longerbycz

Zetor 16245

Polecane posty

Juz jest temat i tym ciagniku. Wystarczy poszukac.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

czyli temat do zamknięcia

  • Like 1

URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

oj nie ladnie panowie mowic ze jest a nie wskazać go. nie ladnie.

otoz jest owszem kilka tematów.

z zamykaniem to nie widzę sensu - zawsze tematy mozna polączyć wiec po co zamykac??


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koris    0

Czesc mam pare słuw na ten temat.Jezdze takom maszyna pare lat jest z 1996r nawet niezawodny mocny i twardy ma zrobione 9800motogodzin i silnik daje czadu skrzynia niema synchronizacji i miał pare innych napraw.w kabince jest nawet cicho kieruje sie fajnie.maszyny pług wahadło 4 korpusy agregat podorywkowy 3 metry mega dan ,agregat uprawowo siewny 3metry brona wirnikowa +siewnik famarol, z tym to spaceruje po polu.obrabia 350ha jako główna siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciagnik jest w porzadku i narazie zlego slowa o nim nie powiem.Nie psuje sie. Fakt troche lubi wypic z baku ale za to swoje zrobi.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Witam. Jestem posiadaczem ciagnika zetor 16245. Nie chce powoływac sie na własne doswiadczenia ale ilekroć mówi sie o tych zetorach słychać bardzo pozytywne głosy. Zachwala się te ciagniki i poleca innym. Jakie jest wasze zdanie??


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

Podnośnik także nie jest rewelacyjny, w modelach super został znacznie poprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARTUR05    1

mój sąsiad ma i w czwórkach obrotówkach chodzi cały dzien to spali 130l paliwa.

Edytowano przez tommy66692
błędy ortograficzne i literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile trwa cały dzien u Twojego "sonsiada'? Od 7 do 20 czy od 8 do 16?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

mysle ,ze na ten ciagnik to jest zamale !!!!!! a co do rospylania to sie nie wypowiadam bo nie wiem ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

ja ciagam agregat aktywny z Rabe i siewnik amazinie D7 (3m) klasa ziem 1,2,3 U1224 i idzie jak przecinak !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Miałem takie same problemy chciałem kupić zetora 16245 a kupiłem Massey-ferguson'a 3125

 

No i co w związku z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten Zetor jest mocny i zarazem tani oraz młody rocznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ciągnik lepszy ale koszt remontów nie porównywalne... A jak wiadomo w tej serii skrzynie nie są najmocniejszą stroną tych ciągników i koszt remontu = połowa wartości ciągnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

"Mówiąc bez komfort to ty sam nie wiesz co gadasz" :P sosek pamiętasz te slowa? :)

 

Mf jest dobry wiadomo ze lepszy jak zetor ale remont skrzyni nie jest tani :) I nie daj Boże cos sypnie i pol ciagnika to koszt remontu skrzyni-tak jak napisal @Arek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter333
      Witam, mam Zetora 16245 niedawno kupionego i ostatnio zauważyłem że z przodu ma opony 14.9-28 a z tyłu 20.8-38. wszystko jest w porządku czy trzeba zmienić rozmiary, jak to wygląda?
    • Przez Arabs
      Witam mam problem z zetorem forterra 11441 a mianowicie ostatnio wymienialiśmy komplet sprzęgła czyli koło zamachowe docisk tarcze + łożysko oporowe było wymieniane 4 miesiące wstecz, i jest problem tego typu że sprzęgło się ślizg ale to tak że traktor na 4 biegu nie może się uciągnąć. Próbowaliśmy już zmieniać docisk na inny bo myśleliśmy że jest trefne kombinowaliśmy z rodzajem tarczy nawet przetoczylismy 0.6mm koło zamachowe z myślą że po przetoczeniu słoneczko bardziej wyjdzie i docisk będzie mocniejszy ale nic z tego po tym zabiegu jest w sumie jeszcze gorzej. Sprzęgło nie jest podparte bo mamy około 1cm luzu na wysprzegliku a właśnie tak się zachowuje jakby było podparte. Ma ktoś pomysł gdzie szukać problemu bo traktor już był rozjeżdżany 3 razy i dalej nie ma efektów 
      Edit. Zapomniałem dodać że na sloneczku powstaje taki jakby nierówny ślad po pracy łożyska oporowego ten odcisk nie jest równomierny tylko w dwóch punktach ewidetnie jest mocniej zaciskane 
    • Przez wrysiek
      Witam tak jak w tytule chciałbym dowiedzieć się jakie są zasadnicze różnice pomiędzy zetorem 8011 a 8111?
      Tylko nazwą czy coś bardziej mechanicznie?
    • Przez Latashi
      Witam, mam problem z moim zetorem. Otóż, po ponad godzinnej pracy gdy olej jest już gorący traktor jeździ tak jak na żółwiu mimo że jest włączony zająć. Dopiero po dodaniu więcej gazu podczas prac polowych lub dłuzszyk rozpędzeniu jedzie normalnie na zającu. Zalany olej hydrauliczny przekładniowy. Gdzie szukać przyczyny? Dolać więcej oleju , czy problem jest z tarczkami?
    • Przez Piter333
      Witam, panowie od czego jest ta czerwona kontrolka? Zetor 16245. Pozdrawiam 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj