Skocz do zawartości

Zdjęcie

wyciek paliwa z baku

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jedrus

jedrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 30 kwiecień 2012 - 21:33

wyciek paliwa z baku Witam, mam wyciek paliwa z baku w belarusie 820. a dokładniej on ma plastikowe baki i w tym po lewej patrząć od tyłu jest wyciek, na dnie baku jest blacha(nie wiem jak to jest połączone z resztą baku skoro jest plastikowy) i w niej znajduja się króćce do których w jeden jest wkręcony kranik, w drugi zaworek spustowy a w trzeci wąż paliwowy idący do przodu. wszystkie śruby na maxa podokręcane i wydaje mi się że paliwo kapie z połączenia tej blachy na dnie z kroćcem w który wkręcony jest zawór spustowy. czy ktos miał podobny problem i czy ktos wie co z tym zrobić? Wydaje mi się że tych króćcy nie da się dokręcić.????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wyciek paliwa z baku Dzisiaj, 01:05
  •  

#2 Share tomal17

tomal17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo spawalnictwo motoryzacja

Napisany 01 maj 2012 - 20:28

wyciek paliwa z baku dołączam się do pytania przy moim ciągniku model 820 są takie same oznaki

#3 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 11 październik 2013 - 16:13

wyciek paliwa z baku Panowie uporał się już ktoś z tymi wyciekami? Czy można poodkręcać wszystkie króćce i osadzić na teflonie? Bardziej chodzi mi oto, czy jesli odkręce kranik to później będzie możliwość zakręcenia go, a nie, że np w baku będzie luźna nakrętka :D
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share jendreksz

jendreksz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 21 październik 2013 - 13:10

wyciek paliwa z baku problem dotyczy wszystkich belarusów metalowy kruciec gdzie wkręcany jest kranik oddziela się od dna zbiornika bardzo cięszko to zakleic . tworzywo zbiornika nie łonczy się z klejami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Mariuszczs

Mariuszczs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 21 październik 2013 - 13:50

wyciek paliwa z baku Nie wiem jak to wygląda ale i na takie oddzielone krućce najprostszy sposób to jego usunięcie i wykonanie króćca z odpowiednio dużej śruby. Śrubę należy wzdłuż przewiercić wiertłem tworząc kanał na paliwo. Łeb obniżyć. Część przednią gwintu stoczyć ( zeszliwować ) na nałożenie wężyka . Założyć uszczelkę i śrubę ze środka baku wypuścić przez otwór. druga uszczelka i nakrętka.

Dodaj odpowiedź