Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

bezbarwny    1264

O taaak :)

Wybór jego , a z tą potrzebą - hm ...to chyba uzależnione jest od ''idealności'' partnerki ;)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

NIe kolego. Po prostu jak jest miłość, przywiązanie szacunek dla drugiej osoby, to nawet jak ta dziewczyna nie jest chodzącym ideałem, to mężczyzna nie ma ochoty na skoki w bok. A jak uczucie się kończy, wypala to wtedy nagle chce mu się flirtować, koleżankować, i tym podobne historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Dlatego też dziewczyna ma cały czas być atrakcyjna, a nie tylko do ślubu, a po ślubie robić z siebie nie powiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Ta, dziewczyna ma być atrakcyjna a chłop może walić potem, nie golić się tygodniami a skarpetki ustawiać na baczność koło łóżka..... a i tak będzie super męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie baziula ,tak niektóre osobniki płci męskiej rozumują .Kobieta ma wyglądać ,bo facetowi to wolno się zatrzymać na pewnym etapie .Otóż nie te czasy panowie ,nie te czasy ,to raz ,a dwa , to zapominacie ,że większość kobiet to estetki i oprócz zadbanego domu ,ogródka i siebie samej ,męża też by chciały mieć zadbanego . Jak się'' zapuścicie'' ,to przestaniecie pasować do estetycznego świata kobiety i co wtedy ? ^^ Będzie zmuszona bidula rozejrzeć się za'' lepszym modelem '' :D

Utwór dla wszystkich wymagających panów ,a nic nie oferujących w zamian ...Tzw. ''Pustostan '' :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

baziula masz rację tylko gdzie takiego znaleźć bo jak charakter podpasuje to z dbałością o siebie gorzej i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie baziula ,tak niektóre osobniki płci męskiej rozumują .Kobieta ma wyglądać ,bo facetowi to wolno się zatrzymać na pewnym etapie .Otóż nie te czasy panowie ,nie te czasy ,to raz ,a dwa , to zapominacie ,że większość kobiet to estetki i oprócz zadbanego domu ,ogródka i siebie samej ,męża też by chciały mieć zadbanego . Jak się'' zapuścicie'' ,to przestaniecie pasować do estetycznego świata kobiety i co wtedy ? ^^ Będzie zmuszona bidula rozejrzeć się za'' lepszym modelem '' :D

 

 

Aj no bez przesady, facet to nie samochód ażeby lakier na nim błyszczał, raczej jak ciągnik, byle silnik grał jak należy i ciągnął :P a tak poważnie, mydło i woda droga nie jest jak na razie. :P A co jak ten inny model okaże się jeszcze gorszym flejtuchem? :P - znów wymiana? :lol: taka zmiana "tłoków" to zabójstwo dla "cylindra" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

A mi sie zdaje ze baziula ma super przystojnego i pracowitego faceta :wub: :wub: :wub: , no chyba że dalej podkoch*je się w razor275. :lol:

Z tego co obserwuję na forum to jego Kasia gdzieś się zagubiła :P .....no więc baziula walcz o serduszko razor275 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@mat, no wiesz to pewno mają wliczone w ryzyko... ;) kto nie ryzykuje ten nie ma... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Z tego co obserwuję na forum to jego Kasia gdzieś się zagubiła :P .....no więc baziula walcz o serduszko razor275 :D

KOZA jesteś pleciugą :)

 

Aj no bez przesady, facet to nie samochód ażeby lakier na nim błyszczał, raczej jak ciągnik, byle silnik grał jak należy i ciągnął :P a tak poważnie, mydło i woda droga nie jest jak na razie. A co jak ten inny model okaże się jeszcze gorszym flejtuchem? - znów wymiana? :lol: taka zmiana "tłoków" to zabójstwo dla "cylindra"

 

MAT martwię się o Ciebie. Co chwila zbereźne podteksty. :D No tak, mężczyźnie wystarczy woda z mydłem, a kobieta musi pachnieć, wyglądać, dodatkowo makijaż itp. a to już idzie w koszta....Mężczyzna nie musi być super elegantem ale nie może być fleją.

 

 

BYSTRA : nie wiem gdzie takich szukać, ale o ile charakteru nie zmienisz.... to pewne złę nawyki można spróbować wykorzenić. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 

MAT martwię się o Ciebie. Co chwila zbereźne podteksty. :D

Baziulka, Ty się raczej zacznij martwić o mnie, jak przestanę mieć zbereźne podteksty. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

NO tak..... przypomniał mi się mój wykładowca. On też zawsze lubił "żarty z podtekstami". Pamiętam jak kiedyś wyszedł na katedrę ( brodaty gość ok 50-tki) pogłaskał się po brodzie ( może i w tym był podtekst hihi) spojrzał na nas ( grupę dwudziestu urodziwych, rumanych dziewcząt mających po 20 lat) i powiedział: Zosia straciła w szatni.......------- my już zachichotałyśmy domyślając się co Zosia mogła stacić w szatni wtedy on: . no czemu się śmiejecie, buty straciła.

 

Zresztą jak statystyki wskazują zdrowy meżczyzna myśli o seksie 10 razy dziennie, czyli zawsze jak zagląda na AF. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Badano statystycznie mężczyzn po 30 tce i wyszło im 10. W twoim przedziale wiekowym ....... non-stop. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To, że taki statystyczny myśli X razy dziennie to jeszcze niczego nie dowodzi :P Ciekawe ile razy na tydzień przechodzi od myśli do czynów. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Było trzech facetów, jeden 20 lat, drugi 35 lat i trzeci 50 lat, stali nad brzegiem morza i na wyspie widzieli trzy nagie kobiety.

Ten 20-to letni rzucił się od razu w morze i po płynął w pław.

Ten 35-cio letni mówi, kurcze woda zimna mogę się przeziębić, trzeba by znaleźć jakąś łódkę.

A ten 50-cio letni mówi - panowie po co to wszystko, stąd też widać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Badano statystycznie mężczyzn po 30 tce i wyszło im 10. W twoim przedziale wiekowym ....... non-stop. :D

baziulka no jak bym miał taką dziewczynę jak Ty ,to będąc koło Ciebie non stop miał bym zbereżne myśli :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: Pomimo mego przedemerytalnego wieku B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Taaaak, mężczyźni to w większości bajkopisarze..... czego to oni nie dokonali, jakie podboje, jakie kobiety. Hehehe. Posłuchać miło, ale w rzeczywistości...... cóż "rzeczywistość skrzeczy"

 

 

KRISTOFORn : albo ile razy na miesiąc....:P

 

 

 

A cóż by Cię tak ekscytowało KOZO...... czyżby kapustka?

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ja się przyznaje że jestem na etapie raczej gawędziarza niż podrywacza, :P chociaż dyszla byle chabeta nie po łamie mi jeszcze. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

eeeeeeee nie. :lol:

Twoje piękne i dorodne ciało a także boski głos i pięknie podmalowane oczka :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Swojego czasu gdzies na youtube ogladałem fil jak to kobyłka złamała facetowi dyszel ale dodam że kobyłka była bardzo koścista i agresywna :( :( :(

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
baziulka no jak bym miał taką dziewczynę jak Ty ,to będąc koło Ciebie non stop miał bym zbereżne myśli :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: Pomimo mego przedemerytalnego wieku B)

Hmm ,a to gdzie się podziała Toja wymarzona kobieta ,którą ponoć już znalazłeś ? Ja nie nadążam już za Tobą .

Koleżanka baziula nie lubi zbereźnych myśli ,a już o żartach nie wspomnę ,także zmień taktykę ,jak chcesz coś osiągnąć

Wolę gawędziarzy niż podrywaczy.

 

 

Z doświadczenia wiem ,że nie ma jak ''dwa w jednym''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Za mało mnie Meg znasz, by się wypowiadać co lubię a co nie. Żarty o seksie są fajne, pod warunkiem, są ze smakiem i umiarem a nie prostackie. NIe każdy potrafi rozróżnić. A szkoda.

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Żarty o seksie są fajne

Nie wierzę co czytam :blink: Dorosłaś już ?

pod warunkiem, są ze smakiem i umiarem a nie prostackie.

 

A jakie to są ze smakiem i umiarem ,bo wiesz ja jestem ze wsi ,a na wsi to wiesz ... :ph34r: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj