Raczo

Ładowacze Zetor

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja jeszcze nie słyszałem, o tym żeby przy ładowaczach sipmowskich gięły się ramy. Mój wujek użytkuje ładowacz Sipmy już dobre 2 lata, dosyć dużo prac nim wykonuje i nic się nie dzieje. Ja uważam, że gięcie ram może być wyłącznie tylko powodem nieumyślnego użytkowania ładowacza, przez np.: przeciążenie go nadmiernym ładunkiem, jazda z ładunkiem z szybką prędkością i w dodatku po nierównej nawierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio1    2

dzisiaj bylem w zetor polska w kaliszu cenki na ladowacze juz podskoczyly a wiec: tl100 16tyś sl220 21tyś 260 podobnie i dowiedzialem sie ze od nowego roku bedzie dostepny sl120 cena ok 20tyś ceny brutto za ladowacze z trzecia sekcja bez o okolo 1300zl taniej! ogladalem nowa dostawe tl100 troche ma odmlodzona rame na wzor 220 duzo ladniej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Czy trac -lift 100, zamocowany na 7441 pasowałby również do 7211?


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Jakiej szerokości łyżkę polecacie do ładowacza Trac-Lift 220 . Ładowacz będzie zamontowani na Proximie 85. Zastanawiam się nad wyborem między szerokością 1,85 m a 2,10 m , która będzie praktyczniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

A co masz nią robisz, ale myślę ze szersza lepsza o ile nie wystaje poza traktor a na pewno sobie poradzi w końcu to największy tur zetora.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

o ile się dobrze wiem to tl 260 jest największy :P


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

a jakim udzwigiem charakteryzuje sie 260???


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

dostępny w polsce :) a tak to modeli jest duzo wiecej :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

Ogólnie to chyba tl 360 jest największy.


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Ta łyżka nie będzie miała jakiegoś szczególnego zastosowania , ot do do pracy w obejściu gospodarstwa . Mam zamówioną 1,85 m bo wydaje mi się , że będzie wygodniejsza w użytkowaniu a następny wymiar to 2,10 m . Ale niektórzy mówią żeby brać jak najszerszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1122    15

Witam chce zakupic ladowacz do zetra proximy 84 i mam pytania czy uzytkuje ktos ladowacze z linkow nizej

https://www.olx.pl/oferta/ladowacz-czolowy-tur-do-zetora-8441-proxima-rozne-modele-nowy-CID757-ID6Vo7Z.html

https://www.olx.pl/oferta/tur-do-zetora-proxima-7441-8441-itp-ladowacz-czolowy-1500kg-montaz-CID757-IDhcKOD.html

czy one sa dobre w uzytkowaniu czy moze nie za bardzo? jakie polecacie do 12tys za sam tur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj