HondaMtx

Klub Właścicieli Massey Ferguson :)

Polecane posty

MalyJohn    246

Witam. Posiadałem MFa 698, który latem 2012 roku został sprzedany, Obecnie niestety, ale posiadam JD. Ja bardzo chciałem MFa, ale że tacie trafił się bardzo tanio JD, to go kupił. W ciągu najbliższych 2 lat będzie u mnie nowy ciągnik i na pewno będzie to MF. Prawdopodobnie seria 5400 :) Osobiście po prostu kocham markę MF i nie chcę o innej słyszeć. Czy jest możliwość, abym należał do tego klubu? Bardzo bym chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaczekL    1

Witam wszystkich. Od prawie dwóch lat posiadam MF 6140 i jestem zadowolony,

 

Witam wszystkich. Od prawie dwóch lat posiadam MF 6140 i jestem zadowolony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaveko    0

Witam Panstwa :D:) niedawno zakupilismy MF 698T mam pytanie odnosnie agregatu aktywnego do takiego ciagnika mamy 3-4 klase ziemi lecz czasem gliniasta zalezy ktore pole. mam pytanie z jakim agregatem AKTYWNYM nie biernym poradzi sobie ten ciagnik chce odrazu smigac po orce niech sobie odstoi swoje poznije takim zestawem wjechac agregat+siewnik. za jakim agregatem sie rozgladac 2,5 M 3 m ??? nie mam rwninek czasem jest podjazd a nie chce specialnie wysilac ciagnika. nie mialem doczynienia z takim agregatem wiec nie wiem jak ciezko on idzie w polu. i zdrowy rozsadek podpowiada mi o 2,5 M ale jesli bylby w stanie cos wiecej prosze o jakies opinie i spostrzerzenia ?

 

Witam Panstwa :D:) niedawno zakupilismy MF 698T mam pytanie odnosnie agregatu aktywnego do takiego ciagnika mamy 3-4 klase ziemi lecz czasem gliniasta zalezy ktore pole. mam pytanie z jakim agregatem AKTYWNYM nie biernym poradzi sobie ten ciagnik chce odrazu smigac po orce niech sobie odstoi swoje poznije takim zestawem wjechac agregat+siewnik. za jakim agregatem sie rozgladac 2,5 M 3 m ??? nie mam rwninek czasem jest podjazd a nie chce specialnie wysilac ciagnika. nie mialem doczynienia z takim agregatem wiec nie wiem jak ciezko on idzie w polu. i zdrowy rozsadek podpowiada mi o 2,5 M ale jesli bylby w stanie cos wiecej prosze o jakies opinie i spostrzerzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro16    21

Witaj:) nie wiem ile on ma koni, ale powiem Ci tak obecnie sieje 2,5m zestawem aktywnym MF 3095 (105km) i radzi sobie super bo go nie przemecze a w razie czego jest zapas mocy. 3 metrowy to tylko juz bierny bo brona jednak troche zapotrzebowania ma. Sialem tez tym zestawem MF 6120 (80km) ale to jest jednak za malo troche. Tym wiekszym sieje z predkoscia 8-8,5 i spalam okolo 8-9litrow na hektar, a tamtym musialem 2 kilometry wolniej jezdzic i spalilem wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Na 88KM to zapomnij o agregacie aktywnym 3 m z 2,5m będzie miał co robić tym bardziej że jak to piszesz nie ma równinek będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Panowie chciał bym Wam życzyć przedewszystkim zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia a poza tym bezawaryjnej pracy naszych kochanych MF'ów :)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wel    0

MF 3060 :) . Massey Fergusony- jedne z najbardziej komfortowych ciągników lat 80 i 90 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arti1980    0

MF3080 ladnie chodzi cicho i ladnie na obroty sie wkreca pod obciazeniem ale zetor 12245 tez nie jest zly nie wspomne o malych traktorach jak C 360 czy zetorek 5011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj