Skocz do zawartości

Zdjęcie

Osprzęt do tura

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 25 kwiecień 2012 - 21:32

Osprzęt do tura Jakiego producenta osprzęt do tura polecacie potrzebuje łyżkę oraz chwytak do balotów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Osprzęt do tura Dzisiaj, 20:26
  •  

#2 Share tiger3952

tiger3952

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 25 kwiecień 2012 - 22:17

Osprzęt do tura Ja mam osprzęt firmy Volant i nie narzekam. Łyżka jaki chytak są mocne, tylko łyżka troche ma malowanie słabe ale prędzej czy później i tak by się wytarła w robocie :D

Edytowany przez tiger3952, 25 kwiecień 2012 - 22:18.

#3 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 25 kwiecień 2012 - 23:06

Osprzęt do tura Polecił bym zarówno osprzęt jak i tura z firmy Metal-Fach kilkoro znajomych mają takie i nie narzekają,a cena zachęca bo jest jedną z najniższych na rynku

#4 Share wojtekpodkarpacie

wojtekpodkarpacie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 25 kwiecień 2012 - 23:24

Osprzęt do tura My posiadamy TUR16 z Hydrametu z łyżką i krokodylem po ponad roku pracy mogę bardzo polecić tą maszynę zarówno TUR jak i osprzęt sprawują się świetnie.
KPK Kumurun Team

#5 Share Stas25

Stas25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 07:10

Osprzęt do tura zwróć uwagie na mocowania metal fach przyspawuje je wysoko przez co traci się sporo na wysokości chyba że ci nie zależy na wysokości podnoszenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:branza rolnicza motoryzacja

Napisany 26 kwiecień 2012 - 08:02

Osprzęt do tura Kolego nie polecam metalfacha , jest to bardzo slaby tur, lepiej kup uzywke stolla , ogolnie material popekal, miesiac po skonczeniu gwarancji, nie polecam

#7 Share Susel

Susel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 11:29

Osprzęt do tura Nie polecam osprzętu pronaru. Łyżka jest wygięta po delikatnym kopaniu, chwytak do balotów niby ok, ale rozrywa bele sąsiednie i spod farby na spawach zaczęły się robić bąble - spawy wyglądają tragicznie.

#8 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 12:18

Osprzęt do tura dzięki za podpowiedzi ,jakiej szerokości łyżka była by najlepsza do 90 konnego john deera dokładnie 6300 tur będzie zachodni interesuje mnie sam osprzęt może podrzudźcie jakiś link do aukcji

#9 Share KOLES

KOLES

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 27 kwiecień 2012 - 06:08

Osprzęt do tura Link: http://poznan.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-ciagniki-maszyny-rolnicze-Chwytak-tur-krokodyl-W0QQAdIdZ372743328

Edytowany przez KOLES, 27 kwiecień 2012 - 06:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kamilczw

kamilczw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 27 luty 2013 - 20:35

Osprzęt do tura Witam odświeżę trochę ten temat ostatnio kupiłem traktor z turem moc ok 60 KM tur ok. 1000kg z euro ramką chciałbym dokupić do niego osprzęt interesuje mnie łyżko-krokodyl ok. 2 m i chciałbym poznać wasze opinie czy to ma jakiś sens czy lepiej kupić osobno krokodyla i łyżkę , będzie używany do obornika ok 30 rozrzutników rocznie i sporadycznie do przewiezienia materiałów sypkich czy równania ziemi