Skocz do zawartości

Zdjęcie

NH 5030 + ładowacz czołowy + prasa

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adambarca

adambarca

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 11:09

NH 5030 + ładowacz czołowy + prasa Witam. Posiadam 15ha swoich i 15ha dzierżawy 10 dojnych krów i reszty 15 sztuk. Mam podpisana umowę z agencja na ciągnik z ładowaczem czołowym i prasę. Ciągnik wybrałem będzie to NH 5030 cena około 100 tys. netto ładowacz czołowy z osprzętem stolla około 40 netto ( czy może polski Pol-motu jakieś 30 tys. z osprzętem) i prasa 40 netto. Do dyspozycji mam 200 tys. wiec zostało jeszcze 20 tys. może macie jakieś pomysły co mógł bym kupić wszystko by się przydało a 20 tys.(30 jak tur będzie tańszy) to nie jest duża kwota myślałem o prasie która mógł bym zrobić sianokiszonkę ale po przeczytaniu paru tematów na forum stwierdziłem ze ciągnik może mieć problem. Wszystko chce brać i Osadkowskiego w Rawiczu. Chciałbym tym sprzętem też świadczyć usługi. Pozdrawiam proszę o poradę.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NH 5030 + ładowacz czołowy + prasa Dzisiaj, 06:37
  •  

#2 Share rolnik971204

rolnik971204

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 12:34

NH 5030 + ładowacz czołowy + prasa Jeśli chcesz świadczyć nim usługi i do tego masz tyle areału to ja bym ci polecił dołożenie tych pieniędzy na ciągnik NH T5030/5040 bo zapewne mówisz o ciągniku TD5030. Seria T jest o tyle lepsza że ma rewers elektrohydrauliczny i dużo innych bajerów, których seria TD nie posiada. :)

#3 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 12:52

NH 5030 + ładowacz czołowy + prasa dołóż mocy bo będzie brakować a co do tura to będziesz zadowolony ewentualnie dołóż do prasy lepsze wyposażenie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share adambarca

adambarca

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 13:27

NH 5030 + ładowacz czołowy + prasa

Jeśli chcesz świadczyć nim usługi i do tego masz tyle areału to ja bym ci polecił dołożenie tych pieniędzy na ciągnik NH T5030/5040 bo zapewne mówisz o ciągniku TD5030. Seria T jest o tyle lepsza że ma rewers elektrohydrauliczny i dużo innych bajerów, których seria TD nie posiada. :)

dzieki ile za beczke?

Dzieki za odpowiedzi może tak zrobię ze wezmę 5040 i lepsza prasę a co myślicie o kiszonce za pomocą ciągnika o mocy 82 km nie za mało?

#5 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 22 kwiecień 2012 - 18:33

NH 5030 + ładowacz czołowy + prasa Nie możesz świadczyć usług sprzętem który finansuje Ci agencja. Pisanie o takich sprawach na forum jest moim zdaniem głupotą bo nie wiadomo który z Twoich sąsiadów może Cie podpie****.

Co do sprzętu, zdecydowanie byłbym za dołożeniem kasy i wzięciem T5040 a nie serii TD. Lepsze wykonanie, inna konstrukcja, klasa wyżej a nie wiele musisz dołożyć. Zastanów sie nad MF5425, lepsza skrzynia, mniej spali i lepsza widoczność do ładowacza.

Ładowacz tylko Stoll. Nie patrz na Polskie wynalazki.

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share adambarca

adambarca

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 23 kwiecień 2012 - 12:23