Skocz do zawartości

Zdjęcie

wniosek o nadanie numeru gospodarstwa a potem wniosek o płatności bezpośrednie

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share chrobi123

chrobi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 03 maj 2012 - 16:54

wniosek o nadanie numeru gospodarstwa a potem wniosek o płatności bezpośrednie witam, jeżeli jutro złoże wniosek o nadanie numeru gospodarstwa to czy mogę od razu złozyć wniosek o platności bezpośrednie czy muszę czekać coś, bo wyczytalem że niby 21 dni i czy to jest prawda?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wniosek o nadanie numeru gospodarstwa a potem wniosek o płatności bezpośrednie Dzisiaj, 07:50
  •  

#2 Share nhfan

nhfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 03 maj 2012 - 17:16

wniosek o nadanie numeru gospodarstwa a potem wniosek o płatności bezpośrednie 21 dni może nie, ale te 2-3 dni musisz poczekać także złóż w piątek na wtorek będziesz miał :)

#3 Share AturSz

AturSz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:sport polityka nowinki

Napisany 07 maj 2012 - 00:18

wniosek o nadanie numeru gospodarstwa a potem wniosek o płatności bezpośrednie zeby złożyć wniosek o płatności musisz miec najpierw numer gospodarstwa tak wiec jak tylko go dostaniesz skladaj wniosek:):)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
wniosek o nadanie numeru gospodarstwa a potem wniosek o płatności bezpośrednie Dzisiaj, 07:50
  •  

#4 Share mar1234

mar1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 maj 2012 - 16:38

wniosek o nadanie numeru gospodarstwa a potem wniosek o płatności bezpośrednie Witam,
a gdzie mogę znaleźć taki wniosek, bo szukam w internecie i znaleźć nie mogę. Czy muszę jechać specjalnie do agencji ?? a, i czy mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć jakie dokumenty są mi potrzebne do wypełnienia go??( ja chcę nabyć numer gospodarstwa jako dzierżawca)

czy to jest może ten wniosek o wpis do ewidencji producentów?

Edytowany przez mar1234, 08 maj 2012 - 16:35.

#5 Share Lizelotta

Lizelotta

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 08 maj 2012 - 19:55

wniosek o nadanie numeru gospodarstwa a potem wniosek o płatności bezpośrednie

Witam,
a gdzie mogę znaleźć taki wniosek, bo szukam w internecie i znaleźć nie mogę. Czy muszę jechać specjalnie do agencji ?? a, i czy mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć jakie dokumenty są mi potrzebne do wypełnienia go??( ja chcę nabyć numer gospodarstwa jako dzierżawca)

czy to jest może ten wniosek o wpis do ewidencji producentów?

Taki wniosek otrzymać można tylko w agencji nie ma go dostęnego w necie. Tak to jest wniosek o wpis do ewidencji producentów. W sumie wielkich dokumentów nie potrzeba podstawowe swoje dane imię, nazwisko, pesel, nip, numer telefonu oraz podaję się numer konta bankowego na który dokonuje agencja przelewu pięniedzy za dopłaty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share DoradcaKT

DoradcaKT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 09 maj 2012 - 22:09

wniosek o nadanie numeru gospodarstwa a potem wniosek o płatności bezpośrednie nie wiem czy w każdej agencji tak jest, ale u mnie wniosek o nadanie numeru można złożyć razem w nioskiem o platność- w tym samym dniu.