Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share klima883

klima883

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 19:30

Jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011 Witam , Na wejściu chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum Agrofoto.pl gdyż jestem tutaj nowym Użytkownikiem ;)
A wracając do tematu, chciałbym się dowiedzieć jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011 , oraz czy są podprowadzone przewody do radia w kabinie , czy nie będzie problemu z montażem .
Pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011 Dzisiaj, 06:12
  •  

#2 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2634 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 14 kwiecień 2012 - 19:46

Jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011 Co do kabli to jeśli masz fabryczną wnęke na radio to przewody też powinny być już doprowadzone. Przynajmniej w nowszych modelach tak było ale myślę że i u ciebie tak jest.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#3 Share klima883

klima883

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 20:04

Co do kabli to jeśli masz fabryczną wnęke na radio to przewody też powinny być już doprowadzone. Przynajmniej w nowszych modelach tak było ale myślę że i u ciebie tak jest.

Wnęka jest malutka na radio , ale trzeba powiększać. A co do otworów na głośniki , to jeszcze nie wycinałem i nie mierzyłem , dlatego chcę się zapytać.

A wie ktoś Co do tych otworów , jakie głośniki trzeba kupić aby dobrze zamontować ?

#4 Share Dewro

Dewro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 21:00

Jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011 Otwór pod głośnik jest jeden po prawej stronie, w kształcie jajka :), pomacaj palcem tapicerkę to wyczujesz, wymiarów niestety nie znam. Ja u siebie ten otwór przerobiłem trochę i wsadziłem głośnik z poloneza (ten przedni). Co do instalacji do radia to nie przypominam sobie żeby tam były wolne wtyczki.
Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

#5 Share klima883

klima883

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 21:30

Otwór pod głośnik jest jeden po prawej stronie, w kształcie jajka :), pomacaj palcem tapicerkę to wyczujesz, wymiarów niestety nie znam. Ja u siebie ten otwór przerobiłem trochę i wsadziłem głośnik z poloneza (ten przedni). Co do instalacji do radia to nie przypominam sobie żeby tam były wolne wtyczki.

Dzięki za odpowiedź. Wtyczki też się raczej tam nie spodziewam. A pod Jakie przewody podpiąłeś radio ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Dewro

Dewro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 21:49

Jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011 Podpiąłem się pod przewód zasilający włącznik wentylatora. Minus wziąłem z przewodu od lampki oświetlającej wnętrze.
Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

#7 Share Radekk

Radekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 22:56

Jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011 Ja w 6245 mam zrobione dwa otwory na głośniki okrągłe średnicy 13cm ,poprzedni właściciel już to przerobił ja tylko zmieniłem głośniki na nowe i założyłem radio. Widząc po estetyce wykonania tych otworów ciężko mu to szło, na szczęście maskownica głośnika zakrywa tą całą biedę.
Co do podłączenia to u mnie był taki kabel(czerwony +) specjalnie przewidziany do radia i pod niego mam podłączone a reszte kabli tj. masa i podłączenie do głośników sobie bez problemu dorobisz.

A wygląda to tak:Dodany obrazek
Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#8 Share klima883

klima883

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 08:12

Ja w 6245 mam zrobione dwa otwory na głośniki okrągłe średnicy 13cm ,poprzedni właściciel już to przerobił ja tylko zmieniłem głośniki na nowe i założyłem radio. Widząc po estetyce wykonania tych otworów ciężko mu to szło, na szczęście maskownica głośnika zakrywa tą całą biedę.
Co do podłączenia to u mnie był taki kabel(czerwony +) specjalnie przewidziany do radia i pod niego mam podłączone a reszte kabli tj. masa i podłączenie do głośników sobie bez problemu dorobisz.

A wygląda to tak:Dodany obrazek

Czyli problemów z podłączeniem nie powinno być. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share klima883

klima883

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 20:40

Jakiej średnicy są otwory na głośniki w zetorze 7011 Radyjko już zamontowane. + Miałem podprowadzony , + podtrzymujący podpiąłem się pod wycieraczke a minus wiadomo. Niedługo wrzucę jakieś fotki ;)