Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ktoś posiada EKO-pielnik?

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1309 postów

Napisany 26 październik 2014 - 15:02

robiłes te gwiazdy? jaki efekt?

Rolnik z powołania :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ktoś posiada EKO-pielnik? Dzisiaj, 15:12
  •  

#22 Share stalpin8145

stalpin8145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 18:00

Posiad ktoś gwiazdy pielące, zdają one egzamin w piełakowniu np. kalafiora czy kapusty?

#23 Share czmochu97

czmochu97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 15:42

Czy ktoś posiada EKO-pielnik? Polecam gorąco, jeśli zastosuje się pielęgnację w odpowiednich terminach, to chwasty nie mają prawa urosnąć. My sadzimy 15ha kapusty i siejemy 4 ogórka. pielakowalismy 7 razy jak się nie myle. Wszystko szło tak jak powinno, jak dobrze się ustawi Pielak to wytnie wszystko. U nas ludzie "gracowali" w 6 15ha przez jeden dzień, zielska 0. Wiec coś świadczy o tym. Jakby ktoś miał jakieś pytania dotyczące tego pielnika chętnie odpowiem. Dawaliśmy za niego 20 tysięcy + VAT.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Kapusta za grosze! zobacz »

•  

#24 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1309 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 15:50

20 plus VAT to troche drogo, samemu nie ukleciłby czegos taniej? puki co to kusi mnie uzbroic to co mam w gwiazdy pielące, tylko czy to takie fajne jak wygląda?...

Rolnik z powołania :-)

#25 Share hesus37

hesus37

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 styczeń 2017 - 12:24

witam, posiadam pielnik z gwiazdami i mogę powiedzieć, że jest to świetna sprawa, od 4 lat nie stosuje herbicydów w uprawie brokuła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share ukaszKrupczak

ukaszKrupczak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 styczeń 2017 - 13:18

posiada ktos z was sadzarke solan S 241 nowy model?

#27 Share panol

panol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 25 luty 2017 - 21:56

Mam pytanko co do zębów sprężynowych do pielenia miedzyrzędzi (w połączeniu z gwiazdami)...będę przerabial wielorak i chcialem zrobic oddzielne sekcje z 5 zebow (podobnie do pielnikow solana). Ale sporo osób mi mówi żeby stosować gęsie stopki i teraz nie wiem czy dawac 5 zebow w sekcji ze stopkami po 10cm (miedzyrzedzia to 40 albo 50cm u mnie) a moze zmienic jednak i dac tylko trzy zeby z gesimi stopkami (i wtedy moze po 15cm)....no i trzecie rozwiazanie, 5 zebow z trzeba gesimi stopkami dla centralnych zebow a dla tych co sa po bokach zwykle redliczki. Moze napiszcie swoje doswiadczenia, i ewentualnie jakie rozwiazanie najbardziej by ie sprawdzalo. Ja mam zamiar stosowac ten kultywator w uprawie mniszka lekarskiego.

#28 Share alfl

alfl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 luty 2017 - 19:17

Mam pytanko co do zębów sprężynowych do pielenia miedzyrzędzi (w połączeniu z gwiazdami)...będę przerabial wielorak i chcialem zrobic oddzielne sekcje z 5 zebow (podobnie do pielnikow solana). Ale sporo osób mi mówi żeby stosować gęsie stopki i teraz nie wiem czy dawac 5 zebow w sekcji ze stopkami po 10cm (miedzyrzedzia to 40 albo 50cm u mnie) a moze zmienic jednak i dac tylko trzy zeby z gesimi stopkami (i wtedy moze po 15cm)....no i trzecie rozwiazanie, 5 zebow z trzeba gesimi stopkami dla centralnych zebow a dla tych co sa po bokach zwykle redliczki. Moze napiszcie swoje doswiadczenia, i ewentualnie jakie rozwiazanie najbardziej by ie sprawdzalo. Ja mam zamiar stosowac ten kultywator w uprawie mniszka lekarskiego.

Ja zrobilem moj pielnik na bazie opielacza do burakow. Zakupilem  tylko gwiazdy orginalne KRESS a reszte dorobilem, sprzet sprawdza sie rewelacyjne tylko ze trzeba tak co 10-14 jezdzic,( zalezy od pogody) ale polecam, zwroci sie szybko.

#29 Share panol

panol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 27 luty 2017 - 19:41

Jakie elementy podcinające masz? Duża gęsia stópka? czy plaski nóż? Sugerowano mi, że ziemia do gwiazd musi być dobrze wzruszona stąd te pięć zębów albo przynajmniej trzy z gęsimi stópkami powinny lepiej współpracowac. A akurat teraz, w tym starym wieloraku elementy robocze to noże (jeden na sekcję) tylko bardzo zużyte...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share alfl

alfl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 luty 2017 - 20:50

Jakie elementy podcinające masz? Duża gęsia stópka? czy plaski nóż? Sugerowano mi, że ziemia do gwiazd musi być dobrze wzruszona stąd te pięć zębów albo przynajmniej trzy z gęsimi stópkami powinny lepiej współpracowac. A akurat teraz, w tym starym wieloraku elementy robocze to noże (jeden na sekcję) tylko bardzo zużyte...

ja mam gesia stopka a po bokach noze ,wyslij mi na priv swoj nr tel to ci rano zrobie pare fotek i wysle mmsem