ociec82

Potrzebuję wymiary na budowę agregatu uprawowo siewnego!!!

Polecane posty

ociec82    1

mam zamiar sam zrobić agregat uprawowo siewny ale niemam wymiarów czy moze ktoś mi je podać???? :) i jaki wał wybrać??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja ci mogę go zrobić :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co nieco pamiętam. AL czy ty chcesz zrobić tego typu co ja ma czy z dwoma wałkami??

 

A i ja mam szerokość 2,7m


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Myślę że około 4 tyś. Kwestia po ile udało by mi się kupić stal. Na samo spawanie poszło 1,5 paczki elektrod :huh:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ociec82    1

tak mam na mysli z 2 wałkami czyli: wałek 2 rzędy dziabek i wałek! ale niewiem jaki ten drugi wybrać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No to do dwóch wałów będą inne wymiary. Moge i taki zrobić ale wtedy cena będzie większa.

 

A i jeszcze zapewne chciał byś hydropak a to dodatkowe koszty materiałów i więcej roboty.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czyli najtrudniejsza wersja. Ale oczywiście możliwa do zrobienia.

 

Marcin a ty jako wersje byś chciał?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

sorki że się wtrącam ale na miłość boską w kultywatorach i agregatach nie ma żadnych "dziabek" "graczek" czy innych "haczek" - są za to ZĘBY

 

dzięki za uwagę i zapraszam do dalszej dyskusji


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ociec82    1

umnie tak się przyjoło ze mówi śię dziabki! :) wiem że to smiesznie brzmi

 

andrzej2010 a ty robiłeś z 2 wałkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Z jednym. Na 2 wałki mam za mały ciągnik. Poza tym dwa wałki powodują mniejsze zagęszczenie gleby gdyż jest mniejszy nacisk.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

mam zamiar sam zrobić agregat uprawowo siewny ale niemam wymiarów czy moze ktoś mi je podać???? :) i jaki wał wybrać??? :)

 

Wystarczy pare filmikow i zdjec z yt, potem rusz wlasna glowe i rysunek techniczny i masz plan budowy agregatu


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj