Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZA-M i ZA-U Amazone

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share artur1980

artur1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 18 kwiecień 2012 - 21:21

ZA-M i ZA-U Amazone Witam wszystkich

Jestem w trakcie szukania rozsiewacza i mam kilka pytań. Jakie są różnice między tymi dwoma modelami i jak się zmienia szerokość rozsiewu. Z tego co wyczytałem to łopatki mają regulację na końcu. Czym różni się za-m 1501 od 1500. Z gory dziękuję za pomoc.
Artur

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ZA-M i ZA-U Amazone Dzisiaj, 09:46
  •  

#2 Share tiger3952

tiger3952

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 18 kwiecień 2012 - 22:48

ZA-M i ZA-U Amazone Jak chcesz to mam do sprzedania ZA-U 1501. Rożnic nie znam ale w moim są regulowane łopatki na końcu

#3 Share artur1980

artur1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 19:27

ZA-M i ZA-U Amazone Dzięki kolego już kupiłem ZA-U 1500. Nie wiem na jaką szerokość będzie siał mi trzeba narazie 12 m bo taki mam opryskiwacz. Gorzej jak będzie od 18 m. Trzeba będzie pewnie zmienić łopatki. Twój na jaką szerokość sieje i jakie masz długie łopatki?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Dammann

Dammann

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 10:36

ZA-M i ZA-U Amazone witam mam rozsiewacz amazone hydro i potrzebuje tabele wysiewu dla polifoski21 bo w serwisie nawozowym niema tych ustawień chodzi o współczynnik kalibracji i ustawienie łopatek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share matek1810

matek1810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 21:43

ZA-M i ZA-U Amazone właśnie się zastanawiam nad zakupem amazone za-m 1501 profis hydro. Mam kilka pytań jak Ci się sprawóje ten rozsiewacz czy były jakies kłopoty z nim awarie trudnosci z ustawieniem, może akurat ktoś negocjuje na niego cene ?. Chetnie bym wymienił informacje

#6 Share Piechu

Piechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 14:10

ZA-M i ZA-U Amazone Właśnie czym się różnią te dwa rozsiewacze? Mam za-u 1001 i zastanawiam się nad kupnem dodatkowych talerzy od za-m gdzie szerokość ustala się długością łopatek bo w moim wedle instrukcji ustawia się odpowiednią wysokością i położeniem rozsiewacza no i rodzajem talerzy. Teoretycznie trzeba by mieć ok 4-5 par talerzy a to byłby spory wydatek stąd też pomysł na zakup talerzy od nowszego modelu ale czy faktycznie by się sprawiły w za-u

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 20:14

ZA-M i ZA-U Amazone Ramą i między talerzami tą skrzynką, w za-m jest wąska, dzięki temu możne założyć większe łopatki.

Dodaj odpowiedź