,że się z nim poniewieram -_-

 

 

:D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
I jeszcze ten detektyw coś tam do mnie czuje ? :huh:

Nie tyle czuje, co się grzecznie pyta. Jako detektyw kiedyś tam to Ciebie śledziłem i podglądałem ale jakoś to było jakoś mało przyjemne :wacko:

Teraz, jak reszta rodzinki ma wątpliwości to mam je i ja, w końcu szperać w intymnej przeszłości nie lubię :P Dziś wystarczy test DNA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

DNA Ci się marzy ,a to co za dużo dostajesz swej aktorskiej gaży ? Detektyw od siedmiu boleści ,teściową podglądał i myśli że od samego podglądanie ojcem został :ph34r: Za dużo wina i kobiet chyba w Twym życiu było i się teraz nie pamięta gdzie się ziarenka rzuciło :lol:

Nie dziwi mnie zatem ,nadal brak pieniędzy Baziuli ,z takim detektywem ,to proces wręcz nieodwracalny ...

jak reszta rodzinki ma wątpliwości

 

Ta rodzina jest chora jej trzeba doktora i psychologa i prokuratora . Kompletny galimatias i zamiary nieczyste ,,,,chyba i muszę wezwać egzorcystę :ph34r:

 

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Meg5 moim marzeniem jest kiedys spotkać się z Tobą i patrząc ci prosto w oczy porozmawiać z tobą, zobaczylibyśmy czy wtedy była bys taka uszczypliwa i mądra.

Bo pisać to każdy może , gorzej w realu.

A zapewniam Cię że jakbyś staneła oko w oko z baziulą to by sucha nitka z ciebie maleńka nie została. :lol:

Nie wspomne już o mojej siostrze bo ona to już jest THE BEST w rozmowie Full Contact. :lol:

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Ja bym się popłakała. Mam słabe nerwy. Nie umiem się kócić, od razu płaczę. Więc z kłótni się wypisuję raczej. Ale Twoja siostra.... o tak, to byłoby zderzenie dwóch torped: Meg i Siostry.

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Meg5 moim marzeniem jest kiedys spotkać się z Tobą i patrząc ci prosto w oczy porozmawiać z tobą, zobaczylibyśmy czy wtedy była bys taka uszczypliwa i mądra.

Bo pisać to każdy może , gorzej w realu.

A zapewniam Cię że jakbyś staneła oko w oko z baziulą to by sucha nitka z ciebie maleńka nie została. :lol:

Nie wspomne już o mojej siostrze bo ona to już jest THE BEST w rozmowie Full Contact. :lol:

Marzysz o spotkaniu ze mną ,o patrzeniu mi w oczy ... :blink: Ty chcesz mnie zauroczyć ? Do naszego szczęścia przeszkód wiele ,ja mam już męża, a Ty kawał drogi do mnie :( Kolejna przeszkoda to ,to że ja się Ciebie boję ,bo ja co najwyżej mogę Cię słownie unicestwić ,a Ty mnie bardziej inwazyjnie -nożem :lol:

Masz rację Kózko ,pisać każdy może ,ale czy każdy powinien ?

A najlepsza jest końcówka Twojej wypowiedzi :D Co z Ciebie z a facet ,że kobiecy batalion przeciw mnie szykujesz ? Znasz je jak sądzę ,pewnie nawet kochasz ,a tak je komplementujesz ,że Boże przebacz . MI jakby ktoś kogo kocha ,kogo lubię ,taką wystawił ocenę ,wierz mi szybko zabrałabym się za siebie :unsure:

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
DNA Ci się marzy ,a to co za dużo dostajesz swej aktorskiej gaży ? Detektyw od siedmiu boleści ,teściową podglądał i myśli że od samego podglądanie ojcem został :ph34r: Za dużo wina i kobiet chyba w Twym życiu było i się teraz nie pamięta gdzie się ziarenka rzuciło :lol:

Meg, taka oto jest praca moja, a co do młodości to różnie bywało, nie jedno robiło i nie jedno pijało :lol:

Tyś przecież nie moją teściową zatem wszystko gra i ma się morowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Po co te nerwy..... przcież tu wszyscy żartują. Że się znają itp. :)

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Ano jeden zna się na zartach inny nie.

Coś słaby jestem dzisiaj to chyba przez te banany z promocji z Auchan-u

Strasznie mi dokuczają bo trace równowagę po nich :(:(:( ale trzeba wypocząć bo w piatek z 6ha trzeba baliki zwozić.

Może ktoś z was mi pomoże?

Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chyba pomysł z tą naszą powieścią nie wypalił, nie wszyscy aktorzy potrafią się wczuć w swoją role :(

Może ktoś z was mi pomoże?

Wspieram Cię duchowo i trzymam kciuki ;) podczas gdy ja żniw nie mogę dokończyć i czekam z racji padającego deszczu.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Pajączku nawet nie wiesz ile bym dał za deszcz , w Małopolsce susza!!!!!!!!!!!!!!! ziemniaki więdną i kopać się nie da.

Nie wspomnę że nie ma szans na orkę czy inne prace związane z uprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Meg, taka oto jest praca moja, a co do młodości to różnie bywało, nie jedno robiło i nie jedno pijało :lol:

Tyś przecież nie moją teściową zatem wszystko gra i ma się morowo

Właśnie niejedno się pijało ,a potem się nie pamiętało co po robiło i mnie biedną teściową o takie nierząd posadziło . -_-

Chyba pomysł z tą naszą powieścią nie wypalił, nie wszyscy aktorzy potrafią się wczuć w swoją role :(

 

Colombo ,ja zwarta i gotowa ,także za szybko chyba te słowa :P

Edit : Tylko mój Miły się coś nie odzywa. :( Po co ja go tą utratą połowy majątku straszyła . :unsure: Macie mój drogi ,już Ci daruje te Twoje wyskoki .Co tam pieniądze ,to rzecz nabyta ,nasza rodzina jest niesamowita . :P Wracaj do domu ,Alopinek płacze ,tylko Kozy nie bierz ,bo nie wybaczę ..

 

:D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie nie Meg, nie tłumacz się, Ty już mnie nie kochasz tak jak dawniej. :P a przysięgałaś mi dozgonną miłość. Jeszcze naszych dzieci się wypierasz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzieci ? To ile w Twej ocenie ich mamy ? Ty znowu zaczynasz ,no nie gdzie te waleriany ... :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moja Droga, nie bierz mnie na litość bólu głowy, albo akceptujesz nasze dzieci, albo koniec z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Stanowczo mówię nie ,Koza to Twoje dziecię ,ja mam Apolinka ,moje słodkie ecie pecie :rolleyes: To TY wybieraj ,ja albo ten Kozioł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wyprę się dziecka chodź byś na głowie stanęła. A z resztą sprawa Baziuli nie jest jasna, i co Cię łączy z KRISTOFORnskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiec idę w siną dal ,,,,,bo ja Kozy nie pokocham ....

Niech reszta rodziny się wypowie ... i Cię wspiera Macie w Twym wyborze .... <_<

, i co Cię łączy z KRISTOFORnskim ?

DNA hah

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak odejdziesz, to powrotu nie będzie, przemyśl to jeszcze Meg.

 

Meg5 moim marzeniem jest kiedys spotkać się z Tobą i patrząc ci prosto w oczy porozmawiać z tobą, zobaczylibyśmy czy wtedy była bys taka uszczypliwa i mądra.

Bo pisać to każdy może , gorzej w realu.

A zapewniam Cię że jakbyś staneła oko w oko z baziulą to by sucha nitka z ciebie maleńka nie została. :lol:

Nie wspomne już o mojej siostrze bo ona to już jest THE BEST w rozmowie Full Contact. :lol:

Albo się wczuwasz w rolę i grasz, albo nie, bo takie wywody do niczego nie prowadzą, co najwyżej do kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zobaczysz, że sobie pójdzie, listonosz czeka, a młodość ucieka :wub: No chyba, że jeszcze ktoś nowy w Jej życiu się pojawił

/tu pojawia się miejsce dla nowego aktora, zapraszam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie odejdzie, to tylko próba sił, kto kogo przetrzyma. :P :lol:

nie zamieni mnie na listonosza. :D w gruncie rzeczy nadal jest we mnie zakochana jak kiedyś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czemu nie zamieni, nie takie sprawy badałem, nie jeden rozwód z moją pomocą przyniósł korzyść moim klientom :P

Pewnie wiesz,że listonosz ma wielką torbę z pieniędzmi, dar uwodzenia i to COŚ co podoba się kobietom. B)

Jakby nie miała nikogo na boku to by Cię nie rzuciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No na razie nie rzuciła, jest mi wierna, tylko straszy, nie przeżyłaby jak by zaczęła uwodzić namiętnie mnie inna aktorka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Och Macie ,Ty nie bądź taki pewien mej miłości ,wszak nic nie trawa wiecznie, a ja na Ciebie byś zmienił zdanie ,nie będę czekać wiecznie . -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Meg, Ty jesteś z tych co kochają i za razem nienawidzą, a zdrady się nie dopuszczą. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj