Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case jx70 (NH td70d)vs farmtrac 675dt?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 04 listopad 2007 - 22:46

Case jx70 (NH td70d)vs farmtrac 675dt? Tak jak w temacie, który silnik lepszy i oszczędniejszy, oraz czy komfort w kabinie jest porównywalny i ceny części, bo do carraro też do tanich nie należą!

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ursus C330M w bardzo dobrym stanie

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Ursus
  • 15900.00 PLN
  • 22 mar 2017
Ciagnik deutz fahr dotz agrotron 200 mk3 nie fendt john sprowadzony

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Deutz-Fahr
  • 62000.00 PLN
  • 19 cze 2017
Fendt 514 nie 512 mwm silnik 1999 rok john deere ciagnik renault

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Fendt
  • 93000.00 PLN
  • 19 cze 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case jx70 (NH td70d)vs farmtrac 675dt? Dzisiaj, 16:03
  •  

#2 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 07 listopad 2007 - 14:55

Tak jak w temacie, który silnik lepszy i oszczędniejszy, oraz czy komfort w kabinie jest porównywalny i ceny części, bo do carraro też do tanich nie należą!

pod względem komfortu to najlepszy case pod względem silnika to perkins lepszy od iveco a czesci to chyba najłatwiej zdobyć do farmtraca a ja bym z tej trójki wzią farmtraca oszczedny tani ciagnik
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#3 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 07 listopad 2007 - 15:01

pod względem komfortu to najlepszy case pod względem silnika to perkins lepszy od iveco a czesci to chyba najłatwiej zdobyć do farmtraca a ja bym z tej trójki wzią farmtraca oszczedny tani ciagnik

Ja am w swojim NH iveco i te siliniki do złych nienależą wcale dużo nie palął może nietyle co perkins bo perkins pali mniej(Chyba) w Case Komfort jest nieporuwniewalnie lepszy z częsiami to niewiem jak jest ale jak masz blosko dobrego Dilera Case to powinien ci szybko częsci załatwić nawet nieorginalne a z cenami czesci to niewiem ale napewno Farmatrac bendzie mał owiele tańsze częsci!!!!!
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 07 listopad 2007 - 15:28

Ja am w swojim NH iveco i te siliniki do złych nienależą wcale dużo nie palął może nietyle co perkins bo perkins pali mniej(Chyba) w Case Komfort jest nieporuwniewalnie lepszy z częsiami to niewiem jak jest ale jak masz blosko dobrego Dilera Case to powinien ci szybko częsci załatwić nawet nieorginalne a z cenami czesci to niewiem ale napewno Farmatrac bendzie mał owiele tańsze częsci!!!!!

Jakiego masz NH?

#5 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 07 listopad 2007 - 15:38

Jakiego masz NH?

on ma NH Tl90A jesli sie pomyliłem to popraw mnie djbombo
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 13:13

Case jx70 (NH td70d)vs farmtrac 675dt? Case NH światowe marki, ale jak to jest z tą jakością, były już tematy porównujace td i jx do proximy i tam niepochlebnie wyrażaliście się o td, które były montowane w turcji teraz są skałdane we włoszech (jedni twierdzą że lepiej inni że gorzej), więc czy można liczyć na to że te case czy NH będą dużo mniej awaryjne i wytrzymają wiecej mtg do głównego remontu niż farmtrac czy zetor.
Coraz częściej słysze opinie że światowe marki oszczędzają na materiałach kosztach produkcji i są również niezłymi składakimi bo z montowni z całęgo świata skłądają częsci, do tańszych modeli, tzw budrzetówek i dobrzez robione markowe maszyny to tylko flagowe modele a te mniejsze to zwykły szrot, wiec czy tu sie płąci tylko za znaczek na masce czy faktycznie ten case jx dłuzej popracuje od farmtracka?

Dodaj odpowiedź