HondaMtx

Klub Właścicieli Massey Ferguson :)

Polecane posty

HondaMtx    121

Witam!

 

Szukałem i nie znalazłem na forum o klubie właścicieli MF wiec zakładam temat i prosze aby właściciele wpisywali sie ze swoimi Sprzętami :)

 

Ja wpisuje sie jako pierwszy ze swoim Ferdkiem 3090 :)

 

Pozdrawiam i Prosze wpisujcie sie :)


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Witam wszystkich miłośników i posiadaczy MF ^^

Dobry pomysł z tym Klubem :)

Massey Ferguson 3060


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro16    21

Witam:) Jestem posiadaczem 6120 i 3095 Dynashift. uwazam ze MF-y to dobra Marka:) jesli chodzi o usterki to przewaznie zalezy od tego jakbym to powiedzial. JAK SIE DBA TAK SIE MA. i to bym powiedzial o kazda maszyne chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Dokładnie :) Jak dbasz tak masz :) . Ciekawe jak nowa seria 54xx się sprawuje ? ^^


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co to za dziwna moda na "kluby"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

:lol: Nie no, jeszcze tego brakowało :lol: Tak sobie myślałem dzisiaj, że niech jeszcze powstanie klub ursusa albo MF-a to każdy mój ciągnik będzie mógł się zaliczyć do tych klubów :lol: Też będziecie ogłaszać "prezesów", "sekretarzy" itp.? Przecież to dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadaczy tylko oryginalnych MF i MF produkowanych w Ursusie przyjmujecie, czy też klony MF takie jak IMT lub Ursusy licencyjne?


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

tylko ciagniki czy inne maszyny tez bo tak sie sklada ze posiadam kombajn MF186 i prase MF128 no i licencyjnego URSUSA2812


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Był:

Massey 3080

 

Jest:

Massey 3645

Massey 6180

 

W poszukiwaniu

Massey: 3060, 3065, 3070, 3075

 

nie wie ktoś, gdzieś takiego ciągnika na sprzedaż? najlepiej z TURem

Edytowano przez piterq1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Lepiej zeby sie zapisywali tylko Ci ktorzy maja orginalne MF.

Jakby nie było to Forum jest przeznacozne dla Ciagników ale jak ktos chce zapisac sei z kombajnem to czemu nie :)

 

@danielhaker o co Ci chodzi?? Wszystkim sie podoba tylko Ty masz cos przeciwko :) nie chcesz to nie musisz sie zapisywac i po problemie :P

 

I proponuje zapisywac oryginalne MF-y ale oczywiscie jesli ktos ma inne zdanie na ten temat to zapisujcie tez ursusy produkowane na Mf-ie :)

 

Pozdrawiam


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

KPK Kumurun Team Czerwonaja Siła wita nowy klub na af ,i informuje że będziemy dążyć do utrzymywania dobrych stosunków względem waszego klubu ,mamy nadzieje ze wasz klub też będzie dążyć w tym kierunku .Życzymy rozwoju i Pozdrawiamy .

 

Zarząd KPK Kumurum Team




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj