Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie w lubelskim są jeszcze pieniądze na kredyt 2 %

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcin7340

Marcin7340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 04 maj 2012 - 20:38

Gdzie w lubelskim są jeszcze pieniądze na kredyt 2 % Mam pytanie gdzie jeszcze jest kasa z lini tych kredytów 2 % na zakup maszyn rolniczych ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie w lubelskim są jeszcze pieniądze na kredyt 2 % Dzisiaj, 11:17
  •  

#2 Share zenus42

zenus42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 04 maj 2012 - 21:41

Gdzie w lubelskim są jeszcze pieniądze na kredyt 2 % Jak narazie to w żadnym banku niema pienięszy trzeba czekac na pule sam czekam

#3 Share Marcin7340

Marcin7340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 05 maj 2012 - 07:35

Gdzie w lubelskim są jeszcze pieniądze na kredyt 2 % a to jeszcze nie ma a wiesz kiedy będzie mniej więcej ???

#4 Share autopa

autopa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 05 maj 2012 - 07:50

Gdzie w lubelskim są jeszcze pieniądze na kredyt 2 % Banki kasę jeszcze mają ale rozdzielone po różnych oddziałach. Ja 3 msc temu brałem z BGŻ i bez problemu dostałem (1 217 500zł)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Marcin7340

Marcin7340

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 06 maj 2012 - 18:27

Gdzie w lubelskim są jeszcze pieniądze na kredyt 2 % mój bank jest mały i mówią że nie ma a jest to BS .Pytałem się o preferencyjny a jak się spytam o Nowe Technologie to jest to samo czy nie ???

#6 Share ZETOREK135

ZETOREK135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:Straż Pożarna;Rolnictwo

Napisany 15 maj 2012 - 20:09

Gdzie w lubelskim są jeszcze pieniądze na kredyt 2 % no właśnie gdzie jest jeszcze ta kasa na preferencyjny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share artur4

artur4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 21 maj 2012 - 22:02

Gdzie w lubelskim są jeszcze pieniądze na kredyt 2 % Mam dwóch znajomych, którzy w BGŻ złożyli wnioski. Jeden w lutym, drugi w marcu. Obydwaj kasy nie dostaną bo limity wyczerpane. Biznesplany były dobrze napisane, świetne przepływy finansowe, gospodarstwa wyposażone w nowoczesny sprzęt, otrzymane dotacje - ułatwianie startu młodym rolnikom, podpisane umowy z ARiMR na modernizacje gospodarstw, zarezerwowane własne pieniądze na budowę chłodni i lipa. Mimo takiego zaplecza i świetnego pomysłu na nowoczesne gospodarstwo kasy nie ma. Kredyt był potrzebny na zakup działki rolnej. Teraz kiedy nie będzie można kupić gruntów to gospodarstwo rolne siłą rzeczy nie powstanie, kasę z młodego rolnika trzeba będzie oddać, umowę na modernizacje rozwiązać. I to moi drodzy jest prawdziwe rolnictwo... i nie ma ono nic wspólnego z propagandą sukcesu z którą stykamy się na stronach ARiMR i Min. Rolnictwa. Ile to już oni wypłacili rolnikom miliardów i jak to na tej wsi jest pięknie i dobrze.