Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiary uszczelniacza wałka WOM

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rafii

Rafii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 03 maj 2012 - 05:55

Wymiary uszczelniacza wałka WOM KOledzy prosze o informację jaki jest wymiar uszczelniacza wałka WOM w renault 120.54 z 1992r. Wymieniłem juz dwa(orginalne CLassa) uszczelniacze i po jakimś czasie leci olej. Teraz poszukam jakiegoś Polskiego .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wymiary uszczelniacza wałka WOM Dzisiaj, 18:25
  •  

#2 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 03 maj 2012 - 08:24

Wymiary uszczelniacza wałka WOM jesli juz wimieniales to masz numer na opakowaniu, no i na uszczselniaczu,
jesli nie klopot to prosilbym o ten numer

Polska B

#3 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 03 maj 2012 - 09:33

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Jak ci leci na orginalnych uszczelniaczach to prawdopodobnie masz już podrobiony wałek. Możesz jeszcze spróbować założyć sprężynkę od minimalnie mniejszego uszczelniacza na ten orginalny.

#4 Share maniek0277

maniek0277

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 03 maj 2012 - 10:14

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Sprezynke mozna skrucic pownno pomoc

#5 Share Rafii

Rafii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 03 maj 2012 - 20:06

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Właśnie chodzi o to że wyrzuciłem stare uszczelniacze i opakowania i teraz nie mam skąd wziąć wymiarów

Edytowany przez Rafii, 04 maj 2012 - 06:59.

#6 Share AndyB

AndyB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 19:17

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Witam.Chciałbym się dowiedzieć jak sie dobrać do uszcelniacza na wałku wom. Czy wyciągając wałek do tyłu bo chyba tak sie to robi nic mi w moście nie spadnie i pózniej go się wsunie bez problemu. Czy trzeba spuścić olej. Prosze o jakieś informacje.

#7 Share Rafii

Rafii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 01 luty 2013 - 08:04

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Kolego olej niestety trzeba spuścić . Odkręcasz pokrywkę na 4 śruby na wałku i wyciągasz , musisz tylko uważać bo wyciągniesz to razem z wałkiem. Ja wyciągnąłem i włożyłem z powrotem i nic się nie stało.
Do kolegi co szuka uszczelniacza. Też miałem problem bo wymieniłem na oryginalny i leciał. Wziąłem zmierzyłam wałek pojechałem do sklepu z uszczelniaczami i kupiłem minimalnie mniejszy polski uszczelniacz. Dodatkowo jeszcze skróciłem jeszcze sprężynkę i już rok jest ok.

#8 Share domin1234

domin1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 luty 2013 - 13:10

Wymiary uszczelniacza wałka WOM kup troszke mniejszy uszczelniacz i bedzie ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share AndyB

AndyB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 02 luty 2013 - 16:48

Wymiary uszczelniacza wałka WOM dzieki za rady w poniedziałek biore się za naprawe spróbuje też zmienić simmeringi na tej dolnej osi od podnosnika bo też troche kapie olej tyle że tam powinny być specjalne od renault o wymiarze 60x99x13/15 a ja mam 60x100x13 zobacze czy da się je wcisnać różnica w wymiarze niewielka tylko w cenie ogromna za ten orginalny chcą150zł a ten normalny kosztował 7,50zł tak że chyba warto sie pomęczyć z dopasowaniem.

#10 Share tomek83

tomek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów

Napisany 03 luty 2013 - 10:58

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Da się wcisnąć mam tak samo żrobione.

#11 Share AndyB

AndyB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 08 luty 2013 - 20:35

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Miałeś racje dało sie wcisnąć choć trzeba trochę pomysleć jak. Więcej gimnastyki jest przy wyrwaniu starych.
Wymieniłem też uszczelniacz na wom-ie. Pasuje simmering 52x68x10 choć wałek ma 52,5mm jak to u renault.

#12 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 12 kwiecień 2013 - 21:29

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Witam, u mnie w 110.54 też cieknie z WOM, zakupię w ciemno ten simering co pisałeś wyżej (oby pasował). Mam jeszcze pytanie co do oleju - czy jak wyjadę na skarpe tyłem to olej powinien przelać się na przód??? Jak w c360 robie pompę olejową to nawet przy max poziomie olej przelewa się na przód i można kręcić :)
Jaki olej przychodzi do skrzyni??? Pytam bo nowy zakup a nie wiem czy one mają wrażliwą hydraulike (pełen mechanik)?? Jak wygląda sprawa mieszania tego oleju z hipolem? Bo ten co jest to na miarce nie wygląda na hipol.
Z góry dziękuje za poważne odpowiedzi Pozdrawiam.

#13 Share maxx20

maxx20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 13 kwiecień 2013 - 06:55

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Kolego zastosuj jakiś olej utto 10w30 i powinno być dobrze np agro utto 10w30 lub total mpv lepiej nie mieszaj oleju z hipolem i żadnym innym .

#14 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 14 kwiecień 2013 - 20:02

Wymiary uszczelniacza wałka WOM mieszać nie zamierzam ale w moich sprzęcie na hydraulikę jest hipol - to by jeszcze uszło ale sąsiad ma wszystkie sprzęty na hipolu i tu dla mnie jest problem.

#15 Share pantadeusz525

pantadeusz525

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 18 wrzesień 2013 - 01:16

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Witam kolegow czy orientuje sie moze ktos jakie sa wymiary uszczelniacza silownika wspomagamnia w renault 110.54 a po drogie jak wyjac ten bolec ktory laczy silownik z kolem czy to jest na gwincie ? czy wyciaga sie to na gorze tego bolca jest naciecie w kolo czy jest to po to zeby wsadzic tam jakas breche zeby go wyciagnac ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share panczo1922

panczo1922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • Zainteresowania:sport, muzyka, wszystko związane z rolnictwem

Napisany 18 wrzesień 2013 - 19:51

Wymiary uszczelniacza wałka WOM Kolego w poprzednim temacie odpowiedziałem na Twoje pytanie odnośnie katalogów internetowych... Zastosuj się do poleceń, otwórz stronę z katalogiem i tam masz wszystko... Dosłownie wszystko! Łącznie z numerami katalogowymi poszczególnych części.:-)