Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ziemi

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2357 odpowiedzi na ten temat

#301 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 25 maj 2008 - 17:59

Ceny ziemi Tak opowiadać to i ja mogę że w obwodzie kalinin gradzkim ziemia po 500 zł ha, bo po tyle jest w oficjalnym obrocie. Tylko wpierw się dowiedz ile trzeba za to ruskiej mafii odpalić. Bo za 500 zł to ty tam możeśz dostać kulkę w główkę.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ziemi Dzisiaj, 20:40
  •  

#302 Share Lukasz4255

Lukasz4255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, film ,muzyka, technika rolnicza,

Napisany 25 maj 2008 - 21:23

Ceny ziemi

No tak ale ceny z wyższej półki to są podawane w Euro np w 2005 w Bawari ha ziemi kosztował 25000 Euro.

Wszystko zależy od tego gdzie jest pole położone <_<
W Polsce mamy najdroższe samochody to czemu nie mielibyśmy mieć najdroższej ziemi, wszystko przez te dopłaty :angry:

#303 Share NHTC56

NHTC56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Zainteresowania:przedewszystkim rolnictwo

Napisany 25 maj 2008 - 21:35

Ceny ziemi Haha :lol: mi chodziło o cene ziemi w obrocie...no ale skoro masz takie inforamcje to chyba tez do ruskiej mafii nalezysz :P no i w takim razie nie dzwi mnie fakt ze jestes w stanie zapłacic za zieme grubo ponad 50tys zł... (jak napisałeś w jednym z postow) ;p no ale to tylko takie moje spostrzezenie <_< tylko mafii do mnie nie sprowadz :D ...nie chciałem nikogo tym urazic... <_<

#304 Share arbuz89

arbuz89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 25 maj 2008 - 23:04

Ceny ziemi

Tak opowiadać to i ja mogę że w obwodzie kalinin gradzkim ziemia po 500 zł ha, bo po tyle jest w oficjalnym obrocie. Tylko wpierw się dowiedz ile trzeba za to ruskiej mafii odpalić. Bo za 500 zł to ty tam możeśz dostać kulkę w główkę.

nie przesadzaj tam nie ma mafi ja mam 60 km do granicy miałem okazje tam pare razy być i nie zaopserwowałem takich ugrupowań <_< tam sami alkocholicy mieszkaja...to tak z moich obserwacji tylko...

#305 Share NHTC56

NHTC56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Zainteresowania:przedewszystkim rolnictwo

Napisany 26 maj 2008 - 21:58

Ceny ziemi Hehe <_< racja "arbuz89" miałem okazje byc na Litwie, a to nie daleko to widze ze zarowno na Litwie jak i w Obwodzie Kalingradzkim panują takie same obyczaje...wiekszość mieszkancow wsi emigruje pod sklep albo lezą nieprzytomni w domu, poprostu dziadostwo, nic tylko płakac i prosic o pomste z nieba <_< no ale tam przeciez grasuje mafia, to pewnie Ci wszyscy alkoholicy ktorych widzielismy to zakamuflowani członkowie mafi...strach się bac :P pozdro :lol:

#306 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 maj 2008 - 22:04

Ceny ziemi

W Polsce mamy najdroższe samochody to czemu nie mielibyśmy mieć najdroższej ziemi, wszystko przez te dopłaty :angry:

w polsce nie mamy najdrozszych samochodow w europie - zobacz ile kosztuja w danii czy norwegii to ci kopara opadnie, ziemia tez nie jest najdrozsza i jest jeszcze do kupienia.
za kilka lat nie bedzie skrawka bo taka jest kolej rzeczy.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#307 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 27 maj 2008 - 08:08

Ceny ziemi ciekawa ta sprawa z ziemia na wschodzie jak tam sie kupuje ta ziemie (czyli komu trzeba w lape dac ) ile tak naprawde kosztuje ha i ile kosztuje ochrona bo pewnie jest potrzebna itd. przepraszam od razy za OT

#308 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 27 maj 2008 - 10:50

Ceny ziemi

w polsce nie mamy najdrozszych samochodow w europie - zobacz ile kosztuja w danii czy norwegii to ci kopara opadnie, ziemia tez nie jest najdrozsza i jest jeszcze do kupienia.
za kilka lat nie bedzie skrawka bo taka jest kolej rzeczy.

Tylko za ile to jest najgorsze bo nikt nie wie czy kupować i czy czekać i liczyć na to że ziemie stanieje. <_<
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#309 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 maj 2008 - 19:16

Ceny ziemi osobiscie bym kupil po 30-35 tys. i to jest nawet realne, ale nie mam jeszcze zadnej zdolnosci finansowej, czy jak to sie tam nazywa - w kazdym razie nie moge wziasc kredytu
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#310 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 29 maj 2008 - 20:54

Ceny ziemi [quote name='brzozak2' date='May 29 2008, 20:16 ' post='195804']
osobiscie bym kupil po 30-35 tys. i to jest nawet realne, ale nie mam jeszcze zadnej zdolnosci finansowej, czy jak to sie tam nazywa - w kazdym razie nie moge wziasc kredytu
[/quote

panowie w zachodnich niemczech była oferta 160ha ornych 10tys E za ha + 160 ha łak dzierzawa ok 70 E na rok( biorąc pod uwage ich dopłaty to lepiej tam kupic :lol: ( auta w danii sa prawie w takiej cenie jak u nas tyle ze płacisz b duzy podatek od zakupu auta do gminy i wtedy ceny wychodza kosmiczne), pozatym pod koniec kadencji PSL i PO to ziemia powinna byc tansza
kujawy to jes to!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 29 maj 2008 - 22:16

Ceny ziemi

Hehe, no ziemia ma niezłe ceny w Polsce. Normalnie wariacja, a co do ceny jaką byłbym w stanie dac za hektar ziemi to napewno niewiecej jak 25000zł no gdyby to była działka granicząca z moją no i duzy kawałek to mysle ze 30000zł mogłbym za nią zapłacic :lol: jak wam się nie pododbają ceny ziemi w Polsce to zapraszam do obwodu Kalingradzkiego...jeden z uzytkownikow AF mowił mi i dowiedziałem się w serwisie NH (Perkoz w Brodnicy) ze tam cena czarnoziemu osiaga zwariowane ceny...500zł za hektar :D no ale to nie Polska :D

daj namiary i kupuje sprzedam 1 ha za 50 tyś a tam mam 100 ha :D

#312 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 maj 2008 - 22:53

Ceny ziemi

auta w danii sa prawie w takiej cenie jak u nas tyle ze płacisz b duzy podatek od zakupu auta do gminy i wtedy ceny wychodza kosmiczne

jop, dokladnie za golf 3 1.4 benzyna trzeba zaplacic np. 70 000 zl :lol: , a ich stac rowniez na dobre auta, wiec widac ze zyja na wysokiej stopie :D

#313 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 29 maj 2008 - 23:14

Ceny ziemi moj kumpel z roboty, niemiec tak na marginesie, kupil sobie a3 1.6 benzyna sprowadzone z Danii!!!! mowi ze zaoszczedził na tym jakies 15% ceny, oczywiscie auto funkiel nowka z salonu.
jak to wytlumaczysz? niemieckie auto jedzie do Danii, wraca z powrotem i jest 15% tansze? lot zagwostka

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#314 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 30 maj 2008 - 08:21

Ceny ziemi a no to jest oczywiste :lol: bo tak kosmiczna cena nie jest zwiazana z samym zakupem, tylko rejestracja takiego auta w danii, jak bedzie ktos mial okazje byc w tym kraju to proponuje przejsc sie na jakikolwiek auto handel :D
a to, ze nowe auto jest 15% tansze niz w innym kraju wynika tylko z gospodarki danego kraju, podatki, akcyze i inne, i tak za jedno nowe auto kupione w norwegii mozna kupic 11 takich samych w japonii :D

#315 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 maj 2008 - 23:17

Ceny ziemi

a no to jest oczywiste :D bo tak kosmiczna cena nie jest zwiazana z samym zakupem, tylko rejestracja takiego auta w danii, jak bedzie ktos mial okazje byc w tym kraju to proponuje przejsc sie na jakikolwiek auto handel :lol:
a to, ze nowe auto jest 15% tansze niz w innym kraju wynika tylko z gospodarki danego kraju, podatki, akcyze i inne, i tak za jedno nowe auto kupione w norwegii mozna kupic 11 takich samych w japonii :D

a byłem ostatnio na ,,julandzie,, i widziałem VW passat 1,9 tdi rocznik 2000 cena........................ 98 tysi koron (korona= ok 0,45zł) cena komisowa ( do negocjacji)
kujawy to jes to!!!!!

#316 Share Grzesiek11

Grzesiek11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 21 wrzesień 2008 - 23:13

Ceny ziemi no własnie już dziś jade na przetarg
9ha wywoławcza 134 tys. ile byście dali???
2kl - 2ha
3kl - 6ha
4kl - 0,8ha
6kl - 0,2ha

ja licze dać ok 300tys. ciekawe czy uda się kupić
jak sądzicie?

#317 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 21 wrzesień 2008 - 23:25

Ceny ziemi 300 tys.... a liczyes kiedy ci sie to zwroci albo kiedy chodziaz na zero wyjdziesz z ta ziemia???przy tych cenach nawozow opryskow i ropy to odlegly termin.
Mysle ze 200 tys to max cena jaka moglbym dac.

#318 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 05:55

Ceny ziemi cenić to sobie morzecie i po milon złotych za chektar :D tak jak moi sąsiedzi za 1 -2 hektarowe działeczki po 7-9 tyś za hektar zabagnionych łąk lub 10-15 tyś za ha 6tej kl, tylko jakos do tego czasu nik jeszcze nic nie sprzedał bo nawet handlarze ziemią dają po 3-5 tyś, no i jak ktośnie ma na chlanie to tak sprzedaje :lol:

#319 Share Grzesiek11

Grzesiek11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 22 wrzesień 2008 - 11:12

Ceny ziemi no i kupiłem za 250 jednak,
liczyłem i zwróci się, uwierzcie.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share jarekw

jarekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:budownictwo, rolnictwo, ornitologia

Napisany 22 wrzesień 2008 - 12:30

Ceny ziemi To może przedstaw jakieś założenia do tych obliczeń i za ile lat się to zwróci ??? Nie żebym był złośliwy, ale jestem trochę ciekawy :lol:

Pozdrawiam!
Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II