Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakość pługów obracalnych z unii

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 24 listopad 2006 - 21:50

jakość pługów obracalnych z unii Ano właśnie mój niby 4*35 a bierze równiutko 1,6 m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jakość pługów obracalnych z unii Dzisiaj, 06:42
  •  

#22 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 24 listopad 2006 - 22:48

jakość pługów obracalnych z unii ja u swojego też musze przerobić koło bo wystaje za ciągnik i jest za wąskie-jak jest miękko to się ryje

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#23 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 25 listopad 2006 - 07:31

jakość pługów obracalnych z unii

Ano właśnie mój niby 4*35 a bierze równiutko 1,6 m

Właśnie ja też niby mam 4*35( w papierach) A weźmnie nawet więcej niż 1,6 metra. Dziwne co nie?

#24 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 26 listopad 2006 - 02:13

jakość pługów obracalnych z unii Też mam 4x35, ale jak sprawdzałem to spokojnie bierze ponad 1,6m ;D.

#25 Share DANIEL

DANIEL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 16:19

jakość pługów obracalnych z unii jakość, wydajność i trwałość zależy też od użytkownika danego pluga, jak ktoś nie umie jeżdzić spokojnie, ustawić, dobrać rodzaju pluga do gleby(kamienista, niekamienista itp) to wiadomo, że będzie narzekał

mamy ibisa120 B 3+ (jest to wersja najprostsza z wszystkich, nie było potrzeby kupna innej z uwagi na bardzo małą ilość kamieni oraz areału) do 80 KM ciągnika( w sam raz ) sprawuje sie dość dobrze, prawda, farba słaba trzeba dobrze go wysmarować po robocie, ale przy maszynie tego typu nie wygląd jest najważniejszy tylko jakośc roboty jaką odwala, a jest ona naprawde na dobrym poziomie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 17:39

jakość pługów obracalnych z unii Ja odebarałem niedawno Ibisa ciekawe jak sie bedzie sprawowal ::)
Ciesz się każdą chwilą życia...

#27 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 19:30

jakość pługów obracalnych z unii DANIEL dobrze gadasz wszystko (prawie ;) ) zależy do użytokwnika

#28 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 15 grudzień 2006 - 22:46

jakość pługów obracalnych z unii Nie pług orze a traktorzysta  ;) .
        Nieraz po byle jakim pługu orka miodzio a po ekstra byle jaka bo traktorzyście nie chce się wyjść z traktora choć pług ma ekstra regulacje. Pług bez regulacj no to zacięty gość popodkłada blaszki, podgrzeje palnikiem, przegnie, wyprostuje i orka jak malowanie (przerabiałem przy Meteorze KRONE). pozdro.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#29 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 01 sierpień 2007 - 18:50

jakość pługów obracalnych z unii Ja mam Ibisa z początku produkcji (1999r. nr. seryjny 5) i nie mogę narzekać na konstukcję (drażni mnie tylko stalowe koło, zamiast gumowego), dzisiaj zakończyłem remont pługa (nowe lemierze i płozy) co kosztowało mnie niecałe 1000zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share andrew

andrew

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 22:11

jakość pługów obracalnych z unii my mamy Ibisa Vario xxl jest to pług z hydrauliczną zmianą szerokości orki podczas orki, naprawdę wspaniała rzecz i jak na razie 2 sezony na 120 ha przetrwał i tylko raz wymieniane były lemiesze a nasze gleby to są od piasku aż po skały. Jutro idzie w pole to nagram go w akcji i puszczę do netu filmik.