Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bobik ekologiczny

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krasa

krasa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 09:02

Bobik ekologiczny Witam

Kolezy mam mały dylemat, potrzebuje kogoś kto posiada do sprzedania bobik ekologiczny, kupiłem od gościa który do co najmniej 10 lat nie stosuje nawozów wiec jest ekologiczny ale nie ufa agencji i nie bierze pieniążków na ten cel i niema certyfikatu. A mi potrzebny jest kwit z kad ja tenże bobik wziąłem

A do mnie jak wpadnie kontrol (bo jestem w okresie przestawiania na rolnictwo ekologiczne) to d*pa zimna może jest na forum ktoś z Podlasia z kim mógł bym sie dogadać??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bobik ekologiczny Dzisiaj, 02:31
  •  

#2 Share newagro

newagro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:spec. Ochrona Roślin i Nasiennictwo
    spec. Diagnostyka w Ochronie Roślin
    spec. Integrowana Ochrona Roślin w Integrowanej i Ekologicznej Produkcji Roślinnej

Napisany 20 kwiecień 2012 - 09:38

Bobik ekologiczny Na stronie PIORiN http://piorin.gov.pl/index.php?pid=132 znajduje się wykaz dostawców mat. ekologicznego.Jest jedna odmiana bobiku i producentem jest Centrala nasienna ze Środy Wielkopolskiej, a jeśli nie mają już materiału to możesz wystąpić do inspekcji na swoim terenie o wydanie zgody na zastosowanie materiału konwencjonalnego w rol eko. trzeba podać dokładne dane materiału jaki planujesz wysiać itp. Proponuje skontaktować się z działem nasiennym w wojewódzkim inspektoracie i ci wyjaśnią jak to zrobić.

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share krasa

krasa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 17:42

Bobik ekologiczny Tak Wiem o tym ale kupilem już od goscia ktory stosuje wszelkie metody ekologiczne, ale nie jest zgłoszony do certyfikacji i w agencjii i mam teraz problem o to mi chodzi...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share newagro

newagro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:spec. Ochrona Roślin i Nasiennictwo
    spec. Diagnostyka w Ochronie Roślin
    spec. Integrowana Ochrona Roślin w Integrowanej i Ekologicznej Produkcji Roślinnej

Napisany 23 kwiecień 2012 - 07:18

Bobik ekologiczny No to chyba lipa, ale z tego co wiem to z jednostkami certyfikującymi się takie coś wyjaśnia

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D