klima883

Jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011

Polecane posty

klima883    0

Witam , Na wejściu chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum Agrofoto.pl gdyż jestem tutaj nowym Użytkownikiem ;)

A wracając do tematu, chciałbym się dowiedzieć jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011 , oraz czy są podprowadzone przewody do radia w kabinie , czy nie będzie problemu z montażem .

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Co do kabli to jeśli masz fabryczną wnęke na radio to przewody też powinny być już doprowadzone. Przynajmniej w nowszych modelach tak było ale myślę że i u ciebie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klima883    0

Co do kabli to jeśli masz fabryczną wnęke na radio to przewody też powinny być już doprowadzone. Przynajmniej w nowszych modelach tak było ale myślę że i u ciebie tak jest.

Wnęka jest malutka na radio , ale trzeba powiększać. A co do otworów na głośniki , to jeszcze nie wycinałem i nie mierzyłem , dlatego chcę się zapytać.

 

A wie ktoś Co do tych otworów , jakie głośniki trzeba kupić aby dobrze zamontować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Otwór pod głośnik jest jeden po prawej stronie, w kształcie jajka :), pomacaj palcem tapicerkę to wyczujesz, wymiarów niestety nie znam. Ja u siebie ten otwór przerobiłem trochę i wsadziłem głośnik z poloneza (ten przedni). Co do instalacji do radia to nie przypominam sobie żeby tam były wolne wtyczki.


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klima883    0

Otwór pod głośnik jest jeden po prawej stronie, w kształcie jajka :), pomacaj palcem tapicerkę to wyczujesz, wymiarów niestety nie znam. Ja u siebie ten otwór przerobiłem trochę i wsadziłem głośnik z poloneza (ten przedni). Co do instalacji do radia to nie przypominam sobie żeby tam były wolne wtyczki.

Dzięki za odpowiedź. Wtyczki też się raczej tam nie spodziewam. A pod Jakie przewody podpiąłeś radio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Podpiąłem się pod przewód zasilający włącznik wentylatora. Minus wziąłem z przewodu od lampki oświetlającej wnętrze.


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk    157

Ja w 6245 mam zrobione dwa otwory na głośniki okrągłe średnicy 13cm ,poprzedni właściciel już to przerobił ja tylko zmieniłem głośniki na nowe i założyłem radio. Widząc po estetyce wykonania tych otworów ciężko mu to szło, na szczęście maskownica głośnika zakrywa tą całą biedę.

Co do podłączenia to u mnie był taki kabel(czerwony +) specjalnie przewidziany do radia i pod niego mam podłączone a reszte kabli tj. masa i podłączenie do głośników sobie bez problemu dorobisz.

 

A wygląda to tak:t984657_p3080816.jpg


Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klima883    0

Ja w 6245 mam zrobione dwa otwory na głośniki okrągłe średnicy 13cm ,poprzedni właściciel już to przerobił ja tylko zmieniłem głośniki na nowe i założyłem radio. Widząc po estetyce wykonania tych otworów ciężko mu to szło, na szczęście maskownica głośnika zakrywa tą całą biedę.

Co do podłączenia to u mnie był taki kabel(czerwony +) specjalnie przewidziany do radia i pod niego mam podłączone a reszte kabli tj. masa i podłączenie do głośników sobie bez problemu dorobisz.

 

A wygląda to tak:t984657_p3080816.jpg

Czyli problemów z podłączeniem nie powinno być. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klima883    0

Radyjko już zamontowane. + Miałem podprowadzony , + podtrzymujący podpiąłem się pod wycieraczke a minus wiadomo. Niedługo wrzucę jakieś fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Vladimir
      Witam wszystkich :rolleyes: nie chodzi o awarię, lecz udoskonalenie... umarzyło mi się Panowie radyjko do Władzia, bo jeszcze tego mi tylko brakuje. Kabinka jest cichutka, bo i młoda no i Ruska ostatnio z telefonu puszczałem sobie muzykę i słychać bez problemu-ale jednak chciałbym system Trakto-audio i tu mam taką prośbę/pytanie do wszystkich, a zwłaszcza elektryków może tu obecnych :rolleyes:
       
      Wiem, że radyjko trzeba po prostu podłączyć pod + no i -, czyli masę :rolleyes: ale ja nie chcę instalacji przeciążać, bo już parę rzeczy podłączyłem... :unsure: chcę zrobić osobną instalację do radia :rolleyes:
      Jak to zrobić najlepiej i oczywiście na jakich bezpiecznikach...?
       
      Chciałbym też zrobić jakiś wyłącznik na przewodzie + od radia, żeby przy odpalaniu było odłączone na bank, tylko nie wiem, czy wtedy pamięci nie będzie tracić-bo wystarczy bezpiecznik...? :rolleyes:
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?
       
      Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez matijas67
      Witam !
      Mam problem z radiem 
      http://allegro.pl/r17-radio-samochodowe-fm-mp3-usb-sd-aux-pilot-i5853098105.html Dziś dostałem nowe radio, najpierw podłączam do akumulatora, aby sprawdzić
       
      Po podłączeniu zadziałało i zaraz zgasło ( jakby jakis kabelek nie lączył - ale kostki nowe)
      Później patrzyłem wszystko : łączyłem na krótko - bezpośrednio bez kostek i NIC
       
      Proszę o Waszą pomoc.
       
       
    • Przez Mateuszlampo
      Witam, zamierzam zamontować radio w swoim lampo, i potrzebuję pomocy bo nie mam pojęcia jak to zrobić. <_<  Wiem, że oryginalne głośniki powinny być zamontowane w zagłębieniach z tyłu podsufitki, jednak co zrobić jeśli ich nie mam? Chciałbym się również dowiedzieć, jaką antenę wybrać oraz w jaki sposób poprowadzić przewody. Z góry dziękuje za pomoc       
    • Przez matiz955
      Mam problem z elektryką, w JD 5720 wersji ekonomicznej, otuż nie mam żadnych świateł, nawiewu i radia, nie wiem co jest przyczyną.
      Nowy włącznik świateł nic nie dał.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj