Ksawery

Sklepy ze środkami ochrony roślin

Polecane posty

Ksawery    57

witam wszystkich

czy wiecie moze czy istnieja jakies internetowe sklepy z opryskami. Zeby popatrzec jakie ceny albo jakies inne środki bo u mnie w okolicy maja zazwyczaj 3 opryski na krzyż i ceny z lekka mi sie zdaje wywindowane ze względu na brak konkurencji. Czy wiecie coś czy istnieją w ogóle jakieś sklepy bądź hurtownie które zajmuja sie wysyłka lub za pośrednictwem internetu??

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinAG    0

Ceny środków produkcji to zawsze gorący temat. Na pewno lepiej zawsze sprawdzić kilka ofert zanim wybierze się dostawcę. W dobie internetu i dużej konkurencji nie powinno być z tym problemu. Sam ostatnio kupowałem dla klienta pasze i w mądry sposób można oszczędzić ok 5-7% ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

Szukam dużego składu ze środkami ochrony roślin w okolicy Grójca. Słyszałem, że jest tam gdzieś duża hurtownia, ale nie mogę jej zlokalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jano65    9

Szukam dużego składu ze środkami ochrony roślin w okolicy Grójca. Słyszałem, że jest tam gdzieś duża hurtownia, ale nie mogę jej zlokalizować.

 

Witam.

Zależy do jakiej produkcji mają być te środki, dobry skład jest w Magnuszewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Trochę zyskali na popularności i ceny w górę. Chociaż generalnie chemia poszła w tym roku do góry.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    348

Myslałem że tylko mi się tak wydawało ale widać ktoś jeszcze to zauważył. Sporo do tej pory zamawiałem u Rudnika ale teraz przestali być atrakcyjni i chyba wróce do sklepu w okolicy gdzie na miejscu mam fachowe doradztwo i dowóz środków na posesję w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lancet 3 miesiace temu kosztował u nich 507 zł, w marcu 562 zł, obecnie 702 zł. Rozumiem, że chemia poszła w górę ale takie podwyżki to bez przesady.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Troche odświeże temat Panowie waham sie czy nie zamowić wszystkich środków w internetowym sklepie rolnoogrodniczy pakos ponieważ w sklepach w mojej okolicy nie maja wszystkich srodków jakie są mi potrzebne. Ma ktoś wieksze doświadczenie z tym sklepem? Nie są to jakieś poprzemarzane środki warto je zamowić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja w tamtym roku bralem od rolnoogrodniczego chwastobojcze na rzepak i pszenice wszystko jak najbardziej jest ok w tym roku czesc tez bede zamawial na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

Witam, mam mały problem z dostaniem środków ochrony roślin u mnie w okolicy i chciałbym zapytać jaki e-sklep polecacie żeby zamówić opryski przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

Agrolok. http://www.sklep.agrolok.pl/

Handluje z nimi od lat i problemów nie było. Ceny bez cudów, ale można powiedziec ze przyzwoite- nie przeginają z marżą. A jak sie weźmie przynajmniej za parę tysi, to dają jeszcze rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

ja jak od nich biore to najpierw wysyłają opryski i fakture z 14 dniowym terminem płątnosci.

 

Przed dostawą jeszcze nigdy nie płaciłem.

 

Choc być moze, jak jesteś nowy i pierwszy raz masz z nimi kontakt, to trzeba bedzie zapłacić przed dostawą.

W każdym razie firma uczciwa, bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

potwierdzam, zamawiasz, towar przychodzi i wtedy placisz, ja biore siedmiodniowe terminy bo jest ciut taniej niz na 14, grosze ale jednak, sprawdzony klient moze dostac towar z dluzszym terminem platnosci np 3 miechy, ale jest wtedy drozej, ale jak chwilowo z kasa cienko to nie ma co marudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

polecam sklep agrolok ale nie zamawiac przez internet tylko u handlowca wtedy cena inna i przesylka za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj