Zaloguj się, aby obserwować  
krzysztof8060

Instrukcja obsługi New Holland 8060 PL

Polecane posty

Witam!

Poszukuję instrukcji obsługi do kombajnu zbożowego marki New Holland 8060 W JĘZYKU POLSKIM. Najbardziej interesuje mnie wersja książkowa, jednak wersja dostępna na dysku też by mnie zadowoliła.

 

Proszę o kontakt e-mail: paulina.kundzicz@gmail.com lub pod nr telefonu: 511-496-743.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcink2807    0

Witam

POdłaczam się do prośby i poszukuje takiej instrukcji po polsku do NH Clayson 8060.

ZAkupiłem taki kombajn i mam instrukcję po niemiecku. Są obrzki ale to troche mało

Proszę o kontakt na prywatna wiadomość

POzdrwiam

MK B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez chudy100
      Witam !!!
      Jak już w opisie napisałem jest to temat dla ludzi którzy mają instrukcje obsługi, katalogi części,
       
      schematy poszczególnych części i ma ochotę je udostępnić innym.
       
      Wiem, że niektóre egzemplarze są bardzo trudno dostępne więc liczymy na was szczęśliwi posiadacze
    • Przez Famer21
      Zna ktoś jakiś poradnik, książke o chodowli trzody chlewnej? Dziadek ma urodziny i dziewczyna chce coś ciekawego mu kupić, ale on nic nie potrzebuje wszystko co chce to ma i brak jej pomysłów, a że on całe życie rolnictwo, chodowla świń, kury to coś mu kupić czym sie zainteresuje. Tylko nie chodzi i mi jakiś amatorski dla początkujących, a bardziej zaawansowany, tak żeby miał tam coś ciekawego do przeczytania coś czegoś jeszcze nie wie, a wie wszystko prawie z doświadczenia lat.
      Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł na prezent dla 80 letniego dziadka, który kocha rolnictwo ? Traktora mu nie kupimy ma swojego ursuska 1224 i do innego nie wsiądze byle olej i ropa ma
    • Przez __ema__
      Hej,
      Rozważam opcję rozpoczęcia studiów II go stopnia na UPH w Siedlcach, na kierunku rolniczym.
      Problem polega na tym, że ukończyłam kierunek luźno [wręcz wcale] powiązany z rolnictwem [informatyka] i spodziewam się, że czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna i nadrobienie sporej części wiedzy z dziedzin rolniczych.
      Czy jest może ktoś kto wymienioną szkołę ukończył/uczęszczał i podzieli się opinią?
       
      Czy możecie mi podpowiedzieć z jakiej dziedziny muszę się 'przygotowac'? Produkcja roślinna i zwierzęca zapewne? Podrzuci ktoś jakieś dobre tytuły, do których warto zajrzeć? [w tej chwili dysponuję jedynie książkami dla technika rolnictwa, ale nie wiem czy to nie za niski poziom, a nie bardzo wiem gdzie szukać czegoś więcej. Mam też do dyspozycji Metody chowu i hodowli bydła - Grodzki Henryk, ale to też bardzo wąski zakres informacji].
      Czy studenci rolnictwa podpowiedzą mi chociaż jakieś podstawy, które muszę pojąć, żeby mieć z czym startować na te studia?
       
      Co ogólnie warto według Was przeczytać, żeby wdrożyć się trochę w rolnicze klimaty?
       
      aha i studia 'atakowałabym' dopiero w roku 2015 więc mam jeszcze sporo czasu na nadrobienie.
    • Przez jozwik0811
      Jaki kombajn wybrać, Case AF 5130 czy New holland cx 8060, dodam że mam do sciecia średnio 120 ha kukurydzy, 120 pszenicy, 50 rzepaku. Pola w dużych kawałkach. Największy ma 188 ha.
    • Przez damian8070
      cześć! Mam do sprzedania parę "złomów" zalegających u mnie w garażu. A więc tak klepisko do kukurydzy do new hollanda 8070, 8060- dostałem je razem z kombajnem, kukurydzy nie uprawiam więc chętnie komuś je odsprzedam. jest w bardzo dobrym stanie! następnie mam do sprzedania sito do new hollanda 8060 8070 z tych samych przyczyn co klepisko z tym ze sito jest do zboża- drugiego nie potrzebuje. i jako ostatnie mam do sprzedania cześć (połowę) podsiewacza do claasa chyba 105, nie jestem pewien- również dostałem je do kombajnu gdyż miałem naprawiać podsiewacz u NH a ze kupiłem nowy to chętnie sprzedam ten. Pozdrawiam i zachęcam zainteresowanych do kontaktu ze mną !






×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj