Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy agrofarm 410gs dziwny dzwięk przy zmanie półbiegów

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share karol410

karol410

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 20:09

Nowy agrofarm 410gs dziwny dzwięk przy zmanie półbiegów witam właścicieli tych ciągników i chcałem zapytać,czy u was przy rozgrzanym ciągniku przy zmianie z żółwia na zająca słychać jakiś dźwięk,czy raczej cicho wszystko sie przełancza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy agrofarm 410gs dziwny dzwięk przy zmanie półbiegów Dzisiaj, 19:56
  •  

#2 Share damianus000999

damianus000999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 21:02

Nowy agrofarm 410gs dziwny dzwięk przy zmanie półbiegów też mam agrofarma i czasami jakiś zgrzyt jest czy coś ja sie tym nie przejmuję :D

#3 Share karol410

karol410

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 20:02

Nowy agrofarm 410gs dziwny dzwięk przy zmanie półbiegów a mi się takie zgrzyty nie podobają,mają u nas zetory new hollandy i nic takiego nie występuje a ten mój deutz ma 90 godzin i zanosi sie na trzecią awarie i to chyba poważną,dobrze że na gwarancji a ciekawe co będzie jak sie skończy....

#4 Share SameExplorer

SameExplorer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 21:12

Nowy agrofarm 410gs dziwny dzwięk przy zmanie półbiegów U mnie jest wszystko w porządku lecz czasami słychać zgrzyt, ale tylko na zakresach terenowych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share przemo92

przemo92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 21 kwiecień 2012 - 18:36

Nowy agrofarm 410gs dziwny dzwięk przy zmanie półbiegów A jakie awarie już wystąpiły? Zgrzyt przy zmianie na reduktorze czasami u mnie występuje ale tylko gdy przełączam na ślimaka lub ślimaka S, przy żółwiu to nie występuje może z racji że jest często używany. No i wynika jeszcze to z tego ze reduktor jest nie synchronizowany.

#6 Share karol410

karol410

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 14:46

Nowy agrofarm 410gs dziwny dzwięk przy zmanie półbiegów ale nie chodzi o reduktor tylko o zwalniacz momętu pod obciążeniem tzn półbiegi i to nie jest taki tradycyjny zgrzyt tylko coś takiego innego, bo np. na 1,2 biegu przy zmianie z .zółwia na zająca słychać tylko pyknięcie elektrozaworu,a już na 3,4,5 jakieś brzrzyyttt.Ogólnie to chyba niepoleciłbym tego ciągnika bo zaczyna mnie ostro denerwować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 03 maj 2012 - 09:53

Nowy agrofarm 410gs dziwny dzwięk przy zmanie półbiegów Ja mam około 2500 mth i puki co to jest OK. A jak coś się dzieje to dzwoń do serwisu to podepną go pod kompa i ci powie czy coś mu dolega czy nie. :D

Dodaj odpowiedź