Skocz do zawartości

Zdjęcie

obrócona panewka belarus

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 22:42

obrócona panewka belarus Tak ale musi być dobry malarz, piekarz i mechanik, a teraz to dużo jest takich co wiedzo ze dzwoni ale nie wiadomo w którym kościele. Czasami lepiej samemu pogrzebać jeśli ma się do tego smykałkę i zrobić dokładnie (w końcu robi się dla siebie) niż dać do pseudo mechanika.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
obrócona panewka belarus Dzisiaj, 05:53
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
obrócona panewka belarus Dzisiaj, 05:53
  •  

#22 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 15 maj 2012 - 09:36

obrócona panewka belarus Witam, mam do ciebie pytanie - jak chodzi ci ten silnik??? Chodzi mi o ciśnienie, bo jeśli obróciło panewkę to musiał stracić ciśnienie, jeśli już obróciło to obrobiło siedzenie i ta panewka nie będzie tak trzymać. Miałem podobnie jak ty w silniku perkinsa - pompa olejowa siadała i obróciło mi na szczęście na korbie. Pytałem wtedy paru dobrych mechaników każdy mówił - nowa korba,pompa, panewki i szlif. Gdyby było to na głównym to blok do osiowania (jeśli się da) a jak nie to złom lub usadzić na kleju i pozbyć się bo długo nie wytrzyma.!!!! Ciekaw jestem jaka była u ciebie przyczyna bo od tak to na 100% się nie zrobiło! Na czym to obróciło główny czy wykorbienia? Ale jeśli założyli panewkę na to wyrobione siedzenie to długo się tym nie nacieszysz niestety :(

Dodaj odpowiedź