Skocz do zawartości

Zdjęcie

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 23 kwiecień 2012 - 20:45

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika Witam mam problem planuje założyć rodzinę. I mam zamiar zmienić miejsce zamieszkania. Problem jest tego typu że korzystałem w 2010 roku z premi młody rolnik a w ubiegłym roku z modernizacji. Moj przyszła żona ma tez gospodarstwo korzystała tylko z ułatwiani startu młodym rolnikom co mam robić? czy mogę się do niej na legalu przenieść i tam prowadzic gospodarstwo?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika Dzisiaj, 07:19
  •  

#2 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 20:53

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika pewnie w umowie masz napisane co i jak a z tego co wiem 5 latek od otrzymania kasy niema mowy na zmiany

#3 Share zbigniewPGR

zbigniewPGR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 24 kwiecień 2012 - 12:41

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika Napisz pismo do ARiMR z zapytaniem. Opisz swoją cytuację i niech Ci odpiszą co masz w tej sytuacji zrobić. Czy możesz się przeprowadzić, czy nie. Zresztą jak nie prowadzisz chodowli to sprawa prosta. Przecież mieszkać możesz w Warszawie, a gospodarstwo prowadzić w Zakopanem :D Ja mam podobną sytuację. Mieszkam gdzie indziej a gospodarstwo też gdzie indziej prowadzę.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika Dzisiaj, 07:19
  •  

#4 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 24 kwiecień 2012 - 19:16

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika właśnie mam hodowle krów mlecznych tam co się wybieram jest też hodowla krów mlecznych jednak napisze pismo do ARiMR

#5 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 24 kwiecień 2012 - 20:14

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika słuchaj masz prowadzić gospodarstwo przez 5 lat i wywiązywać się z tego co masz w biznesplanie. Nikt ci nie karze mieszkać w miejscu gdzie jest gospodarstwo. Mieszkać możesz jak kolega napisał nawet w Zakopanem.

#6 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 24 kwiecień 2012 - 20:22

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika ty nie pisz pisma bo sobie ściągniesz kontrole i ci zaczną szperać czy wywiązujesz się z umowy

#7 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 25 kwiecień 2012 - 09:07

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika To jest bardzo głupie myslenie. Kontrole zawsze możesz mieć. Jak dostaniesz napisane to będzie wiadomo co i jak. Unikniesz przykrej niespodzianki w razie kontroli i zwrotu otrzymanej sumy plus odsetki.

#8 Share zbigniewPGR

zbigniewPGR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 25 kwiecień 2012 - 12:51

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika Ja bym opisał sytuacje z prośbą o ustosunkowanie się do niej. Jak masz krowy to masz numer stada, więc może będzie możliwe przeniesienie stada jeśli tam jest miejsce, a reszte założeń biznesplanu będziesz kontynuował normalnie - strukture zasiewów itp. Każdego sprawa jest indywidualna.

#9 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 25 kwiecień 2012 - 15:32

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika Młody rolnik jest przypisany do gospodarstwa. Więc nie wiem czy możliwe będzie połaczenie. Swoją droga niezłe jaja armir już i na sluby bedzie zgodę wydawać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 25 kwiecień 2012 - 19:52

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika A gdybyście przed ślubem ustalili rozdzielność majątkową?
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#11 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6302 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 25 kwiecień 2012 - 20:14

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika dobrze kombinujesz ;)
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#12 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 25 kwiecień 2012 - 20:46

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika napisze pismo do ARiMR żeby się odnieśli do tej sytuacji

#13 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 07:57

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika Z ta rozdzielnością najlepszy pomysł jest. Są dwa gospodarstwa a reszta nikogo nie obchodzi.

#14 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6302 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 26 kwiecień 2012 - 08:37

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika pomysł warty zbadania i sprawdzenia bo jak ARiMR będzie podchodzić do rozdzielności majątkowej i czy nie będzie chciała połączyć obu gospodarstw w jedno to inna bajka.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#15 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 14:44

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika chyba nie mogą mnie zmusić żebyśmy łączyli gospodarstwa po za tym to nie wykonalne bo mieszkamy od siebie ponad 80 km :P no chyba że wirtualnie. Jej zobowiązania są niczym w porównaniu z moimi. Bo ja mam i kwotę mleczną i mam też biznesplan na 5 lat z MGR to jest najwiekszy problem bo w tamtym drugim jest inna struktura zasiewów.

#16 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 26 kwiecień 2012 - 20:58

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika A mieszkacie w tym samym województwie?
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 27 kwiecień 2012 - 22:18

Korzystałem z młodego rolnika i w 2011r z MGR chce teraz przeprowadzic się do narzeczonej planujemy slub ona korzystała z mlodego rolnika tak te same województwo