zielony

gdzie mozna sprawdzic rok produkcji??

Polecane posty

zielony    0

na felgach nie ma na polosiach tez nie co do kabiny to moze wiesz w ktorym miejscu bo takowej tabliczki nie widze... za to znalazlem na skrzyni ale nie wiem czy to akurat jest rocznik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukerat   
Gość lukerat

ja mam tabliczkę na przedniej osi po prawej stronie

a jak twój sprzet jest dosc młody i od nowego nikt nie zmieniał opon to na oponie bedzie cztero cyfrowa data

np. 04/98

tzn kwiecień 1998 rok

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Sprawdź koło prawych schodków ;) Na konstrukcji od kabiny :P


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z00m888    0

czy wszystkie fendy posiadaja numer ramy? Z tego co sie orientuje powinien on być na tej wzdłużnej belce kolo silnika ale u mnie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim fendzie rok,miesiąc i dzień produkcji jest wybity na tej klamce od szyberdachu (nie wiem jak to się fachowo nazywa) :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Praktycznie kazdy Fendt ma tabliczke znamionowa z przodu, prawa strona...mozna powiedziec ze pomiedzy prawym przednim kolem a silnikiem.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

Z tymi 4 cyframi lukerat trochę się mylisz. To nie miesiąc i rok tylko który tydzień roku i następnie rok. Np: 3602 tzn 36 tydzień 2002r, u mnie na ciągniku fendt 716 z kwietnia 2002r tylne opony są 4801 i druga 0602. W oponach do samochodów osobowych jest identycznie. Dzięki temu udało mi się w ubiegłym roku kupić taniej zimówki MICHELIN, bo były wyprodukowane w 2007r czyli dwu letnie. Na tę informację sprzedawca dał mi spory upust. Dodatkowo na każdej szybie jest sygnatura producenta szyby i pod nią jedna cyfra, u mnie jest tak ...2


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniasz    3

dlaczego na ciągniku Fendt 415 z 2010r na tabliczce widniej napis Fendt 404 i VIN też tak się samo się zaczyna to norma czy przebita tabliczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
    • Przez Menek
      Witam wszystkich mam pytanie czy Fendt farmer 307 lsa z1987 r ma filtr skrzyni biegów jeśli tak to gdzie dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj