Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland TC56 i kontrolka nadmiernej temperatury

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share genzo12

genzo12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 07:42

New Holland TC56 i kontrolka nadmiernej temperatury Na jesieni kupiłem kombajn New Holland Tc56 i wszystko było ok,teraz po przekręceniu kluczyka zapalają się trzy kontrolki,ładowania, ciśnienia oleju,i nadmiernej temperatury oleju i czynnika chłodzącego,do tej pory świeciły się tylko dwie pierwsze,po uruchomieniu silnika dwie pierwsze gasną brzęczyk przestaje wyć,a ta od temp oleju świeci dalej,po rozgrzaniu się silnika do 80*C nic się nie zmienia,ja myślę że to może czujnik od temp oleju bo zegar temp wody wskazuje dobrze,od strony zbiornika na silniku jest jakiś czujnik,może ktoś z doświadczonych użytkowników Tc56 może mi pomóc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland TC56 i kontrolka nadmiernej temperatury Dzisiaj, 23:13
  •  

#2 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 09:36

New Holland TC56 i kontrolka nadmiernej temperatury Sprawdź czy masz dokładnie domkniętą drabinkę od wchodzenia do silnika, lub czy w ogóle jest złożona. Może to dziwne ale u mnie świeci się ta kontrolka przy rozłożonej drabince. :o

#3 Share genzo12

genzo12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 10:44

New Holland TC56 i kontrolka nadmiernej temperatury Dzięki bardzo za szybką,trafną podpowiedź,sprawdziłem przed chwilą tak właśnie było nie złożona do końca drabinka,swoją drogą nawet przez myśl by mi nie przeszło coś takiego,doceniam wiedzę i praktykę użytkowników tc,forum agrofoto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 05:16

New Holland TC56 i kontrolka nadmiernej temperatury U mnie ten czujnik się spitolił po odłączeniu działa idealnie a na co komu czujnik otworzonej drabinki :)

#5 Share Waldco

Waldco

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 06:57

New Holland TC56 i kontrolka nadmiernej temperatury Nie wiem jak w starszych modelach jest, ale w moim tc z 2007 ta drabinka jest bardzo nisko i można ja sobie urwać wpadając prawym kołem do bruzdy. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Jarecki21

Jarecki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisany 07 sierpień 2012 - 06:09

New Holland TC56 i kontrolka nadmiernej temperatury Hmm, a podniosłeś ją sobie do góry?