Skocz do zawartości

Zdjęcie

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!!

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ociec82

ociec82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 17 kwiecień 2012 - 13:27

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! mam zamiar sam zrobić agregat uprawowo siewny ale niemam wymiarów czy moze ktoś mi je podać???? :) i jaki wał wybrać??? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! Dzisiaj, 22:02
  •  

#2 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 13:42

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! Ja ci mogę go zrobić :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3 Share ociec82

ociec82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 13:55

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! nie zrobię sobie sam ale za propozycje dziękuję!!! :) a masz takie wymiary???

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 13:58

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! Co nieco pamiętam. AL czy ty chcesz zrobić tego typu co ja ma czy z dwoma wałkami??

A i ja mam szerokość 2,7m

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share Marcin2601

Marcin2601

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, elektronika, rolnictwo

Napisany 17 kwiecień 2012 - 17:07

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! A kolrgo Andrzej jaki cennik zrobienia takiego 2.7 to może nie opłaca się mi kombinować?

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 17:17

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! Myślę że około 4 tyś. Kwestia po ile udało by mi się kupić stal. Na samo spawanie poszło 1,5 paczki elektrod :huh:

bullet_black.png

#7 Share ociec82

ociec82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 18:20

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! tak mam na mysli z 2 wałkami czyli: wałek 2 rzędy dziabek i wałek! ale niewiem jaki ten drugi wybrać??

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 18:40

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! No to do dwóch wałów będą inne wymiary. Moge i taki zrobić ale wtedy cena będzie większa.

A i jeszcze zapewne chciał byś hydropak a to dodatkowe koszty materiałów i więcej roboty.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share ociec82

ociec82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 18 kwiecień 2012 - 13:11

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! tak z hydropakiem

#10 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 kwiecień 2012 - 16:34

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! Czyli najtrudniejsza wersja. Ale oczywiście możliwa do zrobienia.

Marcin a ty jako wersje byś chciał?

bullet_black.png

#11 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 18 kwiecień 2012 - 16:53

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! sorki że się wtrącam ale na miłość boską w kultywatorach i agregatach nie ma żadnych "dziabek" "graczek" czy innych "haczek" - są za to ZĘBY

dzięki za uwagę i zapraszam do dalszej dyskusji
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#12 Share ociec82

ociec82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 19 kwiecień 2012 - 11:56

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! umnie tak się przyjoło ze mówi śię dziabki! :) wiem że to smiesznie brzmi

andrzej2010 a ty robiłeś z 2 wałkami

#13 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 kwiecień 2012 - 12:30

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! Z jednym. Na 2 wałki mam za mały ciągnik. Poza tym dwa wałki powodują mniejsze zagęszczenie gleby gdyż jest mniejszy nacisk.

bullet_black.png

#14 Share SipmaZ224

SipmaZ224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 14:35

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! To po co jest dwa wałki?

#15 Share BLV

BLV

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 08 październik 2012 - 18:00

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!! żeby pole ładniej wyglądało

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 październik 2012 - 18:54

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!!

mam zamiar sam zrobić agregat uprawowo siewny ale niemam wymiarów czy moze ktoś mi je podać???? :) i jaki wał wybrać??? :)

Wystarczy pare filmikow i zdjec z yt, potem rusz wlasna glowe i rysunek techniczny i masz plan budowy agregatu
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze