Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup valmet 365 doradzcie

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Fabian777

Fabian777

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 17:42

Zakup valmet 365 doradzcie Witam
szukając ciągnika do 70 km trafiła mi się ta valtra http://otomoto.pl/va...65-A156023.html , tylko nie miałem do czynienia nigdy z tą marką ani nikt ze znajomych . Proszę o opinię użytkowników i porady na co mam zwrócić przy kupnie tego modelu , dodam iż ciągnik będzie pracował w opryskiwaczu , rozsiewaczu i prasie kostkującej. Rozmawiałem z sprzedającym który odda mi ją bez tura za 50000 brutto , tylko przeraża mnie ten przebieg 6900 mth trochę dużo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup valmet 365 doradzcie Dzisiaj, 03:25
  •  

#2 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 23 kwiecień 2012 - 19:50

Zakup valmet 365 doradzcie Tak jak przy kazdym ciągniku tzn: skrzynia, silnik hydraulika. itp
Zważywszy iż ciągnik jest z ładowaczem przyjzyj się lepiej przedniemu mostowi - czy nie jest za mocno wyeksploatowany. Przebieg jest bardzo mały jak na 16letni ciągnik ale pewnie już licznik "dopasowany" pod klienta :D Z tej serii Valmeta nikt u mnie w okolicy nie ma ale serii 6000 jest kilka modeli nikt specjalie nie narzeka :) Ten jest o wiele prostrza konstrukcją wiec powinien jescze troche pochodzic ;)
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share szymonek5320

szymonek5320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 20:19

Zakup valmet 365 doradzcie to jeszcze nie jest tak źle z przebiegiem taki rocznik tak ma. a jeśli ma mniej to nigdy nie ma 100% pewności ile było wcześniej.
jak do takich lekkich prac to ciągnik idealny
a moźe kiedyś wąskie koła do międzyrzędzi i do oprysków to bajka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 24 kwiecień 2012 - 07:53

Zakup valmet 365 doradzcie Jeśli mówiąc "taki rocznik tak ma" masz na mysli że licznik juz raz się przekręcił i wskazuje 6926 (bo ma wyskalowane na liczby 4-cyfrowe) a w rzeczywistośści jest to 16926mth to się z toba mogę zgodzic bo na rok wychodzi ok. 1060mth czyli norma na zachodzie :P Ale mogę się mylic i ciągnik ma jakieś 10 000mth tylko mu licznik odkręcili :D bo wątpie aby Francuzi robili nim mniej niż 500mth rocznie na co wskazuje licznik :P
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫