RycerzNocy

Koła 10x15 z przodu do C360 - co gdzie i za ile ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
seweryn20    825

Piasty i czopy. Reszta zdaje się zostaje. Zresztą są foty na necie a nawet na forum. Podpatrz.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qunie    7

możesz zamówić felgi pasujące na piasty te które masz i wszystko zostaje bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Na piasty z 18-tek na cztery śruby raczej nie znajdzie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nie ma.Chyba że sobie sam przespawa tarcze w felgach.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

widzialem ostatnio cale kola z renault 10x15 z podobnym rozstawem na 4 sruby, moze cos by spasowal

jesli chcesz 16 to tylko na pelnej obreczy,czyli zetorowska, do tego opony z busa 16C


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

Panowie ktos przerabial obrecze od przyczepy na rozstaw do przodu ?

na pewno wyjdzie o wiele taniej, a i stal pewnie bedzie lepszej jakosci, tylko czy zmiesci mi sie w zwrotnice ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majo041    1

WItam.

Szukałem na forum, ale nic nie mogłem znaleźć. Chodzi mi o błotniki do przedniej osi na koła balonowe do c 360 3p. Oryginalne błotniki są za wąskie i jest tylko minimalna szczelina pomiędzy kołem a błotnikiem. Czy ktoś słyszał lub ma założone jakieś szerokie błotniki? Od czego mogą pasować? Najlepsze byłyby plastiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Jak byś się do tego przyłożył  i zależało to byś wpisał w google nie pisał byś posta bo na tablicy na allegro takich błotników jest pełno  właśnie na balonowe koła do c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majo041    1

Kolego jeśli taki jesteś pewny to sprawdź czy są takie błotniki a później pisz. Są tylko zdjęcia ludzi którzy sami przerabiali swoje błotniki a nie robią tego na handel. Czekam na linki z konkretnymi ogłoszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Błotniki od przyczepek a jak za wąskie to nadkola/błotniki od bliźniaków jakiegoś dostawczaka, odpowiednio skracasz i błotnik elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Przeglądałem nie dawno olyx i było pare takich ogłoszeń z błotnikami nie przyglądałem się tej aukcji myślałem że własnie na handel teraz znowu przejrzałem i nic nie widać to fakt.Po pytaj ludzi którzy maja balonówki i błotniki Bartek333 wiem że ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2036

Pisaliśmy na PW ale nie nie wiem czy widziałeś te fotki :) 

 

[galleryimg=470293]

 

[galleryimg=470658]

 

[galleryimg=470900]

 

[galleryimg=543220]

 

Trochę chęci...sporo poświęconego czasu i całkiem nie dużym kosztem można wykorzystać i przerobić oryginalne błotniki...


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Kurde ten pasek po środku zgrubienie zauważyłem dopiero teraz :D Pasuje do przetłoczenia na klapie maski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARF    0

Witam

Czy ktoś ma założone takie opony 11.5/80-15.3 na przodzie c 360.

Interesuje mnie czy nie trą o oś i czy traktor stoi równo czy jest podniesiony?

 

felga OSTRÓWEK URSUS C-360 9x15,3

Nośność koła: 1900KG
Prędkość maksymalna: 40Km/h
Średnica otworu centralnego: 117,8
Średnica podziałowa: 152,4
ET +12

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Na allegro bądź na tablicy jest pełno tych felg  oraz opon koszt około 1 tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARF    0

Witam

Dzisiaj kupiłem felgi i jak je założyłem to między felgą a półosią jest 1 cm luzu. Felga ma 9 cali a opona ma 11,5 cala to jest 22,86cm - 29,21cm. Różnica 6,35 : 2 = 3,2cm a luzu jest 1 cm.

To jak wam ta opona weszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

A czemu aż 11? Fakt może nie wejść ,z tego co wiem większość montuje 10 i wsio gitara gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o tura to lepiej założyć koła od serii ciężkiej r20 (rozstaw szpilek ten sam) na te felgi wejdą bez problemu laczki 9.00 (przy montażu na piastę obracamy felgi) chociaż znam takich co do 385 zakładali laczki 12.00 lub r22.5

  

ja w swoim ursusku 3P mam r20 6.50 z racji opryskow i nawozow

 

osobiście odradzam montaż błotników plastikowych miałem takie wcześniej to ojcu podczas orki pękł jeden a na drugi wystarczył jeden wyjazd do lasu

na miękkim przodku sie jeździ super nawet lepiej jak okrągła ośka 4011 bo sztywna to nie wypał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez farmer78lbl
      witam szukam tylny most z dokumentami na c 360 c355 4011 z wojewodztwa lubelskiego w rozsadnej cenie
       
    • Przez Jontek
      Pilnie kupię do TURa do c 4011, C360 łyżkę, wysięgnik, hydraulikę. Mocowanie mam własne. Do 100 km od 63 - 500.
      Cena jak najniższa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj