Zaloguj się, aby obserwować  
karol410

Nowy agrofarm 410gs dziwny dzwięk przy zmanie półbiegów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol410    0

witam właścicieli tych ciągników i chcałem zapytać,czy u was przy rozgrzanym ciągniku przy zmianie z żółwia na zająca słychać jakiś dźwięk,czy raczej cicho wszystko sie przełancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol410    0

a mi się takie zgrzyty nie podobają,mają u nas zetory new hollandy i nic takiego nie występuje a ten mój deutz ma 90 godzin i zanosi sie na trzecią awarie i to chyba poważną,dobrze że na gwarancji a ciekawe co będzie jak sie skończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo92    5

A jakie awarie już wystąpiły? Zgrzyt przy zmianie na reduktorze czasami u mnie występuje ale tylko gdy przełączam na ślimaka lub ślimaka S, przy żółwiu to nie występuje może z racji że jest często używany. No i wynika jeszcze to z tego ze reduktor jest nie synchronizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol410    0

ale nie chodzi o reduktor tylko o zwalniacz momętu pod obciążeniem tzn półbiegi i to nie jest taki tradycyjny zgrzyt tylko coś takiego innego, bo np. na 1,2 biegu przy zmianie z .zółwia na zająca słychać tylko pyknięcie elektrozaworu,a już na 3,4,5 jakieś brzrzyyttt.Ogólnie to chyba niepoleciłbym tego ciągnika bo zaczyna mnie ostro denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Ja mam około 2500 mth i puki co to jest OK. A jak coś się dzieje to dzwoń do serwisu to podepną go pod kompa i ci powie czy coś mu dolega czy nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj