Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis Valtry podlaskie

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pompeje

pompeje

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 14:09

Serwis Valtry podlaskie Witam.
jestem na forum nowy i czytałem sporo na temat serwisów i bardzo rozbieżne informacje oraz wypowiedzi.
W związku z powyższym chciałem prosić o pomoc w jak w temacie.
Szukam dobrego serwisu w podlaskim lub lubelskim.
Mieszkam na skaraju tych wojewódzw i słyszałem, że jest serwis w Hajnówce i Radzyniu.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia.
Będe wdzięczny za uwagi i sugestie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Serwis Valtry podlaskie Dzisiaj, 17:40
  •  

#2 Share Harnas88

Harnas88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 14:24

Serwis Valtry podlaskie Wiem że POM Augustów prowadzi serwis Valtry, opinie mają raczej bardzo dobrą tylko że jak dla ciebie to trochę daleko

#3 Share valtera

valtera

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 16 kwiecień 2012 - 23:55

Serwis Valtry podlaskie Jezeli jestes kolego z na granicy to nie zostaje ci nic innego jak Hajnówka lub Parczew.

karolek12

Zaawansowany
  • Dodany obrazek
  • Members
  • Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
  • 108 postów
Wysłane 12 marzec 2012 - 18:04
Cytat
"słuchaj nie znam roberta ale ja swoja valtre serwisuje w Parczewie i tam jest taki mechanik Tomek sie nazywa mysle ze z takim problemem jak twoj sobie napewno poradzi bo mojemu koledze tłumaczył jak załozyc pompe przez telefon i ciagniczek smiga."
Kolega Karolek przesłał mi na PRIVA więc masz odpowiedz, że Parczew.
U mnie naprawiał Valterę Robert ale on już nie pracuje w serwisie w Hajnówce więc musisz wybrać sam.Nie wiem jak teraz w tej Hajnówce ale czytając inne fora i posty to różnie o nich pisza.
Rozumiem ze ciagnik sciagnales z zagranicy lub kupiles w Polsce i nie jest na gwarancji?? Bo podobno w Valtrze jest jakas rejonizacja i nie mozesz sobie naprawiac gdzie chcesz.

Edytowany przez valtera, 16 kwiecień 2012 - 23:58.

#4 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 20:22

Serwis Valtry podlaskie Dla jasności, to serwis-dealer nie jest w Hajnówce, a koło. W tym wypadku ciut obok. Na stronie Valtry jet mapa i dane adresowe.
http://www.valtra.pl...sp?gmapKey=true

Edytowany przez zorzyk2, 17 kwiecień 2012 - 20:25.

#5 Share squreq

squreq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 11:30

Serwis Valtry podlaskie Witam
Podobnie jak kolega Pompeje jestem a właściwie byłem zainteresowany VALTRĄ a dokładniej serwisem w HAJNÓWCE.
Mieszkam niedaleko Siedlec i tak się składa , ze jakiś czas temu odwożąc żywca na skup w zakładach w Mościbrodach stała VALTRA i to ta z tych nowych wersii Dairekt.
Ponieważ na ochronie stoi mój sąsiad mówił mi , że VALTRĄ przyjechał gość i już dalej nie pojechał. Przeszło tydzień przyjeżdżał serwis właśnie z tej Hajnówki a dokładnie ROLMECH białym samochodem serwisowym i codziennie z innymi częściami które zamieniali . Problem był w tym że nie paliła. Zgasła i nie odpaliła więcej.
Pytałem właściciela co się stało i mówił, że nie mogą dać rady., Podlanczali komputery zamieniali i nic i tak tydzień jeździli/ Swoja drogą ciekawe kto płacił za te dojazdy.
Nie wiem ile tam osób naprawiało bo rózni przyjeżdżali a interesował się również gość który ze mna oddaje zywca na skup ale niewile się od nich dowiedział bo rozmawiał podobno z właścicielem. Chciał kupić ale dużo złego się dowiedział i zrezygnował.

Nie wiem ile w końcu stał ale bardzo długo i dziwne że diler i serwis autoryzowany nie dał rady.
Nie wiem w końcu co było przyczyna i właściciel nie wiedział albo nie powiedział ale też się smiał z nich.
Mówili mi że ostatniego dnia jak VALTRA odjechała przyjechał jakiś facet i po dwóch godzinach VALTRA jeździła.
Pytałem kto to był i czy to z tego Paczkowa głównego naprawiali ale powiedzieli mi że ten gość co naprawiał i naprawił to przyjechał jakimś Wanem na lubelskich numerach.Po jego odjeździe podobno Valtra odjechała w tym samym dniu
NIE WIDZIELI ŻADNEGO SEWISOWEGO SAMOCHODU Z PACZKOWA WIEC DODATKOWE PYTANIE JAKIE VALTRA DAJE WSPARCIE.

Tak ze nie wiem co myśleć o tym i innych serwisach.
W okolicach Siedlec jest dużo VALTR i jak rozmawiałem z gospodarzami to mówią o tym rolmechu i nie tylko różnie rzeczy i że kiedys to był dobry serwis a teraz ze pracuja tam brudasy i w dodatku przyjeżdżają nawaleni i aby szybko i do domu.
Valtra tylko dba o swoje interesy a to słowa użytkowjników.
Z naprawami u nich to tak ze jeżdżą i podmieniaja części i jak trafią to pojedzie oto jak wyglada naprawa profesjonalnego serwisu.
Pozdrawiam i szukam dalej

#6 Share piotrek88

piotrek88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 13:59

Serwis Valtry podlaskie Po przeczytaniu @squreq Twojego posta jestem mocno zdziwiony opinią o Rolmechu. Do naszej 6400 zwykle przyjeżdża Adam to ciągnik zna na pamięć, chociaż kiedyś coś wspominał, że ma problemy z serwisantami bo po roku pracy zmieniają firmę lub też działają na własną rękę. No może te nowe z oszczędności na chińskich podzespołach produkują to i awaryjne są. A jak ostatnio był to mówił, że jeździł gdzieś w okolice Siedlec bo facetowi rewers padł to może właśnie do właściciela tej valtry o której @squreq napisałeś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share arodzys

arodzys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 29 lipiec 2012 - 18:46

Serwis Valtry podlaskie WITAM.
Słuchaj PIOTREK88.
Poczytaj ten link http://www.agrofoto....ltry-podlaskie/.
Ja tylko nie rozumiem o co chodzi koledze squrek jezeli chodzi o serwis.
W lublinie nie ma serwisu VALTRY ściślej jest firma Agricola oni maja przedstawicielstwo i mieszczą sie pod lublinem ale serwis maja koło Krasnegostawu i lepiej nic nie pisac o nich i nie mówić.
Wiec nie wiem o kogo mu chodzi z tym gościem z serwisu.
Opinie różne bardzo rózne słyszałem o nich.
Ja sie akurat nie wypowiem bo nie naprawiam u nich chociaż robiłem wywaiad i korzystam z innego serwisu.
Słyszałem o bardzo dobrym gościu z Lublina który pracował w ROLMECHU ale to było jakies 2 3 lata temu.
Jestem trochę zdziwiony opinią ale też słyszę to już o kturejs osoby z kolei że sie popsuli. Jak nie spóbujesz to sie nie dowiesz.

#8 Share squreq

squreq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 sierpień 2012 - 20:14

Serwis Valtry podlaskie chyba jestem winny przeprosiny i to kolego piotrek88 po twoim poście. Nie powinienem z góry osadzac tych ludzi ponieważ ich osobiście nie znam ale chyba mi przyznasz ze jesli ktos tak ci mówi to musi byc w tym cos prawdy. I wiesdz dlaczego ludzie oficjalnie sie nie przedstawią bo się boją że jak by właściciel Valtry z Rolmech dowiedział sie o tym kto to był nie mógł by liczyc juz na nic. Nie bede na forum pisął co powiedzi o nich wiecej ale to co wiem i słyszałem potwierdziła tylko dzisiejsza moja wizyta koło łosic gdzie oglądałem n-kę.
Nie chce byc złośliwy ale tak jest.
Tak ze przepraszam za tych brudasów.
Nie wiem jak inni użytkownicy podlegajacy pod serwis ROLMECH. Może ktoś odważy sie i napisze. Pewnie sa i ci co maja z nimi doswiadczeniai jakas wiedze.

#9 Share Pan_Zagadka

Pan_Zagadka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 05 październik 2014 - 11:53

Serwis Valtry podlaskie

A nie wiecie jak jest z dostępnością części do valtr (valmet 6300-6440) w okolicach Białegostoku ?

#10 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1618 postów

Napisany 06 październik 2014 - 09:32

Serwis Valtry podlaskie W agrotechniku w tafiłach k. Łomży mają prawie wszystko od ręki lub bardzo szybko ściągają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Pan_Zagadka

Pan_Zagadka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 21 październik 2014 - 16:48