Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas liner 420, co o niej sądzicie? Warto kupić?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share padelec

padelec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 14:33

Claas liner 420, co o niej sądzicie? Warto kupić? Jak w tytule, wady, zalety czy opłaca się bardziej niż np. tańszy kuhn? proszę o rzetelne odpowiedzi użytkowników lub osób mających jakąś wiedzę odnośnie zgrabiarek karuzelowych. Z góry dzięki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas liner 420, co o niej sądzicie? Warto kupić? Dzisiaj, 05:59
  •  

#2 Share bercikoo

bercikoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 15:27

Claas liner 420, co o niej sądzicie? Warto kupić? ja mam linera 430 4 lata i jak na razie jestem z niej bardzo zadowolony pracuje na 20ha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share padelec

padelec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 18 kwiecień 2012 - 05:51

Claas liner 420, co o niej sądzicie? Warto kupić? Dzięki za odp, u mnie będzie pracować na 12 ha, jednakże mam łąki gdzie jest bardzo nierówno i chodzi mi o wytrzymałą maszynę oraz żeby dobrze kopiowała teren. Oglądając linera 420 byłem pod wrażeniem solidności tej maszyny w porównaniu np. do kuhn, wiedziałem, że Claas to bdb marka, ale ostatnio przeglądając forum nie znalazłem użytkowników, którzy by ją polecali, raczej chwalą kuhn, poettinger, krone. Ale mi najbliżej właśnie do Claasa ze względu na wieloletnie pozytywne doświadczenie z tą marką. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share bercikoo

bercikoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 18 kwiecień 2012 - 06:45

Claas liner 420, co o niej sądzicie? Warto kupić? ja tez mam bardzo nierówne łaki i lepiej kopiuje teren niz poprzedni kuhn 3m a co do wytrzymałosci to claas jest wytrzymalszy niz kuhn