Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case CS 120

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukas1729

lukas1729

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 17:04

Case CS 120 witam poszukuję użytkownika który posiada ciągnik Case z serii CS , nie dawno go kupiłem a z racji iż nie mam instrukcji obsługi miał bym kilka pytań do osoby psiadający taki model .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case CS 120 Dzisiaj, 08:17
  •  

#2 Share zetor7045xD

zetor7045xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 17:12

Case CS 120 Pisz co chcesz konkretnie wiedzieć

#3 Share lukas1729

lukas1729

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 17:17

Case CS 120 konkretnie to chodzi mi o funkcję niektórych przycisków na panelu sterującym z prawej strony ,

#4 Share SLK

SLK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 16:47

Case CS 120 o ktore dzwignie konkretnie pytasz? ja mam od niedawna cs86, jakie oleje powinienem wlac do poszczegolnych ukladow? ma ktos instrukcje do tego modelu?

#5 Share krzych91991

krzych91991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 06:06

Case CS 120 Chciałbym odnowic temat. Własnie kupiłem Case Cs 120 i chciałbym o wyjaśnienie do czego służą wszystkie przyciski po prawej stronie.

#6 Share jw590911

jw590911

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 20:39

Case CS 120 Również mam podobne dylematy tylko że w CS86
Nie wiem do czego służą pierwsze przyciski od drzwi po prawej stronie (panel EHR) jeden z błyskawicą i ten obok niego.
Nie wiem jak włączyć Wom tzn jak trzymam przycisk od załączania to działa ale jak puszczę to się rozłącza?
Nie mogę regulować prędkością opuszczania i podnoszenia podnośnika i ostatnie to najgorsze że nie mogę opuścić pustego podnośnika natomiast gdy coś jest podczepione to podnośnik działa bez zarzutów.
czekam na podpowiedzi
Pozdrawiam.

czas zweryfikował większość pytań poznałem natomiast dalej denerwuje mnie ten podnośnik ba za każdym razem muszę wychodzić z kabiny i stawać na ramionach podnośnika żeby opuścić pusty podnośnik.
z tego co widzę raczej się tego na tym forum nie dowiem zresztą na elektrodzie też nie za wiele rozwiązań w tym temacie. pozostaje dalej skakać albo słono zapłacić jakiemuś dobremu macherowi
pozdrawiam

Edytowany przez jw590911, 12 sierpień 2014 - 21:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share mangusta

mangusta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 16 listopad 2014 - 18:21

Case CS 120

koledzy powyzej prosze o opinie tych cs120 gdyz zastanawiam sie nad kupnem takiego z roku 2003 lecz ma wykrecone ok 9000motogodzin co o tym myslicie? na co zwrocic uwage? warto pochylic sie nad tym tematem czy ominac szerokim lukiem?

#8 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 07:26

Case CS 120

a jesteś chociaż pewny, że to oryginalne 9tys? Ciągniki na zachodzie robią min 1000mth rocznie, a polski handlarz sprowadza tylko te z największym przebiegiem "odmładza" i opycha bo wtedy ma największą kase. Więc nie zdziw się jak będzie miał nastukane ponad 10tys, patrz czy zadbany, wypróbuj. Jednak ja na CS bym się raczej nie skusił,  owszem są dość tanie ale mają opinie dość problematycznych ciągników mnóstwo elektroniki, ciężko o fachowca do nich

#9 Share szopen158

szopen158

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 10:39

Case CS 120

CS sobie daruj ale tylko 6 cylindrowe jak kolega wyżej pisał są dość problematyczne szczególnie skrzynia biegów w razie awari będziesz miał ciężki orzech do zgryzienia bo mało kto będzie Ci się chciał tego podjąć, a co do brzebiegu przykład w polsce deutz coś ponad 150 km z 2005 roku i nakulane 16tys mth, wiec jak masz szczęście może trafisz z dobrym przebiegiem ale standardowo jak kolega wyżej też to ujął 10000 tys ma na luzie, jak masz dobrego znajomego mechanika możesz go zabrać posprawdzajcie ciśnienia na skrzyni takie podstawowe rzeczy żeby chociaż ogólnie wiedzieć czy warto się nim interesować jak tak macie na niego oko

#10 Share mangusta

mangusta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 13:00

Case CS 120

dziekuje za cenne podpowiedzi ale po ogledzinach oraz Waszych wypowiedziach odpuszczam ten temat widac bylo ze swoje juz przeszedl wiec lepiej nie wdepnac na mine.

#11 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 16:43

Case CS 120

raczej trudno będzie trafić na cięgnik nie wyjechany za dobre pieniądze, miny tak czy owak możesz nie uniknąć trzeba się z tym poprostu liczyć i pomyśleć co będzie jak coś nawali. Z Case z tamtych lat to jeszcze MX jest chyba wart uwagi ma dobre opinie, dość prosty w budowie łatwiej o mechanika bo bez kompa idzie coś zrobić no i dużo popularniejszy ale i też może być nieco droższy mimo prostszej budowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share szopen158

szopen158

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 22:10

Case CS 120

Mx zdecydowanie tak tylko nie wystrasz się kultury pracy skrzyni bo w nich to standard szarpnięcia i podobne zjawiska tak jest i tyle za to są proste i wytrzymałe sam miałem takiego kupić mx 150 z niemiec ale handlarz z polski zdążył mi go urwać sprzed nosa i przywiozłem deutza, ale MX jak najbardziej godny polecenia 

Dodaj odpowiedź