Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

MariuszT    16

Może i nie ma ideałów ale co niektórzy za takich się uważają


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@MariuszT kazdy sam w sobie jest ideałem ;) przynajmniej tak uważa :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Wydaje mi się ze nikt powazny nie traktuje siebie jako ideal. Jesli tak mysli to stoi w miejscu bo nie ma podstaw do ciaglego poprawiania swojego charakteru czy tez sposobu bycia.

Ideałów nie ma i szybko nie bedzie. A co to bylby za zwiazek jakby wszystko idealnie pasowalo, nudddaaaa:D


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Czy nikt to bym się z Tobą nie zgodziła. Ile jest dziewczyn i chłopaków co nazywają siebie "dziuniami", "niuniami", "ciachami" itd. a maja o sobie takie mniemanie ze lepiej nie mówic i nie podchodzic...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlueSky20    0

hmm. ideałów niema wiadomo ;P zawsze jest jakiś obraz osoby. Mój to taki : przede wszystkim nie przesadzający z alkocholem, i z papierosami też, już najlepiej żeby wogule nie palił, a jeśli już ma ten nałóg, to niech pali na dworze, nie w domu, pracowity. Najważniejsze żeby kochał moje dzieci i mnie o ;) i wiecej wymagań niemam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No z wszystkim się zgodzę, no ale żeby palił na dworze i to jeszcze zimą? a jak dostanie zapalenie płuc od zimna to co? możesz zostać wdową, a dzieci sierotami, chcesz tego. :P :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"Najważniejsze żeby kochał moje dzieci i mnie o ;) i wiecej wymagań niemam . :)"-a mógłby też kochać swoje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlueSky20    0

oj kurcze. :) musze małe sprostowanie zrobić :D

chodziło mi o nasze wspolne dzieci :D a jesli on bedzie miał swoje dzieci, to mi nie przeszkadza, zależy czy one by mnie polubiły, a jeśli nie bedzie miał ich to bedzie miał ze mną. ;D może troche chaotycznie napisałam ale mysle że zrozumiecie o co mi chodzi ;)

a co do palenia to nie zmienie zdania. Niecierpie tego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@blueSky20 no może Ci trochę to chaotycznie wyszło,ale panowie zrozumieją :P teraz to się nie opędzisz od adoratorów.Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlueSky20    0

ale jak facet sie zakocha we mnie to chyba może zrezygnować z tego palenia chociażby w domu prawda?

Przecież to nie jest niemożliwa rzecz. ;)

a ja hmm.. nawet moje zakochanie by to nie pomogło tak myślę. Najlepiej to niech rzuci i po problemie, ale wiadomo pewnie łatwo nie jest to zrobić.. cóż zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zakochanie zakochaniem,a nałog nałogiem :P ,wszystko zalezy od jednej i drugiej strony.Ale zawsze mozna dojść do kompromisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To zależy, co dostanie w zamian. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Można ale ja doszedłem do wniosku , ze nie bede pozbawiał sie ostatnich przyjemnosci a w domu nie pale z powodu zapachu i firanek zebym nie były w kolorze brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Mat kudłate myśli masz :lol: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No cóż "już taki jestem zimny drań". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

z zimnego to jeszcze mozna coś zrobić :P ale z drania :huh: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
ale z drania :huh: :lol:

To wszystko zależy od jakości i ilości kochania. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale pamietaj że ilość nie zawsze idzie w parze z jakośćią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskafka    5

Co do dzieci, to nie wiem czy nie przeszkadzałoby mi to, jakby mój potencjalny partner miał swoje dzieci z wcześniejszego związku. Sądzę, że by mi to jednak zgrzytało.

 

A co do palenia - paliłam kiedyś sporo (1/3 paczki dziennie? coś koło tego, dla mnie to dużo). Teraz, od wielu miesięcy palę okazyjnie, może z dwa razy na tydzień po jednym papierosie? Jestem naprawdę ekonomiczna, bo paczkę mam chyba na miesiąc - dwa ;P Ludzie mi się pytają, po co palę skoro prawie w ogóle mi się to nie zdarza, ale ja to lubię :) Tak samo jak ludzie lubią czasem się napić, tak samo ja lubię czasem sobie zapalić. Moja mama tak samo przez całe życie pali okazyjnie, nie nałogowo i tak samo ja. Uważam, że wszystko jest dla ludzi, byle w odpowiednich ilościach. No, z pewnymi wyjątkami :)

Edytowano przez truskafka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj