Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krystianwilk5

krystianwilk5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 19:31

Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow z banki gdzie znajduje sie olej hydrauliczny ubywa go, po czym przedostaje sie do skrzyni biegow . jaka jest przyczyna tego przemieszczenia? i jak ja mozna usunac?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Fendt FAVORIT 515c

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Fendt
  • 95000.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow Dzisiaj, 18:56
  •  

#2 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 23:52

Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow Jak wersja bez EHR-u (nie wiem czy były takie) to już opisywano na forum kiedyś.

#3 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 09:43

Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow sprawdź czy się nie przedostaje do silnika bo to wydaje mi się bardziej prawdopodobne.

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

#4 Share dawid1862

dawid1862

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 10:06

Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow przyczyna jest jedna i prosta padł uszczelniacz głównego tłoka w podnośniku,nalezy poodkrecac wszystkie rurki hydrauliki,odczepic lagi podnościka odkręcic sruby podnosnika na imbus te z przodu przez okienko w kabinie i podnosnik do góry na rurce i wyciągamy!!!usczelniacze okolo 100zl oryginalne w serwisie dodatkowo olej w skrzyni do wymiany 33l bo sie zmieszał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow Dzisiaj, 18:56
  •  

#5 Share krystianwilk5

krystianwilk5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 lipiec 2012 - 18:07

Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow po wymianie uszczelki w dalszym ciągu olej przedostaje się do skrzyni biegów. w czym może być jeszcze problem??
pomocy. z góry dzięki i pozdrawiam.

Edytowany przez krystianwilk5, 10 lipiec 2012 - 10:30.

#6 Share crazy29

crazy29

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 08:43

Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow 311 maja w skrzyni przekladniowy olej a w hydraulice hydrauliczny typowy?????????? nie ma hydrauliczno przekladniowego tu i tu???????
a jak sprawdzic stan oleju w skrzyni i hydraulice??? nowy nabytek i jeszc ze nie doszedlem do tego:)

#7 Share krol9

krol9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja

Napisany 03 styczeń 2014 - 18:28

Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow Witam mam Fendta 306 85r. bez EHR i mam w nim problem z przedostawaniem się oleju hydraulicznego do skrzyni biegów. Tłoczysko na pewno nie przepuszcza, bo maszynę o wadze tony trzyma w górze przez całą noc. Ostatnio jeździłem nim przez pół dnia nie używając podnośnika i też przepompował 2-3litry do skrzyni. Jest jeszcze taki objaw że jak ciągnik jest na dużych obrotach to bardzo powoli sam unosi puste ramiona, a jak się zmniejszy obroty lub przyciśnie się nogą to opadają. W pracy cała hydraulika działa poprawnie jest silna i czuła. Może ktoś mi podpowie gdzie szukać przyczyny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Ecik

Ecik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 16:39

Fendt 311 LSA. Przemieszczenie oleju hydraulicznego do skrzyni biegow Kolego Krystianwilk5 nie wiem z którego roku to masz, ale jak posiadasz w nim rewers to może własnie na siłowniku od rewersu przepuszczać. Tam są oringi z takimi teflonowymi pierścieniami, które przy rozpołowianiu ciągnika jest łatwo uszkodzić. Pozdrawiam