manYki

Jaki tur wybrac?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
romek6340    221

Z jakością jest różnie ale każdy swoje chwali. Generalnie za kilka tyś. nie ma co rewelacji się spodziewać... Z tych okolicznych producentów to w Moszczance k.Ryk robią w miarę wytrzymały sprzęt. L udzie u nas sobie nawet chwalą. Co ważne, nie wiem jak obecnie inni, ale od dłuższego czasu u tych dawali mocowania do tyłu a nie przy samym silniku. Masz ty ich aukcję: http://moto.allegro.pl/ladowacz-czolowy-tur-nowy-i2833562526.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Niestety na gwarancji Metal Fach już nie jest. Kupiony był w czerwcu a założony w sierpniu.

Dałem za niego ponad 20 tyś netto.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Ja mam Agromasza Ł-104 i nie narzekam na luzy nigdzie uzytkuję go prawie dwa lata i tylko co było wymieniane zawór elektro-hydrauliczny bo się zacinał a tak tur fajny i duzo dzwiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

popracuj nim dużo więcej i wtedy powiedz czy nie ma luzów


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

A co myslisz że on mało pracuje co? bele kicha obornik łycha żwir kamienie , skarpy spycham , drzewo przywożę , i czasem ładuje nim po 3 kulki krokodylem ,łycha pełna az d*pa sie rzuca ładowacz kupiony po to zeby pracowac a nie zeby jeździł tylko na ciągniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

na pewno w ciągu dwóch lat nie przepracował tyle co u mnie w ciągu czterech, samych bel 1500 do roku przewalić kilkakrotnie i licząc nie ma dnia żeby nie chodził a to przywożenie kiszonki z trawy i QQ, ładowanie gnoju nie tylko u siebie, bardzo często praca łyżką (ładowanie piachu, równanie terenów) a najwięcej dostaje po d*pie przy wyrywaniu karp po drzewach oraz przy pracy w lesie


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

radek199321 To jeśli możesz to powiedz jaki masz ten ładowacz skoro taki dobry i jaki udźwig?


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

ładowacz STOLL max udźwig to 2,5t


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No nie porównujcie Stolla do Agromasza. Ten drugi jak na swoja klasę cenowa jest dobry ale wiadomo, że nie wytrzyma tego co Stoll, tak wiec kolego @radek199321 Agromasz pewnie po przepracowaniu tego co twój ładowacz będzie miał luzy ale kto od niego oczekuje, żeby za wiele niższa cenę wytrzymał tyle samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid14a2    0

 

Witam wszystkich.

 

 

 

Chcę zakupić ładowacz czolowy do new hollanda t6050. I mam dylemat jaki typ wybrac

 

 

 

Moje pytanie, z jakiego jestescie najbardziej zadowoleni.

 

 

 

.Z góry dziękuje i Pozdrawiam

:D

 

 

Edytowano przez dawid14a2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

hehe poważne pytanie to ile kaski chcesz na to przeznaczyć i co chcesz tym turem głównie robić a przebierać w sprzętach możesz jak w ulęgałkach bo może chcesz piach kopać czy wysoki paszowóz ładować lub tiry zasypywać a jak nie masz żadnych wymagan co do wysokosci podnoszenia, to wybór masz przeoogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebas99    61

Polecam tur Metal-Fach. Mi sie osobiście podoba jeszcze nigdy mnie i ojca nie zawiódł.

 

 

 

Polecam tą firme, w sam raz do "Smerfa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawido1352    7

Według mnie najlepszym bedzie Quicke, MX. Napewno będziesz zadowolnoy z tych ładowaczy. Jedynie co Cię może zniechęcić to ich cena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

Sttol FZ 30 na elektrycznym dżojstiku to będziesz miał ładnie sterowanie przy łokietniku albo NH to samo jest ja mam FZ30 dwa lata minęło i bez problemowo a przewala nie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

polecam ci STOLLa, mam go ponad cztery lata i nie ma z nim żadnych problemów


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

A ja mam dwa ładowacze Polski Agro Masz Ł-104 i Faucheux F30 z 1992 roku 3 sekcyjny i luzy tylko wyczuwalne są na ramce SMS i też nie mam z nimi problemów w polskim się tylko zaciął mi elektrozawór ale już po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaki byście proponowali ładowacz do zetora forterra 10641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a wiesz jakie ceny chodzą tych ładowaczy w twoim rejonie

Kondzio@orginalnego zetoroskiego tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

witam

 

Mam wielki dylemat jaki ładowacz do zetora 7340 kupić.Zastanawiam się nad Hydrametem 16 i Trac-Lift 120.Proszę doradzie mi. Cena Trac-Lift to amortyzator rozdzielacz i jostik 24 tyś brutto z montażem i transportem.A hydramet zwykły 16 21 tyś brutto z montazęm ale bez transportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj