Skocz do zawartości

Zdjęcie

Internetowy Klub "AgroFotowiczek"

206 odpowiedzi na ten temat

#161 Share iwona2lena

iwona2lena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 08 luty 2014 - 21:05

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" WOW :blink: moja droga My mamy kuchnie na wypasie? Ja to już w ogóle jestem "sto lat za Wami" TO TWOJA kuchnia jest wypasiona, PIĘKNA :wub: marzą mi się szafki otwierane do góry ten okap też bym wzięła. A zmywarkę masz w zabudowie? Widzę że lodówka jest w zabudowie. A piekarnik nie będzie źle wpływał na pracę lodówki?
Widzę że pod stołem dałaś panele - fajne rozwiązanie. Ja mam zamiar dać kafle na całości a pod stołem ogrzewanie podłogowe. ^^

Edytowany przez iwona2lena, 08 luty 2014 - 21:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Dzisiaj, 23:48
  •  

#162 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 luty 2014 - 22:32

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Kochana te meble to zwykle laminowane plyty. Lodowka ma swoja szafke a piekarnik swoja.

To moj maz wszystko komponuje, u niego liczy sie tylko dobrze zrobiona elektryka ktora sam robi. I on to wszystko przemysla.

Te meble to tylko czlowieka oszukuja, one sa tak zrobione zeby nikt sie nie kapnol co gdzie jest
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#163 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 11:12

wcielo nie wcielo. zapierdziel.

Kuchnie zanim bede miala taka wypasiona jak Wy to jeszcze ze 2lata zejdzie. A to ze wzgledu na czas.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Jak już chcesz się pochwalić,to pochwal się swoimi meblami, jakie by nie były, nie jest wstydem nie mieć wypasionych, a wstawianie fotek z netu to jest robienie z Koleżanek głupich. ;[
http://tablica.pl/of...28-ID1O78j.html
http://www.forumbudo...0/biel-w-kuchni
http://www.forumbudo...kuchnia-w-bieli
https://www.facebook.com/gamarkon

Edytowany przez MAT912, 09 luty 2014 - 11:20.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 09 luty 2014 - 11:52

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Kolego @Mat napisalam ze bede miala za 2lata kuchnie, i bedzie taka jak na tych zdjeciach.

Ja z nikogo glupich nie robie, a skad ludzie pomysly czerpia??? Zneta.

Jak juz @Mat wklejasz zdjecia z neta z kuchniami , to znajdz zdjecia mojego salonu z tymi ledami. Tez na tym forum budowlanym sa wstawione.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#165 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 12:01

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Nie Kolężanko, napisałaś tak: cyt. "wcielo nie wcielo. zapierdziel.Kuchnie zanim bede miala taka wypasiona jak Wy to jeszcze ze 2lata zejdzie."
To trzeba było napisać że to są kuchnie z neta, napisałaś to?

Napisany Wczoraj, 21:05
WOW :blink: moja droga My mamy kuchnie na wypasie? Ja to już w ogóle jestem "sto lat za Wami" TO TWOJA kuchnia jest wypasiona, PIĘKNA :wub: marzą mi się szafki otwierane do góry ten okap też bym wzięła. A zmywarkę masz w zabudowie? Widzę że lodówka jest w zabudowie. A piekarnik nie będzie źle wpływał na pracę lodówki?
Widzę że pod stołem dałaś panele - fajne rozwiązanie. Ja mam zamiar dać kafle na całości a pod stołem ogrzewanie podłogowe. ^^

Edytowany przez iwona2lena, Wczoraj, 21:06.

Gdzie zaprzeczyłaś Koleżance @iwona2lena, że to nie Twoja kuchnia?

Napisany Wczoraj, 22:32
Kochana te meble to zwykle laminowane plyty. Lodowka ma swoja szafke a piekarnik swoja.

To moj maz wszystko komponuje, u niego liczy sie tylko dobrze zrobiona elektryka ktora sam robi. I on to wszystko przemysla.

Te meble to tylko czlowieka oszukuja, one sa tak zrobione zeby nikt sie nie kapnol co gdzie jest

Ps. ja nie wklejam fotek z neta, tylko podaje linki, Ty to robisz nie informując o tym.

Edytowany przez MAT912, 09 luty 2014 - 13:07.

#166 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 09 luty 2014 - 12:14

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Tu sie mulisz. To nie sa kuchnie z neta, to sa kuchnie zrobione i na neta wstawione.

Wstawilam tez zdjecie z lampa kuchni, to zdjecie tez jest z neta, tylko na necie nie wiadomo co to jest.

A je skoro widzialam co maz robil i jak to robil to wiem ze to jest sufit podwieszany, w nim 6lamp neonowych i zakryte pleksa.

Ale na necie nie wiadomo co to jest. Jest tylko zdjecie.Dodany obrazek

Sam popatrz i zgadnij co to jest. To zdjecie tez znajdziesz na necie tylko jak wspomnialam nikt nie wie co to jest.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#167 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 12:29

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" To była Twoja odpowiedź na post Koleżanki:

Napisany 02 luty 2014 - 19:55
Sufit w kuchni. Taka zrobiona lampa przez mojego meza. Zostala zrobiona konstrukcja w srodku lampy neonowe zakryte pleksa.

I to jest taka wielka lampa 150x150

I w nocy jak sie zapali swiatlo to jest tak widno wyglada jak swiatlo dzienne

Edytowany przez banan575, 02 luty 2014 - 19:59.

Wspomniałaś coś że ta fotka pochodzi z neta? jakoś nie widzę tego. ;[

#168 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 09 luty 2014 - 12:36

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Przeciez nie bede pisac ze zostala wrzucona na neta.

A ona tez jest na necie. Na forum budowlanym.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#169 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 12:57

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" No właśnie i jak myślisz że co teraz wyszło? jeszcze powiedz mi że Koleżanki nie myślały że to są Twoje fotki tylko z forum budowlanego.

Edytowany przez MAT912, 09 luty 2014 - 13:01.

#170 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:23

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Pisalam ze takie kuchnie jak kolezanki maja to ja tylko moge pomazyc.

Co wyszlo???? Zrobilam z siebie idiotke. Bo moj maz zdjecia wrzuca na neta (forum budowlane), a ja te zdjecia na necie szukam.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 09 luty 2014 - 13:29

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" https://www.facebook...90028395&type=3
Tutaj więcej zdjęć tej kuchni, właścicielem i wykonawcą zdjęć jest firma która zajmuje się produkcją mebli na wymiar.
Takie kopiowanie zdjęć to przestępstwo jak by nie było ;)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#172 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 13:32

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Weź już dalej nie grzęźnij w to bagno, to nie są Twoje fotki. Bardziej by pasowało słowo PRZEPRASZAM ZAKPIŁAM Z WAS TROCHĘ.

#173 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 luty 2014 - 13:37

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Przepraszam,że się wcinam w dyskusję, ale jako założyciel tego tematu chciałbym was poinformować, że to temat TYLKO dla Pań, ( o czym prosiłem w pierwszym poście tego tematu) Więc Koledzy ograniczcie swoje wypowiedzi w tym temacie...
Dziękuję.

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#174 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 13:40

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Że temat dla Pań, to nie znaczy żeby jedna Pani, drugiej Pani, robiła z mózgu wodę.

Również dziękuję.

Edytowany przez MAT912, 09 luty 2014 - 13:41.

#175 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:49

Weź już dalej nie grzęźnij w to bagno, to nie są Twoje fotki. Bardziej by pasowało słowo PRZEPRASZAM ZAKPIŁAM Z WAS TROCHĘ.

Przepraszam, ale nie zakpilam z Was, Wy kolezanki macie swoje wypasione kuchnie, ja bede miec taka jak na tych zdjeciach, kiedy to bedzie nie wiem moze za 2lata.

@Mat wiec Twoim rozumowaniem takie kuchnie jak sa na necie, nikt nie moze miec.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#176 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 14:05

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Może mieć jak najbardziej, tylko Ty nie chcesz się przyznać że wstawianie tych nie swoich fotek jako swoje, było nie na miejscu, zwłaszcza względem Koleżanek z forum.
Wszystko można naprawić, tylko trzeba umieć się przyznać i przeprosić. Nie zrobisz tego, stracisz szacunek, mnie nie musisz, bo to nie była ze mną rozmowa, ale wypadało by przeprosić dziewczyny.

Edytowany przez MAT912, 09 luty 2014 - 14:16.

#177 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:konie, hodowla bydła mięsnego,

Napisany 09 luty 2014 - 14:30

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Dobra, dajcie już spokój. Ja zrozumiałam właściwie, bo konwersujemy już dłużej z Banankiem i pisała wcześniej, że kuchni jeszcze nie ma wykończonej. Kogoś, kto jest nie w temacie, faktycznie mogły te zdjęcia wprowadzić w błąd. Ale po co od razu tak agresywnie. Wystarczyło grzecznie zapytać i @Banan na pewno by sprawę wyjaśniła.

#178 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 luty 2014 - 16:07

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Koleżanka faktycznie uważa czy tylko udaje naiwną?, kto się agresywnie tu zachował,ubliżyłem gdzieś jej czy jak? Koleżanka @banan575 miała czarno na białym udowodnione, że powiedzmy delikatnie mija się z prawdą i jeszcze się nie chce do tego przyznać, a jak inaczej jeszcze można?

#179 Share iwona2lena

iwona2lena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 09 luty 2014 - 16:36

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" ... w sumie zrobiło się nie fajnie, zabrakło paru słów co by to wyjaśniło... widzę że mamy Wielkiego Brata Mata co nad wszystkim czuwa ( dzięki @MAT) w sumie nie sprawdzałam linku do fotki bo nie widziałam potrzeby ... i wyszło jak wyszło. Dajmy już spokój sądzę że @banan będzie bardziej uważać na słowa i nie poskąpi szczegółów, pod tytułem "kuchnia moich marzeń".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 09 luty 2014 - 17:40

Internetowy Klub "AgroFotowiczek" Kolezanki pytaliscie sie o kuchnie, wstawilam zdjecia jaka kuchnie bede miec, nigdzie nie napisalam ze to moja kuchnia, ale ja taka bede miec.

Kuchnia nie praktyczna ale ma robic wrazenie. Ma robic wrazenie to slowa mojego meza.

Czemu nie praktyczna?? Bo zeby szafki wiszace otworzyc to ja przy moim wzroscie bede musiala otwierac i zamykac miotla.

Jeszcze raz Was najmocniej przepraszam, ale takie cos bede miec. NIE PRAKTYCZNE ale ma robic WRAZENIE.

Dlatego pisalam ze takie jak Wy macie kuchnie to ja tylko moge pomazyc.

Edytowany przez banan575, 09 luty 2014 - 17:43.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze