Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ziemi

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2357 odpowiedzi na ten temat

#701 Share Damin180894

Damin180894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, uprawa roślin.

Napisany 16 luty 2010 - 21:07

Ceny ziemi gdzie masz w mazowieckim taką tanią ziemie ???
Pijany balet: tyle wad co zalet....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ziemi Dzisiaj, 01:10
  •  

#702 Share Anusiak

Anusiak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 18 luty 2010 - 22:19

Ceny ziemi zanajoma sprzedaje 15 km o mojej osady 11ha po 18tys. zł/ha z tym że z 3ha to las i nieużytki sad rowy i takie tam krzaczyska zabudowania drewniane klasa V i VI :D WARTO CZY NIE WARTO? bo trochę jestem nie w temacie ostatnie grunty kupowaliśmy przed wejściem do UE od ANR i ceny byly niższe choć teraz się tak wydaje co w na to? :)

#703 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 18 luty 2010 - 22:24

Ceny ziemi Hmm trochę słaba klasa ziemi. A w jakim województwie ta ziemia jest, czy w jednym kawałku oraz czy blisko jakiś zabudowań, dróg ??? Ja ostatnio dałem prawie 30 tys. zł/ha, tyle że w mojej okolicy taniej już nie znajdzie :D
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#704 Share Anusiak

Anusiak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 18 luty 2010 - 22:31

Ceny ziemi to juz wielkopolskie drogi dojazdowe asfaltowe jednak około 8km od krajowej to sa 3 kawałki najwiekszy 8 ha reszta to jednak klin las zabudowania i krzaczyska jak wspominalem

#705 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 23 luty 2010 - 12:09

Ceny ziemi Pare dni tmeu moj kuzyn kupic 2ha za 30tys za ha.. klasa ziemi 3a-3b

#706 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 23 luty 2010 - 16:38

Ceny ziemi Koledzy mam dylemat kupuje w okolicy 2 działki jedna 3ha po 8500 za hektar druga 2,5ha po 8tys i jest jescze jedna tytlko włascicielka chyba celowa chiała poleciec w h.... tzn przez tel i w ogłoszeniu jest podane 2,31ha a jak dostałęm do reki umowe przedwstepna zeby podpisac to zrobiło sie 2.01ha ( zczeła scimniac ze wpisąła przeliczeniowe itd.) sprawdziłęm w geodezji jest 2.01ha fizycznych z czego jeszcze z 0,10ha trzeba by uprztac bo sa pozostałosci po zabudowaniach jakies drzewa, piwnice, fundamnety. Co do ceny to myslac ze tam jest 2,31 przystałem na 20tys za całosc. Jak okazło sie ze jest mniej to powiedziłęm ze za tyle to tego nie wezme niech opusci zaproponowałem 17,5tys ale to im nie odpowiada. Własciciel mieszka w wawie kiedys mieli klienta za 20 i nie sprzedali bo chieli 25, a tamten kupił gdzies indziej i ma ich w du.... I mam dylemat bo załatwiam kredyt na pozostałe działki nie wiem czy brac to za 20 bo u nas jeszcze nie słyszałem o takiej cenie zeby ktos tyle dał za ha. A moze byc tak ze pózniej zejdzie z ceny ale kredytu moge nie dostac na tak mała sume bo mój bank niechetnie daje preferencyjne kredyty jak sa małe sumy.

#707 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 23 luty 2010 - 18:40

Ceny ziemi U mnie za 20 tys. to już niestety nikt nie sprzeda. Te grunty po ok 8500 zł bierz spokojnie, lecz ten za 20 tys. w woj. lubelskim to za drogo!- chyba że leży w bardzo atrakcyjnym miejscu.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#708 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 23 luty 2010 - 19:11

Ceny ziemi chyba zle zrozumiałes ta dziłka 2,01ha jest za 20tys za całosc czyli po 10tys za ha

#709 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 23 luty 2010 - 19:17

Ceny ziemi Jak tak to bym na twoim miejscu brał. Aha a jaka klasa ziemi ????

#710 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 23 luty 2010 - 20:04

Ceny ziemi mieszkam w woj świetokrzyskim gm wasniów klasa ziemi to od 1 do 3 a ceny wachaja sie od 12 do 22 tys za ha w tamtym roku kupiłem 3,2 ha w jednym kawałku bardzo dobrej ziemi za całosc dałem 40 tys

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#711 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 23 luty 2010 - 21:14

Ceny ziemi klasa IVb moze miejscami na nizninach IVa i na górkach V. tylko tu chodzi tez oi co innego jak ja sie wyłamie to za rok beda krzyczec jeszcze wiecej i spirala sie nakreca :P

#712 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 23 luty 2010 - 21:23

Ceny ziemi Niech Ci opuści na 19000....

#713 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 23 luty 2010 - 21:58

Ceny ziemi nie chce jakies uparte ludzie :P ten ktos narobił wczesnij smaka na 20tys i teraz pewnei załuje ze nei sprzedała. Troche mnie podk.... ze sciemniali z ta powierzchnia.

#714 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 23 luty 2010 - 23:28

Ceny ziemi 8500 za ha w kujawsko-pomorskim o tekiej cenie marzyc mozna utaj sie wchaja ceny 25-30 na ha moj kuzyn tez chcial kredyt na te 2 ha co kupil ale bank stwarzal za duze problemy i wyloazyli od reki 60tys kolesiowi

#715 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 24 luty 2010 - 19:36

Ceny ziemi Ja myślę że jakieś dwa tysiące w skali całego przedsięwzięcia- zakupu takiego kawałka ziemi to pikuś... Chyba warto zapłacić te 20 tys. Przy zakupie ziemi różne rzeczy się dzieją..... Ostatnio słyszałem starą prawdę: zastanawiaj się przy wyborze żony nie zastanawiaj się przy zakupie ziemi...

#716 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 24 luty 2010 - 20:19

Ceny ziemi Włąsnie dogadałem kolejna działke za 14 tys za 1,8ha z tym że włąsciciel sobie wykosi zasiane zyto ale płąci podatek a ja skłądam wniosek o dopłaty. A ta za 20 mnie tak troche nurtuje brac nie brac :P

#717 Share thomek

thomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 25 luty 2010 - 22:07

Ceny ziemi ile można dać w łódzkiem za 5ha klasy IV,niech ktoś się wypowie z tego województwa

#718 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 26 luty 2010 - 09:52

Ceny ziemi ostatnio 10ha w jednym kawałku IVa i IVb po 17,5tys zl/ha oczywiście woj. łódzkie powiat brzeziny ;)

#719 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 26 luty 2010 - 10:06

Ceny ziemi Do Bialy2005 ja bym brał za te 8500 dzisiaj ludzie nie bardzo chca opuszczać bo każdy mówi ze ziemia droga. Sam kupiłem ostatnio 2,5 h IV klasy po 9000 w podlaskim udało mi śie bo kobieta kasy potrzebowała. U nas mało ludzie sami obrabiaja duzo dzierżaw ale co do sprzedaży to zabardzo nikt nie chce sprzedawać. Jak jest IV klasa i ziemia równa u nas chodzi lekko po 10 tys jak jest bogatsza wioska więcje potencjalnych lupców kilka km odemnie za taką ziemie już trzeba 12 czy 15 tys dać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#720 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów

Napisany 26 luty 2010 - 12:20

Ceny ziemi No po 8500 to kupuje jak leci ale po 10 to sobie odpuszczam narazie mi starczy. Jak kiedys zejdzie z ceny to kupie. W sumie to u nas równin nie ma zawsze jest jakas nizinka i górka ( V kl). Narazie załtwiam formalnosci kupuje te 7,5ha w sumie za 60tys. U nas tez do tego roku nikt nie sprzedawał tez mam wiekszosci dzierżawy ale w tym roku troszke sie ruszyło bo zboze tanie i ludziom juz nie chce sie dokłądac bo korzystaja z usług.

A ta dziłka 2ha za 20tys to jest taka dziwna bo zaczyna sie nizinka- >górka -> nizinka ->górka -> nizinka z glina iłem takze na wiosne to sa tam problemy w sumie obok przez miedze zbieram 2ha dzierzawy i znam te pola dlatego biore na luz bo po co przepłacac ;)

unas tez sa take rejony 5km dalej ze po 25 daja ( zagłebie trzody i zimniaków) Znowu 5 k w druga strone zimie troche gorsze to mysle ze 5-7 tys by jescze kupił. u mnie na wsi to jest kilku mleczrzy tak jak ja i nikt za ostro sie nie wyrywa z cena i dlatego cena jescze umirkowana. Bo to jest tak ze jak jeden kupi drozej to nastepny sprzedajacy mói ze ten tyle wzioł to i ja tez wezme tyle i tak sie rynek nakreca i cena rosnie.