Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepa do kostek

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ari321

ari321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 19:17

Przyczepa do kostek Witam podobnego tematu nie znalazlem zeby byla mowa o przyczepie do kostek. Posiadam tak wóz do traktoru http://moto.allegro....2277460717.html cos takiego podbnego i chcialbym cos zrobic zeby zakladac na to cos cos takiego serszego zeby mozna bylo ulorzyc sporo kostek bo samym rozrzutnikiem worzę a takie cos by sie mi przydalo bo będe kupywal prase kostke. Czy ktos cos podobnego kiedys robil to proszę o jakies plany albo zdjecia jak to wyglada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepa do kostek Dzisiaj, 02:08
  •  

#2 Share thebest2895

thebest2895

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 19:25

Przyczepa do kostek Musiał byś zdemontować górę od wozu i poszerzyć podłogę. Może coś z tego będzie ale na twoim miejscu kupił bym przyczepe lub lawete

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 kwiecień 2012 - 20:29

Przyczepa do kostek A nie możesz boków otworzyć tak żeby były pod kątem 180st do podłogi przyczepy i uhaczyć na łańcuchach?

#4 Share Mateusz19980916

Mateusz19980916

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 138 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 20:31

Przyczepa do kostek Dużo więcej niż na rozrzutnik nie nałożysz bo ci się będzie wywracać, więc ja bym się w takie coś nie bawił tylko dalej rozrzutnikiem woził. Albo kup sobie przyczepę lub platformę.

#5 Share lazik11441

lazik11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo (produkcja zwierzęca, roślinna, mechanizacja rolnictwa, itp) Mechanika samochodowa, muzyka :3

Napisany 22 kwiecień 2012 - 20:37

Przyczepa do kostek

dało by się to przerobic ale jak patrze na ten wóz to trochę to będzie kosztować żeby przerobic. więc niewiem czy nielepiej kupić przyczepe która i do zborza posłuży ;)

Edytowany przez lazik11441, 22 kwiecień 2012 - 20:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zblesiu

zblesiu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, majsterkowanie, rolnictwo, maszyny rolnicze

Napisany 22 kwiecień 2012 - 20:40

Przyczepa do kostek musisz zdjąć tą górę i zbudować nową podłogę. Taka co kiedyś była do konia do wożenia luźnego siana, platforma czy cu, tylko gęściej deski, żeby pęki się dobrze trzymały:P

#7 Share bestgenius

bestgenius

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 20:55

Przyczepa do kostek Dokładnie tak jak mówi zblesiu musisz zrobić taką platformę , u nas na to mówią ligi , ładowność wtedy zależnie od długości wozu porównywalna do rozrzutnika. Jutro ci może wieczorem fotkę podeśle.

#8 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 21:35

Przyczepa do kostek a ja koledze poradzę coś innego,kupić starą maszynę warmianke i z niej zrobić platformę ja mam taką jedna już kilka lat rozrzutnik się nie umywa do niej jest niska 2.20 szeroka i 6 m długa ładuję na nią około 350 sztuk z małej kostki a na rozrzutnik 170 sztuk. w maju będę robił drugą więc polecam taki wynalazek sąsiad też taką ma to zrobił burty i wozi zboże od kombajnu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share ari321

ari321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 15:27