Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy po samochodówce można byc rolnikiem

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dentka17

dentka17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Weterynaria

Napisany 16 kwiecień 2012 - 18:39

Czy po samochodówce można byc rolnikiem Teraz to już nic nie wiadomo bo jedni mówią tak, a drudzy inaczej. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy po samochodówce można byc rolnikiem Dzisiaj, 07:15
  •  

#22 Share dentka17

dentka17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Weterynaria

Napisany 17 kwiecień 2012 - 14:18

Czy po samochodówce można byc rolnikiem Po technikum weteynaryjnym to można korzystać z MR i innych programów, dopłat itd. tak czy nie?

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 kwiecień 2012 - 22:31

Czy po samochodówce można byc rolnikiem W przypadku ukończenia studiów na kierunku innym niż rolnictwo, ogrodnictwo, weterynaria, technika rolnicza i leśna, zootechnika, architektura krajobrazu, za kierunek, którego ukończenie uznaje się za posiadanie wykształcenia wyższego rolniczego, uznaje się kierunki studiów, na których w zakres kształcenia wchodziły przedmioty dotyczàce technologii produkcji roślinnej, zwierzęcej lub melioracji wodnych w wymiarze co najmniej 120 godzin.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 21:06

Czy po samochodówce można byc rolnikiem po technikum samochodowym można być rolnikiem wystarczy iść na specjalny 2-3 dniowy kurs

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share macb

macb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 22:15

Czy po samochodówce można byc rolnikiem Od pewnego czasu mysle o tym samym, chciałbym zostac rolnikiem, ale nie ma wyksztalcenia rolniczego, mam 24lata.Moi rodzice maja 3h aktualnie łaki, kupili w dawnych czasach zeby byc na krusie, zaliczaja sie do rolnikow.Moj tata pochodzi z wiekszej ok 20h gospodarki gdzie wlascicielem jest jego siostra wraz z wujkiem.Od wczesno mlodych lat wiekszosc wolnego czasu spedzalem u nich bo lubie pracowac na gospodarce tak jest do teraz, w weekendy i jak mam tylko wolne jade im pomagac.Prawdopodobnie kiedys przejme ta gospodarke bo nie maja oni dzieci i pewnie zapisza ja na mnie.Chcialbym juz zaczac od czegos bo wiadomo 20h to w tych czasach malo.Jakie mam szanse na kupno ziemi, na dotacje z roznych programow?Czy mam wogole jakis staz w rolnictwie?