Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ziemi

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2357 odpowiedzi na ten temat

#801 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 18:11

Ceny ziemi Ojdana chodzi mi o Jurka J.A hospodar to ze swoim niech zrobi pożądek a pod Hajnówke to raczej nie wejdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ziemi Dzisiaj, 19:21
  •  

#802 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 19:07

Ceny ziemi To może pan Andrzej z Łap wejdzie jak nie hospodar.
Ostatnio 8km ode mnie poszło 11ha w jednym kawałku po 30tys, chętnych zbyt wielu nie było.

#803 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 19:12

Ceny ziemi Tak ten pan Andrzej już wchodzi na ten teren :) A jak ja k.... taki mały mam znimi konkórować :)

#804 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 19:16

Ceny ziemi On kiedyś też był mały, jak zaczynał 20lat temu to 10ha nie miał a obecnie ponad 1k. Wiem że tera kupił Fendta coś pod 300KM i nowe BMW.

#805 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 24 marzec 2010 - 19:24

Ceny ziemi to jak ma ponad 1000 ha do na siebie nie kupi :) tylko na kogoś z rodziny
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#806 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 19:24

Ceny ziemi Czyżby mowa o panu Andrzeju G.? u nie cenią ostatnio sobie po 25tys/ha chętnych nie ma, bo przeważnie za mniejsza cenę ziemia idzie.
AF - to Jest To:)

#807 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 20:12

Ceny ziemi Chodzi mi o Andzeja B. co gospodarzy w okolicach Juchnowca, Parcewa itp

#808 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 marzec 2010 - 21:01

Ceny ziemi @farmermf

Ten kolega co 20km od ciebie to sie niezle trzyma to może namieszać i to na szerokim terenie

Jurek mieszka 8km ode mnie :) więc prawie sąsiad ,,polowy''

A Pan Andrzej B. o którym mowa wcale nie ma 1000Ha :) 660Ha ma. Planował kupić Makówkę w całości ale się nie dogadał. I on nie wchodzi na nasze tereny tylko już wszedł i się nieźle urządził :) i proszę nie wciskać kitu bo ''co tydz z ojcem na flasze'' do jego jeździmy :) że tak powiem przyjaciel ojca

#809 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 21:10

Ceny ziemi ja ostatnio kupiłem ziemie po 16tyś
i chętnych nie było bo liczyła sie gotówka już klasa IIIa IIIb

#810 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 24 marzec 2010 - 21:14

Ceny ziemi Dużo kupiłeś?
Hubert to coś zostajesz z tyłu w powierzchni :)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#811 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 21:19

Ceny ziemi

@farmermf Jurek mieszka 8km ode mnie :) więc prawie sąsiad ,,polowy''

A Pan Andrzej B. o którym mowa wcale nie ma 1000Ha :) 660Ha ma. Planował kupić Makówkę w całości ale się nie dogadał. I on nie wchodzi na nasze tereny tylko już wszedł i się nieźle urządził :) i proszę nie wciskać kitu bo co tydz z ojcem na flasze do jego jeździmy :) że tak powiem przyjaciel ojca

Jak jesteś tak dobrze zorientowany to powiedz ile ma obecnie samochodów? U mnie na jesieni jeden koleś w wiosce wyskoczył z ceną 100tys/ha i oczywiście w pierwszej kolejności poszedł do największego gospodarza, a ten mu odpowiedział że po tyle to on mu całe swoje gospodarstwo może sprzedać :) , potem spuścił do 50tys ale chętnego do tej pory nie ma.

#812 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 marzec 2010 - 21:29

Ceny ziemi Samochodów? co za głupie pytanie....
Sam jeździ Jeepem koloru bordowego tyle Ci powiem.
Może mam wymienić park maszynowy?

#813 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 21:44

Ceny ziemi Obecnie to sam czym innym jeździ w kolerze czarnym :)

#814 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 marzec 2010 - 21:52

Ceny ziemi

Dużo kupiłeś?
Hubert to coś zostajesz z tyłu w powierzchni :)

Łukasz ja jestem za powiększaniem areału ale ojciec zawsze powtarza.
''Co za dużo to niezdrowo, lepiej synu mieć mniej, ale dopilnować tego aby funkcjonowało jak należy''

Ten czarny szwab to ma tylko na wyjazdy prywatne, w pracy Jeep, ale skonczmy te głupie ciągniecie tematu, bo dojdziemy do podawania naprawde bardzo osobistych danych.

#815 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 21:57

Ceny ziemi

Jak jesteś tak dobrze zorientowany to powiedz ile ma obecnie samochodów? U mnie na jesieni jeden koleś w wiosce wyskoczył z ceną 100tys/ha i oczywiście w pierwszej kolejności poszedł do największego gospodarza, a ten mu odpowiedział że po tyle to on mu całe swoje gospodarstwo może sprzedać :) , potem spuścił do 50tys ale chętnego do tej pory nie ma.

Ale po co ma pisać ile ma samochodów coś ci się pomyliło ? Może jeszcze ma napisać gdzie trzyma kasę. Jaki ma rozmiar członka i sto innych pytań wyluzuj kolego i weź się do pracy a może za parę lat ktoś będzie pytało twoje samochody . A tam kolega wcześniej się podniecił że ponoć ma BMW BMM to u nas na osiedlu każdy szczyl ma. A nowe kupisz już od 100 tys pln. Więc raczej też to nikomu nie imponuje miłego dnia i zmiany podejścia do majątków sąsiadów mogę życzyć.

#816 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 marzec 2010 - 22:40

Ceny ziemi @Hubert ja mam takie podejście, jak Ty, zaś ojczulek jak Twój padre. :)

#817 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 24 marzec 2010 - 22:45

Ceny ziemi

@farmermf Jurek mieszka 8km ode mnie :) więc prawie sąsiad ,,polowy''

A Pan Andrzej B. o którym mowa wcale nie ma 1000Ha :) 660Ha ma. Planował kupić Makówkę w całości ale się nie dogadał. I on nie wchodzi na nasze tereny tylko już wszedł i się nieźle urządził :) i proszę nie wciskać kitu bo ''co tydz z ojcem na flasze'' do jego jeździmy :) że tak powiem przyjaciel ojca

Flaszke można pić ale te hektary po 8-10 tyś to wykupi naookoło nawet niebędziesz wiedział kiedy :) Ale koniec tematu.

#818 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3736 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 24 marzec 2010 - 22:51

Ceny ziemi widze ze wiekszosc rodziców ma podobne zdanie :) Moja matka tez to samo ( myslałem ze tylko matki tak maja :) a jednak ojcowie podobnie )

#819 Share rolnik099

rolnik099

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 maj 2010 - 19:06

Ceny ziemi @HubertOjdana mógłbyś mi powiedzieć czy jest możliwość kupna tam u ciebie ziemi lub całego gospodarstwa tak po 10 tyś. za ha. Interesowało by mnie tak około 80 - 100ha. Jeśli tak to w jakiej miejscowości. A może jakiś inny użytkownik AF mógłby mi doradzić kupno jakiejś ziemi lub całego gospodarstwa tak po 10 tyś/ha. Jeśli to możliwe prosił bym o kontakt np na adres wiesiek.zaq@wp.pl Za wszelką pomoc wielkie dzięki. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#820 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 maj 2010 - 21:34

Ceny ziemi Rolnik099@ przyjdz w ,,moj'' teren i zrob rozeznanie... Myśle, że 100Ha mogłbyś kupić lekką ręką, wszystko w promieniu 10km. Ale czy za 10,000? Piszac wczesniej o tej kwocie moze sie troche przejechalem ze wszystko tyle bedzie kosztowac...ostatnio był koleś u nas i chciał sprzedac 20Ha po 15,000zł